Let's talk (Emotional mastery2)

سلام به تمامی زبانشناسی های عزیز بنده رضایی هستم و برداشت خودم رو از درس تسلط بر احساسات بسته قدرت گفتم و ضبط کردم. خوشحال میشم گوش کنید و نظراتتون رو بگید. روز خوبی داشته باشید ممنون😊

14 پسندیده

سلام ثریا خانم
شروع پرقدرتی داشتین :clap::clap::clap:
تبریک میگم بهتون هم بابت ارائه عاللی و هم لهجه خیلی خوبتون :v::tulip::tulip::tulip:
آینده درخشانی در انتظارتونه :v:

2 پسندیده

خیلی خیلی سپاسگزارم خانم دوستی.
منم براتون آرزوی موفقیت دارم :sunflower::leaves:

2 پسندیده

واقعا خوب و عالی باعث شد غبطه بخورم…:roll_eyes:
موفق باشید

1 پسندیده

ممنونم.
غبطه چرا؟ با سعی و تلاش و توکل بر خدا شما هم حتما به موفقیت های بزرگ میرسید. شک نکنید :wink:
موفق باشید

2 پسندیده

آفرین.چقدر خوب حرف میزنید :clap::clap::clap:

1 پسندیده

ممنونم از شما :blush: :rose::rose::rose::rose:

2 پسندیده

4 پسندیده

سلام به شما بانوی عزیز
الان ویستون رو گوش دادم.
همه لهجه تون عالیه هم برداشتتون از درس رو بسیار عالی ارائه دادین. :clap::clap::clap::clap:
در کل بداهه فوق العاده ای بود. منتظر ویسای بعدیتون هستم :rose::rose::rose:

2 پسندیده

Thankyou Mr. kambiz
I agree with you that our success come from emotion.
I try to participate in discussions and I appreciate for your voice.

2 پسندیده

ممنون از شما بانوی گرامی.
چشم حتما در چالش ها تا حد امکان شرکت میکنم. باز هم از نظری که گذاشتید خیلی خیلی ممنونم. :heart_decoration::heart_decoration:

1 پسندیده

سلام دوست عزیزم، لهجه و تلفظ عالی دارید.
احساس خوبی پیدا کردم که دوستان در این مدت بسیار فعال شده اند. من مطمئن هستم بسیاری از کاربران توانایی هایی در حیطه زبان دارند که به هر دلیل ما از آن بهره نمیبریم. امیدوارم همه بهتر از قبل بتونند از این بستر جهت تبادل اطلاعات استفاده کنند و دیگران رو بهره مند کنند.

2 پسندیده

سلام به شما بانوی گرامی ممنونم از نظر لطف شما. با نظر شما کاملا موافقم و از اینکه به جمع شما پیوستم خیلی خوشحالم. امیدوارم که همه با کمک هم و تلاش خودمون نقص های خودمون رو برطرف و به رشد و تعالی هم کمک کنیم.

2 پسندیده