چالش let's talk درس ۳۰ انگلیسی قدرت

سلام .بالاخره رسیدم به درس اخر انگلیسی قدرت
موصوع این درس در مورد قبایل و تباره
امیدوارم که گوش بدید و نظراتتون رو بگید .ممنونم

11 پسندیده

سلام
مبااارکه تمومییید :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::clap::clap::clap:
الهی عکس جوجه هارو :heart_eyes::heart_eyes:
وقتی این همه پیشرفت و روونی رو که از صحبت کردن دوستام میبینم واقعا اعتمادم به مسیری که دارم میرم بیشتر میشه :heart_eyes:
عااالی واقعا عااالی :ok_hand::clap::clap::clap:
میشه خواهش کنم درمورد شیوه خوندنتون یکم توضیح بدین؟
منظورم اینه که مثلا قدرت و داستانای دهکده رو چجوری میخونین؟
سرسری میخونین میدید لاینتر ؟ یا نه لغات و اصطلاحاتشو حفظ میکنین؟
ممنون میشم اگه امکانش هست توضیح بدید :heart_eyes::rose::heart::heart_eyes:

3 پسندیده

چه خوب که تموم کردی قدرت رو, خیلی عااالی, والا موندم دیگه چه جوری تعریف کنم از ویست, بی مکث, و روان,
موفق باشی دوستم,
منم ویس میزارم. :sunglasses::joy:

3 پسندیده

:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

ممنونم مژده عزیز که همیشه وویسهای منو گوش میدی و نطر میدی

خواهش میکنم .حتما
حقیقتش من دهکده ندارم ولی برای داستان ،کتابهای گوسبامپس رو میخونم و روش خوندنم هم به این صورته که یه بار کل داستان رو بدون توقف میخونم و بعصی از لغاتی که فک میکنم کاربردی تره میفرستم لاینتر
بعد دوباره اون داستان رو شروع میکنم به گوش دادن با تمرکز بیشتر مثلا دو تا ۳ قسمت رو تو یه روز گوش میدم و گاهی بیشتر یا کمتر
در مورد قدرت هم که همون روال یک هفته رو دارم .
برای تقویت لیسنینگ هم جدیدا سعی میکنم روزی یه ویدیوی انگیزشی از یه کانال که دوست خوبمون @atineh1967 معرفی کرد ببینم که خیلی تو تقویت لیسنینگم موثر بوده و یا یه ویدیو از تد که اونجا هم لغات و اصطلاحات جدید رو یاد میگیرم و بعصیاشون رو تو یه دفترچه مخصوص اصطلاحات یادداشت میکنم ولی خودم زیاد بهش اعتقادی ندارم چون تو این مدت وقت نشده و خودم هم کششی برای مرورش نداشتم.
همین
بازم ممنونم که همیشه منو دلگرم کردی و برات ارزوی موفقیت میکنم :hibiscus:

ممنون از وقتی که گداشتی و گوش دادی اتوسا جان و ممنون بابت اطهار لطفت
من بیصبرانه منتظر شنیدن وویست هستم دوست خوبم :hibiscus:

5 پسندیده

7 پسندیده

خیلی ممنونم فاطمه عزیز بابت اظهار لطفت :heart_eyes:
ممنونم که گوش دادی
منم منتطر شنیدن وویسهای بیشتر از شما دوست خوبم هستم :hibiscus:

3 پسندیده

ممنووووونم بابت توضیحات کاملتون :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
همیشه تو اوج باشید :heart::rose::heart::rose::heart_eyes:

2 پسندیده

7 پسندیده

ممنونم نسیم عزیز بابت وویس پر از انرژی و پر از مهرت
منم برات آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم که تو هم به زودی از مدرسه قدرت فارغ التحصیل بشی تا بتونیم با قدرت هر چ بیشتر دروس وی ای پی رو شروع کنیم :hibiscus:

2 پسندیده

چه اصطلاح قشنگی :grin: ممنونم عزیزم ایشالاه.
منتظر لتس تاکای بعدیت از دروس وی ای پی هستیم :heart:

4 پسندیده

ایوووول میشه بگید چقد طول کشید؟

2 پسندیده

7 پسندیده

وااای .ممنونم اقا کامبیز .نطر لطف شماست که اشتباهی پیدا نکردید وگرنه اشتباه زیادداره ولی همونطور که خودتون همیشه میگید واقعا این اشتباهات مهم نیست .فقط مهم اینه که قدم اول رو برای شکستن این سکوت برداریم.
یادمه اولین باری که میخواستم تو این چالش شرکت کنم تقریبا ۳ روز طول کشید و حدود ۳۰بار صبط کردم .با اینکه من اولین بار از رو متن خوندم طوری شد که کلا متن رو حفط کردم و بالاخره تونستم اون چیزی که میخواستم صبط کنم ولی الان به لطف تشویق های و دلگرمیهای شما و دوستان خوبم میتونم بداهه و با یک یا دوبار ضبط وویس بدم و واقعا خوشحالم بابت این قضیه .
خیلی خیلی ممنونم که گوش دادید و ممنونم بابت دلگرمیتون
دقیقا همونطور که گفتید این فروم با حضور تک تک بچه ها گرم میشه و فعالیت بچه ها این تالار رو فعال نگه میداره.

در مورد چالش جدیدتون هم حتما تو چالش جدیدتون شرکت میکنم .چون باید قدرت رو مرور کنم و این فرصت خوبیه برای من که همراه با بچه های تالار اینکار رو انجام بدم :hibiscus:

5 پسندیده

سلام دوست عزیز
من از مرداد ۹۶ شروع کردم و طبق برنامه خودم اگه هفته ای یه درس میخوندم باید تا پایان سال تموم میکردم ولی چون فوکوسم رو بعضی درسها بیشتر شد موکول شد به اینور سال.

2 پسندیده

سلام و تبریک. بالاخره پرچم قدرت رو در قله بنا کردید.
ان شاالله اهداف بعدی و موفقیتشون
وویس عالی هم ارائه دادید. :rose:

2 پسندیده

سلام عزیزم .چ تعبیر جالبی :star_struck:.ممنونم
انشالله شما هم همیشه موفق باشی دوست خوبم :hibiscus:

2 پسندیده