Let's talk "Ahwaz"

سلاااااااااااام بر عزیز دل رفیق شفیق
ببخشید با تاخیر نطر میدم من تو راه سفروش دادم ویستو
عالی بود این مکانارو باید یادداشت کرد. خیلی ممنون از معرفیش.
ایشالاه همه همینطوری مکانای خوبو معرفی کنیم بهم
مرسی عزیرم عالی بود:rose::rose::rose::heart_eyes::heart_eyes::heart::heart::heart::heart::heart:

3 پسندیده

سلام فدات :heart_eyes::rose:
خوشحالم که خوشت اومد :heart::heart::heart:
مرسی که گوش دادی و همیشه انرژی میفرستی :tulip::rose::tulip:
مسافرتم خوش بگذره :heart_eyes::rose::heart:

2 پسندیده

عالی بود مرسی از بابت معرفی جاذبه های گردشگری اهواز
امیدوارام مشکلات زیست محیطی اهواز و کم آبی خوزستان به زودی برطرف بشه.حیف واقعا زمانی پرآب ترین استان ایران خوزستان بود و بعده اون آذربایجان غربی.که هردو الان در وضعیت بحران کم آبی قرار دارند.

5 پسندیده

خواهش میکنم
آره واقعا درست میفرمایید :ok_hand:

ممنونم ازتون لطف دارین ؛
موفق باشید

1 پسندیده

وویس خیلی خوبی بود، پیشرفت تو صحبت کردنت کاملا مشخصه :clap:

و راجع به مطلبت:
من تاحالا اونجا (اهواز) نبودم
خیلی دوست دارم یه روزی بیام
مخصوصا اون بازار که فلافل داره

ممنون که مکان های گردشگریتونو معرفی کردی :slightly_smiling_face:

4 پسندیده

لطف دارین :rose:
ممنون که گوش کردین

بازار فلافل (لشکرآباد) اتفاقا بود جز مکانهای گردشگری
ولی حذفش کردم :neutral_face::sweat_smile:
خواهش میکنم قابل نداش

2 پسندیده

مژده جان شمااهوازی هستی؟؟پس من چرافکر کردم شما باید شمالی باشی.:blush:به هرحال ممنون بابت معرفی خوبت. ایده جالبی بود.:blush:

2 پسندیده

اتفاقا شمالو خیلی دوست دارم :heart_eyes:

ممنونم
شما لطف دارین :rose:
خوب میبینین :rose:

1 پسندیده

مژده جون عالی بود
واقعا لذت میبرم پیشرفت دوستان رو تو وویسهاشون میبینم

ممنون‌ که وقت گذاشتی و جاهای دیدنی شهر زیبات رو برامون معرفی کردی
:hibiscus:

2 پسندیده

ممنونم واقعا بابت انرژی هاتون :heart_eyes::heart_eyes:
لطف دارین :heart:

شما ممنون که وقت گذاشتینو گوش دادین :rose:

2 پسندیده

5 پسندیده

سلام
ممنون که وقت گذاشتینو گوش دادین
مشکلی نیست
خواهش میکنم
اتفاقا دوستان زیادی هم لطف کردن گوش دادن و از نظرهاشون
انرژی های مثبت زیادی دریافت کردم

موفق باشید . :rose:

1 پسندیده

سلام وقتتون بخیر خانم :sunflower::hibiscus::rose::tulip::cherry_blossom::bouquet:بسیار عالی بود خیلی زحمت کشیدی عزیزجان :blossom::sunflower::hibiscus::rose::bouquet::tulip::hibiscus::hibiscus::rose::rose:

2 پسندیده

سلام @m-m96 آبشار بسیار زیبایی هست :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
@fdoosti شما هم اهوازی هستید درسته ؟ خوشبحالتون :heart_eyes::ok_hand::clap:

4 پسندیده

:woman_shrugging:What a beautiful city you have
; I realy love Ahvaz and its lovely people
:walking_woman:.one day I’ll come there

3 پسندیده

اسمش خیابون انوشه است
و در منطقه لشکر اباده
نکته جالب توجهی که داره اینکه هم پولدار و هم قشر متوسط و هم فقیر میاان توی خیابون انوشه و فلافل میزنن و همگی میتونن یک غذا رو بخورن برعکس بعضی از روستورانهای خیلی شیک در مناطق خیلی شیک که فقط افراد خاص میتونن غذا سفارش بدن

3 پسندیده

سلام عزیزم
بله اهوازی هستم. من چند روزی که گیلان هستم تازه دارم مفهوم زیبایی شهر و استان رو درک میکنم :joy::heart_eyes:
پس خیلی هم خوشبحالم نیست :joy:

5 پسندیده

سلام به مهربانوی و خوش دل تالار :blossom::sunflower::hibiscus::rose::rose::bouquet::kissing_heart::kissing_heart::heart_eyes:وقتتون بخیر خانم :kissing_heart::heart_eyes::sunflower::hibiscus::hibiscus::rose::hibiscus::sunflower::sunflower:کم پیدا شدیند مثل بقیه ی مجربین تالار :pensive::pensive::pensive::pensive:نمیگیند دلمون تنگ میشه و جای خالیتون توی ذوق میزنه عزیزجان :pensive::pensive::pensive::pensive:سفر بیخطر انشاالله بهتون حسابی خوش بگذره و جای ما رو هم خالی کنید و از کوله بار سفرتون رو هم بعدا وویس بذاریند باتشکر نازنیینم :blossom::sunflower::hibiscus::rose::bouquet::kissing_heart::heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart::bouquet::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::heart::heart::tulip::tulip::cherry_blossom::white_flower::cherry_blossom::white_flower::rosette::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::blossom:

4 پسندیده

سلام میترا جان :heart_eyes:
وقت شما هم بخیر باشه

لطف داری بانو جان. ایشالاه که دست پر برگردم :relaxed:

جاتون خالی اینجا بارونه :heart::grin:
فقط ذوق داره

3 پسندیده

سلام به روی ماهتون :sunflower::hibiscus::rose::kissing_heart::heart_eyes::heart_eyes:دوستان بجای ما عزیزدلم :blossom::sunflower::hibiscus::rose::kissing_heart::kissing_heart::bouquet::bouquet:حسابی خوش بگذرونید بهترین زمان را انتخاب کردیند و بهترین فصل خانم خانماااا :blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::rose::bouquet::kissing_heart::heart_eyes::heart_eyes:بیصبرانه منتظرتون هستیم عزیزدلم :blossom::sunflower::hibiscus::rose::rose::blossom::sunflower::hibiscus::rose:سفرتون بیخطر :blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::rose::bouquet::kissing_heart::heart_eyes::heart_eyes:

2 پسندیده