تاپیک تعاملی «مثالی برای سایه در انگلیسی قدرت، مینی استوری و ایده ساختن داستان»

آقا امیر حسین شما هر چقدم وویس بزاری اون پدیده شاخ مجازیتون از یاد وخاطرما فراموش نخواهد شد…:sweat_smile:

5 پسندیده

قربانت حسین آقا ممنون که صدامو گوش دادی :heart:

4 پسندیده

:grinning: :grinning: اینو برای aj ایمیل کن، بهت حق السکوت میده که اینو بیشتر از این پخش نکنی تو اینترنت :smile:

6 پسندیده

شاخ مجازی دوران اوج داستانای من بود😂

6 پسندیده

خیلی خوب بود آفرین
همونطور که قبلا گفتم کسی اینجا بابت متن و صدایی که میفرسته معذرت نخواد چون هدف افزایش اعتماد بنفسه
سرتونو بالا بگیرید و با اعتماد بنفس متنا و صداتونو بفرستید.
از اونجایی که تازه شروع کردید ولی این متن خیلی خیلی خوب بود من یکی دو ماهه اول نصفه شمام نمیتونستم بنویسم
عالی بود. ادامه بدید. :clap:

آقا بحثو سیاسیش کردی :joy::joy::joy::joy:
دمت گرم عالی بودی.

نصفه شب شکم درد گرفتم اینقد خندیدم :joy::joy:

8 پسندیده

حقیقتش منم خواستم امروز وارد داستانم بکنمش دیدم خ قضیش تخصصیه وکار من نیست…خلاصه اون داستان تو کتاب گینس به اسم خودتون ثبت شد وتموم شد رفت…:sweat_smile:

7 پسندیده

ترکیدم از خنده :joy::joy::joy::joy::joy::joy: خیلی خیلی عالی بود دمت گرم انصافا

6 پسندیده

سلام به هممممممه بهتون تبریک میگم کارتون عاااالی بود.:clap::clap::clap:
البته فک کنم تشکر ویژه رو باید از اقا کامبیز کرد به خاطر این ایده و کار خلاقانشون.داستاناتونم که حرف نداشت من خودم بیشتر از لهجتون لذت بردم خیلی شبیه لهجه ی نیتیوا بود.:clap::clap:

داستان بقیه ی دوستانم همگی عالی بود .
ولی اقا امیر حسین داستان شما خیلی خوب بود قدرت خلاقیتتون افرین داره خیلی خندیدم به این داستانتون ،اون از ویس شاخ مجازیتون اینم از این که ترکوند.:joy::joy::joy:
منم ویسم امادست ایشالا فردا میزارمش البته به پای شما دوستان نمیرسه ولی خب برا خودم خیلی لذت بخش بود.:smile:

7 پسندیده

سلام مرسی شما لطف دارید
منتظر وویس شما هستیم
بین بچه ها فعال زبانشناس فقط فک کنم شما موندید و @user1000
البته نه که هر کی یکی بزاره بره دیگه نیادا :grinning:
مشارکت باید طولانی باشه و ادامه دار تا همه لذت ببریم.

6 پسندیده

آفرین آفرین :clap::clap:
عالیههه
ادامه بدین حتمن میخوایم این تاپیکو بترکونیم واس آقا کامبیزااا

3 پسندیده

:joy::joy::joy::joy::joy:
قوه خلاقیتتون معرکسسسس
اول صبحی انقد خندیدمااااااا

4 پسندیده

نظر لطفتونه :smiley: ، خوشحالم که تونستم خنده بیارم رو لباتون

حدس میزنم داستان شما جنایی باشه😁 آخه دیدم همیشه دنبال ‌داستانای شرلوک هلمز هستین

5 پسندیده

اینم از ویس من :smile:امیدوارم خوشتون بیاد.

اینم از متنش:

One day l heard one story about a village in India which that place woman are chief at all work,its name is Khasi in fact they follow matriarchal system rather than by patriarchal system.
it is very interesting for me and i like go to this village so i save my money and get a ticket for India and went there.when i arrived there i see the clean village and they
become very happy to meet me ,and they very respected me a lot,and then one men bring so much fruit for me.and that place men were doing all work and woman only ordered.after some days i com back to Iran and don’t forgot travels memory.
Perhaps you think that i am a feminism woman but it is not true.and this story is according to the facts.i suggest that if you want listen to complete story read it in course short story in Zabanshenas App.the
name of the lesson is female power…

این هم لینک داستان:

12 پسندیده

جنایی نیست ولی به نفع شما مردا هم نیست:grin::grin:

7 پسندیده

اسم داستانتون رو چی میزارید؟

5 پسندیده

واجب شد تو یکی از داستانام استیو کافمنو برا یاد گرفتن زبان هندی بفرستم تو این دهکده تا زنا اینقد ازش کار بکشن ‌‌‌‌اون چندتا زبونیم که بلده یادش بره :grin::yum:

6 پسندیده

نمی دونم راجب بهش فک نکردم به نظرم همون femal powerخوبه.

6 پسندیده

:joy:خدا بهش رحم کنه چی میخواین در موردش بسازین.

6 پسندیده

ایول سحر خانووووم
خیلی هم عاااالی بود
بازم بفرستین پادکست :two_hearts::two_hearts::two_hearts:

5 پسندیده

سلام عزیزم.
باریک باریک:wave: احسنت:heartpulse:
منتظر پادکستای بعدی شما هستیم:hugging:

6 پسندیده