چالش let's talk « تکرار چقدر در مسلط شدن اهمیت دارد » + ویدئو

سلام خدمت دوستان عزیز.

image

امروز با شما هستیم با یکی از مهم ترین ابعاد زندگی یعنی تکرار. هیچکس نمیتونه ادعا کنه که بدون تکرار کافی تونسته به درجه تسلط برسه.

مشخصاً در زبان انگلیسی هم تکرار حرف اولو میزنه.

در این ویدئو من درباره ایده های خودم درباره تکرار صحبت میکنم.

27 پسندیده

واقعا عالی بود اقا کامبیز
اگه دیگران ازتون میپرسن چجوری انگلیسی رو یاد گرفتی بخاطر اینه که واقعا شما عالی هستید
واقعا بهتون تبریک و دست مریزاد میگم
شما حق مطلب رو در مورد تکرار ادا کردید و چیزی برای گفتن ندارم که بگم
واقعا هیچ جایگزینی برای تسلط بر چیزی به جز تکرار وجود ندارد
بازم میگم عالی بود .روز به روز عالیتر :clap:

5 پسندیده

زنده باشید ثمین خانوم. شما به عنوان یک دوست همیشه به من لطف داشتید و مایه پیشرفت و امید بنده بودید.

ممنونم از این همه محبت و بزرگواریتون.

خیلی ممنونم از ایده شما درباره تسلط. به راستی که تکرار مادر تسلطه و هیچ میانبری بجز تکرار وجود نداره :rose::rose::rose::rose:

3 پسندیده

سلام بر آقا کامبیز گرامی
همت وتلاش شما همیشه تحسین برانگیزبوده وهست :clap::clap::clap:
وصدالبته برای ما هم امید بخش برای ادامه این مسیر…
قطعا شما زحمات خیلی زیادی رو برای رسیدن به هدفتون داشتید ودارید…دیدن موفقیتهای شما واقعا خوشحال کننده هست…
آرزوی سلامتی وشادی وموفقیتهای بیشتری روبراتون دارم :rose::rose:

3 پسندیده

سلام
من همین مشکلو با لغت و لاینتر و امثالهم دارم :expressionless:
که واقعا تنها راهش همین تکراره
داستان سازیو … هم خیلی کمک میکنه ها
اماااا
بازم اگه تکرار نشه از ذهن میپره

ویدیوهه قابل فهم و خوبی بود :ok_hand::blush:

ممنون بابت یاد اوریه این جور نکات ریز
که واقعا اصلی ترین راه یادگیریه اما اونقدر واسمون پیش پا افتاده شده که کلا فراموش شده و هرازگاهی نیاز به یاداوری دارن

عالی بود :rose:

4 پسندیده

U know I believe repetition is super important and needful. But sometimes is boring 4 me such as listening eng movie, aj,etc. Plz show me the way that I can fight with that feeling. :pray:

3 پسندیده

از شروع ویدیو تا اخرش نتونستم چشم ازش بردارم واقعا عالی بود البته از شما چیزی جز این انتظار نمیره…موفق باشی…:clap:

2 پسندیده

براوووووو :clap::clap::clap::clap::clap::clap::blush:

5 پسندیده

واقعا صحبتهاتون انگیزه ای بیشتر به من داد که خسته از تکرار نشم و ادامه بدم.
مهم نیست چند وقته, مهم تکرار پرقدرته و استاد شدن در اون مسیره
متشکرم اقا کامبیز

3 پسندیده

ممنونم سارا خانوم عزیز.

شما هم همیشه موفق باشید و براتون آرزوی شادابی روز افزون دارم :rose::rose:

خواهش میکنم مژده خانوم. ایشالا که موفق باشید همیشه :rose::rose:

there is no key to overcome this challenge.

everything comes from our mind. just look at you schedule and see what is wrong with it. then make another plan and follow that.
repetition is a tough factor to deal with but is very important.
find the materials that you like the most and use them. mix them with some extensive materials and balance the materials that you like to repeat and that you like to be varied.
with this balance you can find a way to overcome this challenge.

مرسی آقا حجت گل. شما لطف داری به من :rose::rose::rose:

مرسی نسیم خانوم عزیز که صداتون رو ضبط کردید و در بحث شرکت کردید. این عالیه و باعث خوشنودی بندست. :rose::rose::rose:

بله تکرار همیشه یکی از چالش های دشواره و همه به دلایل بسیار نمیتونیم باهاش کنار بیایم

این دلایل میتونن ریشه از جامعه، زندگی امروزی، سیستم تحصیلی یا حتی خونواده باشن.

عادات بد خیلی راحت ساخته میشن ولی برگردوندن و پاک کردنشون از همه چی دشوار تره ولی خبر خوب اینجاست که شدنیه.

من قدرت تکرار رو از 15 سالگی یاد گرفتم. اینکه به یه موضوع متعهد باشم و جلو برم. هیچکس هم به من یاد نداد که برای پیشرفت باید تکرار داشت.

به نظرم وقتی عمیقاً ارزش تکرار درک شه و ارزش اصلی هدفتون رو پیدا کنید محاله ممکنه مایوس بشید. بطور مثال من تو ورزش و زبان تکرار های موفقی داشتم چون هدف خوبی داشتم ولی مثلا در هنر نه.

به به آتوسا خانوم گرامی :rose::rose::rose:

خیلی وقت بود ندیده بودمتون.

ممنونم ازتون. زنده باشید.

باعث افتخاره که اینو از شما می شنوم :rose:

5 پسندیده

خودمم کلافه بودم که نبودم, دیگه ایام عید بدجور میپیچونه ادمو.
از این به بعد ایشاله بیشتر میام

3 پسندیده

سلام. من خیلی اهل فوتبال نیستم فقط دوران راهنمایی، یا دبیرستان نمیدونم چرا طرفدار یونتوس ایتالیا بودم.
به هر حال دیروز متنی در خصوص تکرار، تمرین و موفقیت برام ارسال شد که خالی از لطف نیست که به اشتراک بگذارم بخصوص که با موضوع مرتبط هست.

:small_red_triangle: رونالدو در آخرین تمرین قبل از بازی با یووه چند بار قیچی برگردون رو تمرین کرده بود و شوتی که در بازی زد بهتر از ضربات تمرینیش بود

:white_check_mark: کریس، مصداق بارز این معادله است تلاش = موفقیت

سوالی که اول به ذهن خودم رسید این هست که مگر رونالدو میدونست به این تکنیک در بازی پیشروش نیاز داره که تمرین کرده. اما جواب خودم این هست که موقعیت موفقیت رو میتوان در جهت اهداف سازمان دهی کنیم یعنی موقعیت سازی های خوبی در زندگی برای خودمون ایجاد کنیم که بتوان با مهارت و توانایی خود اون رو به حقیقت تبدیل کنیم.

6 پسندیده

Thanks @YoKambiz. :pray:
Maybe I need change my mind

1 پسندیده