تاپیک تعاملی «مثالی برای سایه در انگلیسی قدرت، مینی استوری و ایده ساختن داستان»

یه ایده‌ی دیگه ای هم که همین الان میتونیم پیاده سازی بکنیم درسهای دوره ی داستان های واقعی معمولا یه فایل pdf در آخر هر درس وجود داره که داخلش تعدادی سوال مرتبط با درس نوشته شده. مثلا میشه هرکسی به این سوالها به انگلیسی یا جواب تشریحی بده یا جواب به صورت صوتی. هر هفته میشه یکی دوتاشونو آورد بالا و این کار رو روش انجام بدیم. لطفا در این رابطه نظر بدین.

4 پسندیده

فکر کنم تعداد کسایی که این پکیجو شروع کردن خیلی کم باشه

5 پسندیده

سلاام اینم پادکست ما

شرمنده دیر شد ؛ گفتیم بذاریم واسه بعد امتحانا ؛ دیدیم استاد عصبانین و همه هم خوابن و خونه سکوته همین الان با چشای خواب آلو و صدای گرفته ضبط کردیمش
خیلی تند گفتم و داستانشم جالب نیس ولی خب تمرینه دیگ ! نه؟!

10 پسندیده

بچه ها نظرتون چیه اشتباهای همدیگه رو هم بگیم تو صحبت کردن؟
من همین الان متوجه شدم که خیلی بد تلفظ میکنم بعضی چیزا رو و گوشی رو هم خیلی نزدیک گرفتم و گرامری هم ک دیگه کلا اشتباه زیاد دارم :):

4 پسندیده

اتفاقا داستان خوبی بود افرین.:grinning:

ولی پونه جان بهت نمیومد روحیه ی خشنی داشته باشی:joy:

5 پسندیده

آخه نمیدونستم چیجوری مشهورش کنم خببب :joy::joy::joy:
مرده هم ک گذاشت رف گفتم بذار بکشمش حقشه :joy::joy::joy:
وسطاش به سرم زد چن تا بچه هم بدم دستش اونارم بکشه دیدم نه انصافن گنا دارن اونا :joy:
باورتون نمیشه دو دقیقه قبل گذاشتن آخرشو نوشتم :):

5 پسندیده

خیلی خوب بود آفرین فکر نمیکردم اینقدر پیشرفت کرده باشین. خوب بود

نه نه اشتباه مدارس رو تکرار نکنیم. این موارد خود بخود همینجوری که تمرین کنین درست و تصحیح میشه.

7 پسندیده

باریک باریک.
به قول ای جی Poor Sophie :grin:

عاشق اون ورق زدن بین صوتم:joy:

5 پسندیده

خیلی تلاش کردم سکوت باشه هااا
کوچولوها هم خواب بودن ولی مث اینکه سکوت نمیشه باشه:joy::joy::joy::joy:

4 پسندیده

یعنی سرعت عمل در لایکت منو کشته. :joy:راستی درس چند بسته قدرتی؟

4 پسندیده

درس 2 ام نسیم جان
آخه فردا 8 امتحان دارم هی میگم اینم ببینم برم بخوابم تند تند لایک میکنم در نره از زیر دستم :smile:

5 پسندیده

امیدوارم فردا امتحانت انگلیسی باشه که تا الان بیداری و داری انگلیسی کار میکنی :joy:

6 پسندیده

موفق باشی پونه جان. :grinning:. دیگه برو لالا. ما سنگر رو حفظ میکنیم:joy: قول میدم.

6 پسندیده

دکتر. به شما هم خدا قوت میگم که همیشه پشتیبانید. سپاسکم

5 پسندیده

دیگ استاد اپ خودتونه دیگه ؛ مرسی بابتش

بله بله ؛ درست میفرمایین .

استاد خودتون عصباانی شدین وگرنه ما که اصلا امتحان شیمی نداریم:joy::joy:

6 پسندیده

میسپرمش دست شما ها
امید من به شما زبانشناسی هاست:joy::joy:
شبتون بخیر

6 پسندیده

هیپ هیپ هورااااا پونه…:wink:ای جانم…عالی بود عزیزم…هزارتا لایک:two_hearts::two_hearts:اگه همینجوری ادامه بدی ان شاالله بزودی به موفقیتهای بیشتری هم میرسی…:blush:

5 پسندیده

مرسی مرسییی سارا خانوم جوون :kissing_heart::kissing_heart:
نظر لطفتهه عزیزم /:kissing_smiling_eyes:\

6 پسندیده

عزیزم دیر وقته برو بخواب من بجای شما استرس دارم فردا امتحان داریا:grinning_face_with_smiling_eyes:…جناب ناصری لطفا 12 به بعد خاموشی بدید…:blush:

7 پسندیده

ایشالا شمام که بزودی وارد دانشگاه بشید دیگ کم کم عادت میکنید به عصبانیتهای اساتید ارجمند وبراتون عادی میشه ودیگه نمی هراسید…:blush:

7 پسندیده