مطالعه آنلاین 31 گام برای یادگیری هوشمندانه

به نام خدا …
از همون اوایل که با زبانشناس اشنا شدم مقالات و مطالب بعضی ها از دیگران یک سر و گردن بالاتر بود ، لذت می بردم از وقتی که برای خوندن اون ها میزارم و بعد از گذشت چن ماه -که یک شناختی و لو اجمالی حاصل شده -وقتی همون شخص یک مطلبی رو منتشر میکردند اولویتم رو در خوندن اون ها قرار میدادم … غالبا هم مطالب کاربردی و مطابق واقعیت رو می گن ، حتی اگه ادم خودش هم رسیده بهش ، باز هم وقتی یک فرد موفق -که خودش هم اون مسیر رو رفته -داره اون حرف رو میزنه دلت قرص میشه که داری درست حرکت میکنی و ادامه میدی …باعث میشه که موقع هایی که ادم کم میاره ، میبُره ، به یاد حرف هاش بیفته و دوباره یا یک نفس عمیق کشیدن پشتکارت رو فراموش نکنی ، به خصوص که نتیجه کار رو هم که داری میبینی [لتس تاک ها مصداق حرفم هستند]و از پیشرفت در انگلیسی (و برخی از جنبه های دیگر زندگی) لذت میبری .
دوستان متوجه هستند که :
{مرجع ضمایرم برمیگرده به اقا کامبیز و نسیم خانم }

حالا بحث معنوی ش به کنار …
حتی اگر مادی هم حساب بکنیم
قیمت ترجمه کتاب میشه ::
حدود 330 هزار تومان slight_smile
خخخ (چیزی نیست که …)
حالا خود کتاب صوتی هم قیمت جداگانه دارند که اون رو هم حساب نکردم اصلا .

بله ، خلاصه میتونیم این طوری هم نگاه کنیم به قضیه که حداقل 330 هزار تومان ، یکی بهت داره مفت تقدیم میکنه … واقعا جای تشکر نداره ؟!؟
مترجمین کتاب ببخشید اگر کم قیمت گفتم فقط خواستم یه عیاری باشه برای بعضی ها …

صمیمانه از جفت بزرگواران سپاسگزارم .

قدر زر، زرگر شناسد قدر گوهر، گوهری!

:rose::rose::rose: :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::gift:
@YoKambiz
@a.bayani

4 پسندیده

کاملا درست میگید. :+1:

4 پسندیده

سلام هنگامه خانوم گرامی.

ممنونم ازتون بابت حمایتتون. انجام وظیفه بود :rose::rose::rose:

این جملت اشک در چشمانم جمع کرد.

داداش دمت گرم خیلی لطف داری و واقعاً از حمایت و لطفی ک داری نهایت سپاس و تشکر رو دارم.

دمت گرم و انجام وظیفه بود.

ایشالا که راضی باشی :rose::rose::rose:

6 پسندیده

اینجوری؟؟؟ :joy::point_down:

20180419_202111

5 پسندیده

سلام خدمت آقا @YoKambiz عزیز.این بازی رو نصب کردم ولی همش فعال نیست.میشه یه راهنمایی بکنید.خیلی ممنون و بازم تشکر فراوان از شما و خانم @a.bayani بابت ترجمه این کتابها…

3 پسندیده

نسخه کامل رو نصب کنید اقا مهدی عزیز :rose::rose::rose:

6 پسندیده

بازی جالبیه من از صب درگیرشم فقط بعضی از مراحل گیج کنندست من نفهمیدم ک چی میخاد و چی میشه :sweat_smile:

3 پسندیده

ممنونم اقا @YoKambiz عزیز…

3 پسندیده

Hello my dear(ms kambiz & miss Nasim) friends
What great topic I liked this topic these 31steps can help me I believe this steps can upper my energy cause these steps are been forwarded by you two
Thanks a gazillion times
Hope you guys always have good feelings
Thanks

4 پسندیده

Thanks alot
I wish you the best :rose:

2 پسندیده

بسیار عالی و درخشان :bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose:
دست گلتون درد نکنه :bouquet::rose::bouquet::rose::rose:مقاله ی بسیار کاربردی و عالی و درجه یکی بود :bouquet::rose::bouquet::rose:
از خواندنش بسیار لذت بردم :bouquet::rose::bouquet::rose::rose::rose:
۱دنیاتشکروسپاس :bouquet::rose::bouquet::rose::bouquet::rose:

3 پسندیده

سلام. من استرس دارم و تمرکزم پایینه . اون قسمتی که فرمودین کتاب مطالعه کنید، لطفا کتابی که مناسب من باشد در اپلیکیشن معرفی کنید که به مشکلم کمک کنه.
در ضمن یه سوال آیا کتاب واقعی با کتاب الکترونیکی فرقی داره؟
2 پسندیده

اینو میزارم اخر شب سر فرصت میخونم ک الکی از مطالبش نگذرم :relaxed:
خیلیی خیلی ممنوووون
با خوندن تیترش معلومه ک دُر و گوهر از این مطالب میباره :heart_eyes:

6 پسندیده

صد در صد. مطالب خوبی در این کتاب گنجانده شده که مطالعه اش خیلی کمک کننده است. :rose::rose:

4 پسندیده