Let's talk superior man

من اومدم با شروع درس تازه در مورد کتاب مرد ممتاز.
ممنون که وقت میزارید و گوش میدید و نظراتتونو میگید.

6 پسندیده

سلام خانم آتوسا، اول از همه باید تلاش و پشتکارتون رو تحسین کنم. شما به تعهد ۱۰۰ درصدی نسبت به گامهای لازم برای پیشرفت در زمینه زبان رسیدید و علاقه روز افزون شما گواه این مطلب هست. وویس تون هم قابل تحسین هست این درس از جمله درسهایی هست که دوست دارم هر از گاهی تکرار کنم چون نکات جالبی داره. براتون آرزوی موفقیت دارم :rose:

2 پسندیده

متشکرم از لطفتون خانوم نیکنام,از شما و بقیه دوستان که دلگرمی میدین بسیار ممنونم, منتظر شنیدن صدای شما هستم.

2 پسندیده

مرسی اتوسا خانوم خیلی خوبه که برداشتتون و میگید و به اشتراک میزارید …برای شروع خیلی هم خوبه…:clap::clap:
گمونم از مطالبی که میخواید بگید اگه یه سر خط هایی واسه خودتون تهیه کنید خیلی کار راحت تر میشه البته این تجربه منه…:thinking::thinking:

2 پسندیده

سلام آتوسا جان
انصافا وویساتون هردفعه خییلی عالی تر و روون تر میشن
جدی میگم :heart_eyes:
البته من چشمم شور نیست :see_no_evil::sweat_smile:
همییییشه موفق ببینمتون :clap::clap::heart_eyes:

2 پسندیده

ممنونم از پیشنهادتون, اتفاقا بهش فکر کردم ولی خب یه جورایی خودمو مجبور میکنم به اینکه اصلاااا از هیچی استفاده نکنم, حتی یک کلمه هم نمینویسم و بداهه میگم.
ولی میدونم که وقتی ادم چند کلمه کلیدی رو بنویسه, نظم بهتری داره حرفهاش.

میسی مژده عزیزم, همینکه خودمون رو مجبور کنیم تا حرف بزنیم به نظرم عااالیه.

2 پسندیده

ask the question you asked :grin:

to death

این وویس نمیدونم چرا اینقد سوتی دادم

2 پسندیده

Hi mrs atousa and tnx alot for sharing your idea about what you learn from this lesson
In my oponion your perseverance for keeping go on in this process is very worthful and i hope you will become more and more succesful

My biggest fear in my life is something that’s maybe common between all of people in the
world and that’s death of who l loved and my dears.

3 پسندیده

سلام اتوسا جان
بسیار عالی
خیلی تلاشت ارزشمنده و باعث خوشحالیه.
روند موفقیت رو میشه در شما حس کرد.
با همین فرمون ادامه بده :blush::clap::clap::clap::clap::rose:

2 پسندیده

متشکرم که گوش دادی عزیزم, :kissing_heart::kissing_heart:

2 پسندیده