بازگویی داستان

سلام…
من چهار استراتژی اول رو میتونم روی داستان ها پیاده کنم اما استراتژی پنجم که بازگویی داستان هست یک کم واسم سخته ایا میتونم داستان هارو به همین ترتیب پیش برم و بعدازیک مدت که دایره لغاتم افزایش پیدا کرد دوباره برگردم ازاول داستان هارو بازگویی کنم؟

======================
این تاپیک مربوط به درس «جوجه اردک زشت» در اپلیکیشن زبانشناس است (دوره «داستان های بچه گانه»، فصل «بسته ی اول»)

1 پسندیده

سلام
هیچ اجباری به انجام تمامی مراحل نیست.

با هر کدوم که راحتید انجام بدید و برید جلو. درباره اینکه برگردید هم بله می تونید برگردید و مرور کنید هیچ مشکلی نیست ولی اگه دایره لغاتتون رفت بالا برید جلو به نظر من بهتره مگر اینکه درسهای سنگینی رو می خونید. نه دروس کودکانه. مثلا دروسی مثل مگا داستان ها مرور بشه ضرر نداره

3 پسندیده

ممنون ازپاسخگوییتون یک سوال دیگه میتونم همزمان با داستان های کودکانه بسته قدرت رو هم شروع کنم ؟ درس اول قدرت رو که چندبار خوندم واسم زیاد مشکل نبود فقط احساس میکنم باید روی هردرس بیشتر ازیک هفته وقت بذارم

1 پسندیده

بله مشکلی نیست.

به نظر من می تونید این کارو انجام بدید. ولی باید تو برنامتون کمی تغییر ایجاد کنید.

در این باره که چطور باید برنامه نوشت هم یه موضوع کاملا وسیعه. ولی به صورت خیلی خلاصه ببینید چقدر زمان دارید. مثلا اگه 3 ساعت وقت دارید:

2 ساعت رو صرف قدرت کنید و باقی رو صرف منابع دیگه مثل داستان های کودکانه.

انگلیسی قدرت رو عمیق بخونید ( با تکرار های بسیار) و داستان های کودکانه رو چند بار بخونید تا کمی متوجه شید و برید جلو…

البته اگه خیلی انگلیسی قدرت اذیتتون کرد هم می تونید از سیستم مشابه اون یعنی دروس پایه انگلیسی بدون تلاش استفاده کنید. به مرور که تونستید به سوالات داخل اون دوره به راحتی پاسخ بدید حالا می تونید برید با خیال راحت قدرت بخونید.

باز میگم باید اطلاعات بیشتری از شما بدست بیاد تا بشه برنامه خوبی نوشت. یه فاکتورش زمان بود. فاکتور های دیگه مثل سطح شما، میزان علاقه، استایل یادگیری و… هم ملاک هستند

با این حال جواب کوتاهی که به سوال شما میشه داد اینه که بله هیچ مشکلی نداره می تونید قدرت رو مطالعه کنید

5 پسندیده