لتس تاک درس ۲۶(در جستجوی مقصود)

سلام دوستای خوب زبانشناسم .لتس تاک درس ۲۶ انگلیسی قدرت تقدیم شما

انسان در جستجوی معنا (انگلیسی: Man’s Search for Meaning) اثر ویکتور فرانکل، روان‌پزشک، عصب‌شناس و پدیدآورندهٔ لوگوتراپی است که در سال ۱۹۴۶ منتشر شد. این کتاب در بر دارندهٔ خاطرات فرانکل از وضعیت خود و سایر قربانیان اردوگاه‌های کار اجباری آلمان در خلال جنگ دوم جهانی است. فرانکل در این کتاب به عنوان یک (روان‌شناسی اگزیستانسیالیتی) روان‌شناس اگزیستانسیالیت به اهمیت جستجوی معنا برای زندگی، در سخت‌ترین شرایط زندگی می‌پردازد و ضمن روایت خاطراتش از اردوگاه‌های کار اجباری، تلاش می‌کند که نگرش جدیدش را در روان‌شناسی (لوگوتراپی) تبیین کند.‌
بیش از ۹ میلیون نسخه از این کتاب تأثیرگذار تا زمان مرگ ویکتور فرانکل در سال ۱۹۹۷ در آمریکا فروخته شد،[۱] به ۲۴ زبان زندهٔ دنیا ترجمه شد و ۷۳ بار تجدید چاپ شد.[۲]

این کتاب با ترجمه مشترک دکتر نهضت صالحیان (فرنودی مهر) و مهین میلانی توسط انتشارات درسا چاپ شده است.

12 پسندیده

چقدر عااالی صحبت کردی,
چه تند صحبت هم میکنیا,
آفرییییین, کیف کردم,
ادامه بده دوست خوبم با قدرت مثل همیشه,
:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:
واقعا با تغییر نگرشمون میتونیم لذت بیشتری ببریم از زبان و هرچیزی.
:clap::clap::clap::clap:

2 پسندیده

5 پسندیده

ممنون که گوش دادی اتوسای عزیز.
قرارمون که یادت نرفته :wink:

2 پسندیده

وااااای آقا کامبیز .خیلی عالی بود.شما برای هر لتس تاک بیشتر از تایم اون لتس تاک میتونید توضیح بدید.این معرکه است .واقعا باعث خوشحالیه
در مورد اینکه گفتید دچار حمله قلبی میشدید باید بگم با توجه به شناختی که از شما پیدا کردم فک کنم بر عکس اگه شما تو اون شرایط سخت بودید به بهترین شکل ممکن عمل میکردید .

3 پسندیده

سلام ثمین جان بسیار عالی :clap::clap::clap::clap:
خیلی روان و با اعتماد به نفس کامل و عالی صحبت کردین.
من تازه میخام این درس رو استارت بزنم.
ویس شما یه پس زمینه ذهنی بهم داد ممنونم :rose:

@YoKambiz
ویسای شما هم که دیگه عالی.قشنگ تحلیلی بررسی می کنید مرسی از شما :rose::grin:

3 پسندیده

سلام نسیم عزیز
ممنون که گوش دادی و خوشحالم که خوشت اومد.
درس خیلی خوب و شیرینیه .

1 پسندیده

شما لطف دارید ثمین خانوم :rose::rose: ولی فک نکنم :grin:

ممنون نسیم خانوم.

جالبه شما هم گوش میدید :grin: خوبه همیشه وویس میزارم پس :grin:

3 پسندیده

خدایی اقا کامبیز کیه که به ویسای شما گوش نده؟!!!

3 پسندیده

:grin: بله چرا که نه. گفتم که ویسای ریپلای شما هر کدوم خودش یه لتس تاکه .لذا گوش میدم تا هم از نظرتون راجب به ویسای دوستان اگاه شم هم از تحلیل مطالبتون، مستفیض :grin:

3 پسندیده

من شرمنده شدم به مولا :grin: یعنی این تهه مرام و لطف بود.

ممنونم آتوسا خانوم. :rose::rose:

مرسی نسیم خانوم. :rose::rose:

من حقیقتش تصمیمم همین موضوعه که کلا درباره تاپیک های هم بشینیم و بحث کنیم.
چون خوب شخصی که زحمت میکشه و موضوع رو ارائه میده جدا از این که میخواد سلاست زبانش رو افزایش بده، یک حس ارتباط هم با سایرین داره.

اینکه واسش احترام قائلیم و گوش میدیم خودش خوبه و چه عالی میشه که در بحثش هم شرکت کنیم.

دیگه اسم چالش هم روشه let’s talk (بیاید صحبت کنیم.)

واسه همین من خودمم تصمیم گرفتم که با دوستان همراهی کنم و نظراتمو درباره موضوع باهاشون در میون بزارم. اینجوری هم خودم تو بحث شرکت می کنم و ارادتمو خدمت دوستان فعال نشون میدم و هم اینکه از بحث لذت میبرم و خودم هم پیشرفت میکنم.

پیشنهاد میکنم همه دوستان اگه قادر بودن به این شکل تو بحث شرکت کنند و این چالش رو گرم تر کنند. این خودش باعث ارتباطی عمیق خواهد شد :rose::rose:

5 پسندیده

I think it’s better to discussing in English about voices , who is agree with me? I notice that I’m beginner but I want to improve my skills faster and faster

2 پسندیده

If you want you can discuse in english or record your voice in english.

1 پسندیده

سلام دوست عزیزم.فکرمیکنم دیروزویس شماروواسه اولین بارگوش کردم.اینکه خیلی خوب وعالی ومسلط صحبت می کنید،یه موضوع تحسین برانگیزه آفرین . راستش بخاطر مشغله های زیاداخیراسعی میکنم توبرنامه هام ویسای دوستان روگوش کنم. البته بدون هیچ اولویت خاصی. اما موضوع صحبت شماکه درس ۲۶قدرت هست والبته چون خودم هنوز گوش نکردم،نمیدونستم وکتابیکه معرفی کردیدروخیلی خیلی دوست دارم.من چندین سال قبل این کتابوبه پیشنهادیکی ازدوستان عزیزم که مشاورهستندخوندم وواقعا برام لذتبخش بود،همیشه کتابخوندن اوقات خوبیوبهمون هدیه می کنن.یادمه تواون موقعیت خوندن این کتاب کمک زیادی بهم کردکه بخوبی ازپس شرایط سختم بربیام. البته هیچوقت بانگلیسیش فکر نکرده بودم تااینکه دیدم شماعکسشو گذاشتید. ازینکه باعث شدید خاطره خوبی بیادم بیاد،خیلی ممنونم واینکه انشا الله بزودی بتونم انگلیسیشم بخونم.برای شماوهمه ی دوستان زبانشناس آرزوی سلامتی و شادی دارم.درپناه حق😊

3 پسندیده

من اینو چرا ندیدم ؟! :sweat:
خاک عالم
شرمنده :sweat::expressionless::neutral_face:

واقعا عااالی بود :clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
هیچ حرفی غیر تشویق ندارم :heart_eyes::heart_eyes::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
عالی

4 پسندیده

خیلی ممنونم صبا جان بابت تعریفت

چقدر خوب که خارات خوب برات زنده شد .من هم امیدوارم به زودی زود بتونی کتابش دو به زبان اصلی بخونی و مطمئنا بیشتر لذت ببری. :hibiscus:

2 پسندیده

دشمنت شرمنده عزیزم
ممنون که گوش دادی
انشالله جبران کنم :wink::heartpulse::heartpulse:

2 پسندیده