سال نو مبارک

درست شد
اذیتش نکن خوو :unamused:

2 پسندیده

درست شد؟ :unamused:
پچرا غیبش زد ؟ :joy::neutral_face:
چی گفتی بهش؟

نسیمم
خوبیییییی؟؟

@a.bayani

2 پسندیده

رفت لالا
خوبه بابا خوووووبه :joy::joy::joy::joy:

2 پسندیده

سلام به همه دوستان سال نو مبارک امیدوارم سال خوبی براتون باشه. من تازه شروع به یادگیری زبان از طریق برنامه زبانشناس کردم. اما فعلا نسبتا فعالیتم نمیتونه تو تالار زیاد باشه ،ولی به زودی که تسلطم به زبان بیشتر شد و با برنامه زبانشناس بیشتر کار کردم اینجا میام تا از تجربیات دوستان و فعالیت هاتون بهره ببرم.

پ. ن: در ضمن آشنایی قبلی با اینجا دارم از طریق برادر و خواهرم @Farzad_Poodineh @Fatemeh_Poodineh

7 پسندیده

سلام سال نو مبارک:rose::rose:
انشاالله سالی پراز شادی و موفقیت داشته باشین…

6 پسندیده

سلام به دوستان عزیز زبانشناسی.:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
من هم سال نو رو به شماعزیزان تبریک میگم.:tada::confetti_ball::tada::tada:انشالله همگی سالی پرازسلامتی،آرامش و پیشرفت رو پیش رو داشته باشیم ودرکنارهم گام های بلندتری رو برداریم.:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

6 پسندیده

عرض سلام و ادب :bouquet:
بینهایت خرسند و خوشحالم که باز هم در سال جدید بین شما هستم و فرصت گفتن تبریک رسیدن بهار رو دارم.:pray:
بی اندازه از جناب @hnaseri سپاسگزارم بابت این دورهمی های آموزنده و مسرت بخش که مسلما ایشون باعث و بانی آن هستند ،
درخواست عمر باعزت و پرنشاط از خالق رعوف و مهربان برای ایشون و تمامی دوستان زبانشناسم دارم :palms_up_together:
شاد زندگی کنید :rose:

7 پسندیده

سلام. منم به نوبه خودم سال نو رو به همه دوستان زبانشناسی تبریک میگم.

7 پسندیده

سال نو به همگی فرخنده باد

8 پسندیده

سلام
بنده هم فرا رسیدن سال جدید رو به خانواده بزرگ زبانشناس تبریک میگم وامیدوارم سالی همراه با سلامتی وشادی وموفقیت پیش روی همه دوستان باشه… :rose::rose::rose:
fu173-1

10 پسندیده

@hnaseri خییلی ممنون از شما بابت عیدی خیلی خوبتون اقای ناصری خیییلی عیدی با ارزشیه :tulip::tulip:
سپاس :tulip::tulip::tulip::tulip:

2 پسندیده

سلام به همه دوستان تالار
سال نو همگی مبارک.
بهترین ها رو برای همه شما آرزو دارم.

10 پسندیده

سلام
تو هم سال خوبی داشته باشی داداش گلم :heart_eyes:

سلام
مرسی از لطفتون
امیدوارم سال جدید براتون توام با آرامش و دلخوشی باشه

3 پسندیده

:herb::sunny:

آرزوی داشتنِ روزهای همیشه خوب ، آرزویی محال به نظر میرسد؛ آرزویی محال و دور از واقعیت …
تجربهٔ روزهای سخت ، لحظات نفس گیر و تلخ ، اجتناب ناپذیر است؛ چرا که ماهیتِ زیستن در این دنیا همین است …
اینکه از کدام طبقهٔ اجتماعی باشیم و گاهی حتی اینکه چقدر تلاش میکنیم ، هم بی تاثیر است و به نظر میرسد هر فرازی ، فرودی دارد…
آرزو میکنم شکیبا و آرام باشید در لحظه های نا آرام … تا گذر کنیم به سلا­­مت تر از این تلخی های گذرا…

:herb::sunny:
سال نو مبارک

6 پسندیده

آرزوهایی که آرزوی براورده شدن “آرزوهای محاااالو” داشته باشه رو دوست دارم :heart_eyes::heart_eyes::ok_hand::ok_hand::clap::clap::rose:

5 پسندیده

خداااایی ککککککییییی میدونست همین ۱جمله اینقدر لایک خور داره؟! :joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:
از دیروز داره کنتورمیندازه :joy::joy:
شرمنده آقای ناصری :sweat_smile::joy:
@hnaseri

5 پسندیده

اختیار دارین :grin:

3 پسندیده

:bouquet::bouquet:
سلام خدمت دوستان امیدوارم سال خوبی همراه با شادی و موفقیت در تمام مراحل زندگی داشته باشید:confetti_ball::confetti_ball::confetti_ball::confetti_ball:

3 پسندیده

سلام به همه ی دوستان خوب و پرتلاش زبانشناسیم
این تاپیکوندیده بودم تاامروز،امادعاییکه همون لحظه تحویل سال ازصمیم قلب داشتم:آرزوی صلح جهانی ،
برای همه ی انسانهاوپیشرفت درتمام زمینه هاییکه حق
هرانسانی هست،برای اون دسته از دوستانم که در سفر
هستند،سفری بیخطروپراز آرامش وبرای همگی لحظات
شاد درکنارعزیزانشون. ممنونم ازهمگی،بخاطرهمه ی زحمات وهمراهیها وهمدلیهاتون. مطالب خیلی خوب و
باارزشی اینجایادگرفتم. درپناه خداشادوسلامت وموفق باشیدهمگی:blush::blush::blush::blush::blush:

3 پسندیده

همچنان هم به تعدادلایکهااضافه میشه:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

2 پسندیده