برنامه ریزی مطالعه

سلام دوستان
من می تونم روزی سه ساعت وقت بزارم بهتر نیست هر هفته دو درس رو همزمان پیش ببرم و در هر روز به هر درس یک و نیم ساعت وقت اختصاص بدم؟

======================
این تاپیک مربوط به درس «درس اصلی» در اپلیکیشن زبانشناس است (دوره «بسته ی انگلیسی قدرت»، فصل «تسلط بر احساسات»)

1 پسندیده

هیچ اجباری رو یک درس موندن نیست.

ولی قبل از اینکه این کارو کنید من یه سوال می پرسم

آیا تند خوندن و تموم کردن این منبع برای شما عاید خاصی خواهد داشت؟

مثلا به جای 30 هفته تو 15 هفته تموم بشه شما سریع تر به سلاست زبان می رسید؟ مشخصاً نه. چون همه چیز نیاز به زمان داره.

پیشنهاد من اینه 1 ساعت و نیم برای این بسته وقت بزارید و یک ساعت نیم دیگه رو صرف چیز دیگه ای کنید.
بهترین پیشنهاد من میتونه کتاب خوندن باشه. درباره فواید گسترده خوانی هم زیاد صحبت کردیم. میتونید تو تالار همشو پیدا کنید.

9 پسندیده

سلام
به تجربه من تو زمینه های دیگه در مورد زبان هم سراغ منابع مختلف نرید همین زبانشناس خودش دریاییه و با ارائه داستان های متنوع میتونه نیازتون و برطرف کنه
من تجربه کردم هرچی انسان پر نعمت باشه بیشتر حرام میکنه
من خودم وقت خاصی تعیین نمیکنم فقط یه حداقلی براش زمان میذارم که بصورت شناور 3 یا 4 ساعت زمان میبره و زمانمو بین زبانشناس، انکی و اپ آهنگ انگلیسی ( اونم گاها) تقسیم میکنم سراغ منابع مختلف نمیرم چون زبانشناس منابع مختلف رو در اختیارم میذاره
بنظرم اگه بحد قابل قبولی از پیشرفت رسیدید خودتون صاحب نظر میشید میفهمید چه چیزی براتون خوبه اعتماد بنفس داشته باشید خودتون برا خودتون تولید فکر کنید لزوما پیرو کسی نباشید فقط ایده بگیرید بهترین برنامه اونیه که خودتون طراحی میکنید فقط در نظر داشته باشید سه عامل ضامن موفقیتتونه
1- تمرین و تکرار
2- تمرین و تکرار
3- تمرین و تکرار
موفق باشید

7 پسندیده

من همیشه توی زمینه ی منبع یابی مشکل داشتم و فقط یک عالمه کتاب و اپ و غیره دور خودم جمع کردم ، واقعا اینکه آدم بچسبه به هر چیزی که باهاش ارتباط برقرار می‌کنه و در دسترس اش هست و ادامه بده خیلی خیلی موثره

5 پسندیده