تاپیک تعاملی «مثالی برای سایه در انگلیسی قدرت، مینی استوری و ایده ساختن داستان»

قبول نیستااا
شما خیلی خوب میگین :rage::rage:

4 پسندیده

سلام بر همه دوستان.
خیلی ممنون بابت لطفی که داشتین.واقعا شرمنده کردین.
راستش من تا پست گذاشتم کاری پیش اومد رفتم بیرون و هنوزم بیرونم. کنجکاو شدم بیام نظر دوستانو بخونم:blush: البته الان متوجه شدم پستم صوتیم پاک شده.:see_no_evil: . اگه جناب ناصری خواستن بگن دوباره بذارم.
اخه دیدم یه پیغام اومد اگه پرچم نزنید بعد یه ساعت حذف میشه نمیدونم چی بود😁
خلاصه تشکر بازم.
راستی دکتر ناصری والا استدیو و فنوشاپ در کار نیست.جایی که بودم زیادی ساکت بود😂 با موبایلم ضبطیدم.

5 پسندیده

سلام نسیم جون انقد ازتون تعریف کردن من خیلی مشتاق شدم ببینم چه جوری بوده اگه تونستی حتما بزار واسه منم انگیزه بشه بتونم بزارم صدامو:)

4 پسندیده

والا نمیدونم کی پاک میکنه فکر کنم سیستم قاطی کرده به هرحال دوباره گذاشتم

اینجاست : جنتلمن حسود

5 پسندیده

خییییییلی عالی بود
کاش منم بتونم یه روزی داستان بنویسم و بگم

4 پسندیده

عالی بود عزیزم انشاءالله موفق باشی:)

4 پسندیده

افرین پونه جان انشاءالله موفق باشی عزیزم:)

3 پسندیده

امتحان کنید
امتحانش مجانیه کمک هم خواستید ما کمکتون می کنیم.

آقا فرزاد هنوز منتظریما :grinning:

6 پسندیده

تا ساعاتی دیگر با یه پادکست میام به خونه هاتون :grin:

6 پسندیده

مرسی عزیزم :gift_heart:
بدو بدو تو هم زودی یه داستان بذار منتظریم
اصلا مهم نیست چیجوری باشه فقط خودتو به چالش بکش
مام اینجا کمکت میکنیم هرجوری خواستی
فقط زودااااا منتظریم :wink::wink:

4 پسندیده

سلام مجدد تازه رسیدم خونه دیدم جواب تک تک محبتا رو ندم خوابم نمیبره:grin:
اقای دکتر یه چیز دیگه هم یادم رفت بگم من رفتم واحد خالیه برادرم صدامو ضبطیدم شاید به این خاطره:grinning:

5 پسندیده

خیلی ممنونم عزیزم :blush:شما لطف داری. به امید موفقیت روز افزونت. :heartpulse:

5 پسندیده

خیلی خندم گرفت. مممنونم از لطفتون. این داستان رادیو و اجرا سر دراز داره فرصت شد یه روز میگم.

:grin::grinning: خیلی سپاس نمیدونم چی بگم. ممنونم از لطفتون[quote=“YoKambiz, post:95, topic:1312, full:true”]
میخوام بدونم با اینهمه تعریف شما روت میشه باز وویس نزاری نسیم خانوم؟
[/quote]

مگه ادم جرات داره با جذبه شما و جناب مدیر فعالیت نداشته باشه.:joy: چشم به قید حیات مشارکت میکنم.

ممنونم بانوی من سپاسکم
:heartpulse::blush:[quote=“mohadeseh34, post:112, topic:1312, full:true”]
سلام نسیم جون انقد ازتون تعریف کردن من خیلی مشتاق شدم
[/quote]
سلام محدثه جان. شرمنده می فرمایید . شما و سایر دوستان به بنده لطف دارن. فقط میتونم بگم ممنون از هممه بابت انرژی مثبتشون

میگم اونقدر به بنده لطف داشتین که اصلا نقاط ضعفامو کسی نگفت. خلاصه مسرور شدیم از حضورتون. موفق باشین همگی:sparkles:

6 پسندیده

میگمااا
یه جوری همه از من تعریف کردن من گفتم هیشکی بلد نیس حرف بزنه شاید :joy::joy::joy:
الان دارم هی به خودم میگم چیجوری روت شد بفرستی اونو
حس میکنم با زیرشلواری اومدم بین بچه های زبانشناس :joy::joy::joy:
خییییییییییلی خوب بود من که نقطه ضعفی ندیدم که بخوام بگم
همه چی perfect بود
ما بهتون افتخار میکنیم نسیم جان :green_heart::green_heart:

5 پسندیده

بازم مثل همیشه عالی.
خیلی قشنگ احساس رو در کلامتون پیاده میکنید.( مادر بزرگ عالی بود):grin: صداسازیتونم حرف نداره.
ممنونم بابت تشکرتون:blush:

فقط یسوال: به نظرتون ماها که هنوز ابتدای بسته قدرتیم این بازگویی داستان چقدر میتونه موثر باشه؟
البته من که امروز واقعا لذت بردم. ادم دوتا کلمه هم بلد نباشه میره دنبالش یادش میگیره.
ولی همیشه تو جمله بندی ترس دارم.

6 پسندیده

باورت میشه اصلا اعتماد بنفس فرستادن صوت نداشتم. :joy:
اخه صوت انگلیسی اولین بار بود که ضبط کردم. دیدی ادم خودش از صدای ضبط شدش جقدر بدش میاد:joy:
یعنی دو دل بودم بفرستم ایا. نفرستم ایا. ولی دل را زدیم به دریا:grinning:
شمام عالی بودی عزیزم بی تعارف. هر دو هنوز اول راهیم ان شا الله موفق میشیم تا اخرش:revolving_hearts:

5 پسندیده

انقدر گفتین سریع لایک میکنی ، لایکدونیم تموم شد :joy:
بله منم هی گوش میدم صدا خودمو بعد میگم این چی بود آخه حداقل میذاشتی صبح میشد یکی بهترشو میفرستادی :joy:
ولی جدن و جدن و جدن شما اصلا به نظر نمیاد اول راه باشی :gift_heart::gift_heart:
موفق باشی همیشه گلم

5 پسندیده

و ما همچنان انتظار می کشیم …
2ساعت گذشتاا

5 پسندیده

چه سوال خوبی. اتفاقا من امروز داشتم کتاب گویا رو ترجمه می کردم که ای جی درباره همین موضوع تو کتابش داشت توضیح می داد.ببینید قانون سیستم انگلیسی بدون تلاش، بازگو کردن داستان بعد از تسلط بر سوال جواباست
یعنی شما مثلا یه مینی استوری رو ده بار گوش میدید و میبینید خیلی خب من به همه سوالا با سرعت خوب یا عالی پاسخ می دم پس الان وقتشه که بعد از اتمام هر مینی استوری یه دور داستان رو بازگو کنم.
بازگو کردن داستان هم مهم نیست چجوری باشه، میتونید به اطلاعات داستان اضافه کنید میتونید کم کنید میتونید برای کسی تعریفش کنید و…
ولی اصل قضیه اینجاست که شما باید اون رو بلند تعریف کنید و تا می تونید سریع این کار رو انجام بدید
چون یکی از اهدف مینی استوری ها ( سوال و پاسخ) ایجاد سرعت خوب برای زبان آموزه و بازگو کردنشم به همین شکله.
پس اگه می خواید در آینده مکالمتون سریع باشه بهتره به مینی استوری ها سریعاً پاسخ بدید، و وقتی که مسلط شدید اون رو با حداکثر سرعت ممکن بازگو کنید.
حالا میایم به بحث تاپیک خودمون:
اول از همه بهتره هر داستانی که انتخاب می کنید که تغییرش بدید و دوباره نویسیش کنید رو بهش مسلط باشید.
مثلا من هر جمعه درس جدید رو که می خونم داستان کوتاه درس قبلی رو ضبط می کنم چون یه هفته یعنی به قدر کافی با مینی استوری کار کردم. پس داستانو درک کردمو حالا با خیال راحت میتونم روش کار کنم.
دوم اینکه ارائه دادن مخصوصاً با صدا میتونه به اعتماد بنفستون کمک کنه و در آخر تلفظتون هم پیشرفت ببخشه
من یه مدت صدامو به انگلیسی گوش میدادم، یه داستان مثلا میخونم یه چپتر که تموم میشد دوباره بر میگشتم و همون چپتر رو این بار با صدای خودم ضبط می کردم. البته نه به شکل خشک و معمولی، معمولا ادای اشخاص داخلشون رو در میاوردم. اگه عصبی بودن داد می زدم اگه داشتن شوخی می کردن با طعنه و مسخره کردن حرف میزدم و شاد بودن می خندیدم و…
این کار باعث میشه شما به صداتون تو انگلیسی ریتم بدید.
پس نتیجه می گیریم بازگویی داستان و ارائه اون فوق العاده مثبت و کمک کنندست.

10 پسندیده

Here We Come :grin:
اینم از پادکست من ، امیدوارم خوشتون بیاد
خیلی کوتاهه ولی تجربه خوبی بود

اینم متنش:

Hi everyone.I'm Farzad. Thank you for listening to my very first podcast.well. Here we go. So I wanna talk about my experience by zabanshenas and how i succeeded with its method. first of all i wanna explain how i used lessons in this application. Ok. I started with Aj hoge's power English. I believe AJ Hoge is a genius and his energy and Encouragement motivates me to love English more than before. in fact he showed me the straight way to learn English fluency. Well . now im learning sixteenth lesson of power English it's called big picture. as you know all of his lessons are so much fun and stupid. and in addition of Power English i'm using VOA Special English lessons because there are a lot of fun and enjoyable things like podcasts about Explorations around the world , history of America , Health Report And ETC .In fact I chose it because of slow pronunciation and its professional Commentators. Also I played some of language involving Games like La Noire (it's an amazing Game about a smart detective called Cole Phelps who is solve clues in much exciting way actually you will be proud of yourself when you solving a problem. That game released on 2011 and the most important thing about this is all of its characters created with real persons ) I love this game. And also I played sims. walking dead and ETC. So That was All for now. I know it was too short and Amature but it's my very first Experience with talking English. I hope you Enjoyed it. Thank You. Good Night

:heart: ممنون میشم اگه تو نظر سنجیم هم شرکت کنید. آیا کارم خوب بود یا نه؟

• بد
  • متوسط
  • خوب
  • عالی

0 رأی دهنده

12 پسندیده