تاپیک تعاملی «مثالی برای سایه در انگلیسی قدرت، مینی استوری و ایده ساختن داستان»

سلام مجدد. میگم اقا کامبیز میگم شما که ویدیوهای طراحی رو دنبال میکنید یسوال داشتم. ایا ویدیوهای خوبی در حیطه نقاشی رنگ روغن از استادای خوبی تو یوتیوب بهش برخورد کردین؟ اگه اره میشه معرفی کنید؟ چون من رنگ روغن کار میکردم ولی دیگه نشد ادامه بدم. گفتم در راستای یادگیری زبان مثل شما ویدیو دنبال کنم :blush:
4 پسندیده

من سیاه قلم رو دنبال میکنم و واسه سرگرمی طراحی دیجیتال هم دنبال می‌کنم (بلافاصله بعد از خرید ی تبلت گرافیکی تمرکز اصلیمو میزارم رو دیجیتال)
ولی واستون بهترین آرتیستارو پیدا میکنم و پی ام میکنم

8 پسندیده

@hnaseri حسین آقا شما هم اگه دوست دارین یه ویس انگلیسی ضبط کنید و توضیح بدید که چی شد زبانشناسُ ساختین
فک کنم ویس انگیزشی و خوبی برای ماها باشه

7 پسندیده

وقت کردم حتما یه بکگراندی از خودم میگم. ممنون :pray:

7 پسندیده

خیلی ممنونم از وقتی که میذارین. ان شا الله یروزی جزو بهترین اساتید بشین در این حرفه و شاگردای داخلی و خارجی داشته باشین .سپاس:sparkles:

4 پسندیده

خیلی ممنون آقا حسین میخواستم منم بگم که شمام شرکت کنید مرسی آقا امیر حسین گل ک گفتن
خواهشا باقی دوستان هم مشارکت کنن.

6 پسندیده

بچه ها این هم پادکست من. :grinning: ببخشید دیر شد این چند روز خیلی داشتیم با مشکلات ورژن جدید ور میرفتیم.

چرا بقیه شرکت نمیکنن؟ منتظریم صحبت های بقیه رو هم بشنویم. نترسین همه ی ما مثل هم هستیم حالا یکی کمتر بلده یکی بیشتر. اصلا جای خجالت نداره.

راستی ایده هم بدین که چطور میشه یه محیط خوبی برای صحبت کردن درست کنیم. مثلا من یه ایده ی خام تو ذهنمه. یکی یه سوال بپرسه در رابطه با موضوعی، حالا مرتبط با اپلیکیشن یا غیر مرتبط، بعد بقیه جواب بدن. خیلی ایده ی خامیه. لطفا ایده های خودتون رو بدین ببینیم میشه یه سیستم مناسب برای این کار در آورد یا خیر

17 پسندیده

من خودم داستان جالب نیافتم بخام بگم. از طرفیم خب جمله بندی بلد نیستم هنوز:grinning:

6 پسندیده

اجازه استاد:point_up:…منم چند روز پیش داستانم رو نوشتم الان در دست چاپه…:blush:

7 پسندیده

دمت گرم آقا حسین بابت وقتی که گذاشتی به پادکستت گوش دادم و خیلی داستان جالب و عالی ای بود.[quote=“hnaseri, post:49, topic:1312”]
راستی ایده هم بدین که چطور میشه یه محیط خوبی برای صحبت کردن درست کنیم. مثلا من یه ایده ی خام تو ذهنمه. یکی یه سوال بپرسه در رابطه با موضوعی، حالا مرتبط با اپلیکیشن یا غیر مرتبط، بعد بقیه جواب بدن. خیلی ایده ی خامیه. لطفا ایده های خودتون رو بدین ببینیم میشه یه سیستم مناسب برای این کار در آورد یا خیر
[/quote]

من امروز یه همچنین ایده مشابه ای رو داشتم که مثلا یه تاپیک با عنوان Q & A بسازیم که مخفف Question and Answer باشه و من دوست داشتم تاپیک های ویدئوییمو اونجا شروع کنم جایی که من با ویدئو یا پادکست شروع به جواب دادن به سوالای دوستان بکنم. همین موضوع می تونه واسه همه هم صادق باشه.
مثلا یه سریا دوست دارن از تجربه انگلیسی من یا شما یا تمامی دوستای این انجمن بدونن سوال رو می پرسن و ما جواب میدیم. یا شاید سوالاتی از خودمون، اینکه مثلا یه خاطره تعریف کنیم یا حتی بریم جاهای مختلف شهرمون و ازش فیلم بگیریم و رو فیلم دربارشون صحبت کنیم از مکانایی که دوست داریم و معمولا میریم به اونجاها واسه اینکه آروم باشیم و فکرمون رو آزاد کنیم و…
اگه ویدئو باشه مخصوصا رو مورد آخری خیلی بهتره ولی مثلا یه سری موضوعات میتونه با پادکست بیان شه. مثلا تجربیات انگلیسی
خلاصه بهتره ایده هامونو جمع کنیم و بزاریمش تو آبکش محصول نهاییو انتخاب کنیم.
دوستان چی میگن؟ شما هم نظرتون رو بگید

منم بلد نیستم
هدف ارائه ی عالی نیست. هدف ارائست که بتونیم باهاش اعتماد بنفسمون رو بالا ببریم. این یه محیط خیلی کوچیک و دوستانست که خودمون رو توش خالی کنیم و بعدها تو محیط بزرگتر و جامعه ازش استفاده کنیم. هدفتون رو یادتون که نرفته.
ضمنا یادتون باشه قراره بیایم اشتباه کنیم.

آفرین. چاپش کنید منتشرش کنید همه بخونیم

7 پسندیده

منم امروز یه داستان نشستم نوشتم ؛ اصلا یه جوری داستان جنایی شد خودم هول کردم :smile:
یه مشکلی که من همیشه دارم اینه که من هیچ جایی رو پیدا نکردم که توش صدامو ضبط کنم یعنی هرجایی میرم یکی از داداشام دنبالم هستن و خلاصه اینکه کلا سکوت تو خونه ما امکان پذیر نیست :))

5 پسندیده

اشکالی نداره جانم خود آقای ای جی موقع ضبط کردن صداش خ ریلکس بوده وهمجور صدایی توی ویدئوش شنیده میشه…نهایت بهشون رشوه بدید وبا یه خوراکی چیزی سرشون رو گرم کنید وبرید با خیال راحت صداتون رو ضبط کنید…:blush:یه پفک کرانچی سایزخ بزرگ برا اینجور مواقع همیشه تو خونه داشته باشید…:wink:

5 پسندیده

البته پونه جون داستانی که من میخام ارائه بدم متنه وصوتی نیست…:blush:

4 پسندیده

فک میکنم با این اوصاف منم باید بنویسم با اینکه دوس دارم صوتی باشه

اینم ایده ی خوبیه واس داداش بزرگه ولی کوچیکه همچنان راه میره تو خونه میخوره خوراکیاشو
مرسی سارا خانوم :wink:

4 پسندیده

منم تو خونه ضبط کردم دقت کنید صدای مامانم از آشپزخونه میاد :joy:
هندزفری بزارید ضبط کنید صدای خودتون بیشتر از بقیه میشه.

5 پسندیده

سلام پادکستتون برای من باز نمیشه.

2 پسندیده

وای حرف دلمونو زدی. من برادرزاده ام کوچولوعه.چون تو یه اپارتمانیم کلا صب علی الطلوع خودشو میندازه خونه ما:grin: به محض اینکه میام صدا ضبط کنم سنسورش فعال میشه. میاد تکنیک سایه میزنه رو صدام. :joy: یعنی پا به پای من میخاد تکرار کنه حرفامو بعد غلط و غلوط پارازیت میده تو حرفام. در اتاقم قفل میکنم. مدام در رو میکوبه میگه باز کن تنهایی نترسی:joy: حالا دارم داستان مینویسم احتمالا نصفه شبی بظبطیم:joy: اگرم نشه متنشو میرفستم خدمت دوستان

6 پسندیده

یعنی من عاشق این فسقلیای وروجکماااا😂

سعیتونو کنید صوت بفرستین :slight_smile:
منم این وسط مسطای امتحانا ضبط میکنم میفرستم /(^-^)[quote=“a.bayani, post:60, topic:1312, full:true”]
در اتاقم قفل میکنم. مدام در رو میکوبه میگه باز کن تنهایی نترسی
[/quote]
:joy::joy::joy: چقد خوبه این بچه -

5 پسندیده

اوه ی مدت نبودم چ خبر شده ،چ تاپیک خوبی این.:slight_smile:
این شاخ مجازیه عااااالی بود کلی خندیدم بهش.:joy::joy::joy:
وای من از این ممد لمینیت تو اینستا متنفرم ،فک کنم از وقتی دندوناش و درست کرده اعتماد به نفس گرفته عکس بگیره:expressionless:
منم همه سعیم و می کنم بعد امتحانام حتما ی ویس بزارم .
مرسی که اینقد فعالین و انگیزه میدین.:innocent:

7 پسندیده

خیلی ایده ی خوبیه. مخصوصا از معرفی مکانهای خوب شهر خوشم اومد. انگلیسی توضیح داده بشه. در کل ایده ی جالبی هست. میتونیم اسمشو بذاریم دسته ی تعاملی :joy:

باز بذاریم این تاپیک جلوتر بره دوستان دیگه هم شرکت کنن ببینیم به کجا میرسه. شرکت کنین دیگه زودتر :angry: :angry: اگر میخواین مکالمه یاد بگیرین از همین چیزا شروع میشه خجالت نکشین :muscle:

6 پسندیده