🎂تولدت مبارک Ala

سلام عزیزم
بله من و شما و آتوسا خانم متولد ۶۰ هستیم

2 پسندیده

ممنون محدثه جان، لطف کردی

خیلی خیلی شرمنده میکنید من رو، خدا شما رو برای خانواده تون حفظ کنه.

ممنونم، شهر مقدسی زندگی میکنی، محتاج دعای همیشگی هستم.

2 پسندیده

پس اشتباه کردم، شما نبودید من ۶۳ هستم

2 پسندیده

My dear friend. Have you ever heard this idiom?All of the women,especially in Iran,stop in 14 years old?:sweat_smile:

3 پسندیده

من یه سال ازتون کوچولوترم. :sunglasses::relieved::stuck_out_tongue_winking_eye:

2 پسندیده

تولدتون مبارک خانوم نیکنام, براتون ارزوی سلامتی و خوشبختی میکنم :blush::blush:
امیدوارم همیشه سایه تون بالاسر الا خانوم و تالار باشه

اینم کیک اختصاصی خدمت مادر نمونه

4 پسندیده

سلاااام به به تولدتون مبارک عزیز م انشالا که سایه تون بالا سر آلا جون باشه و همیشه لبتون خندون باشه به همراه خونوادتون.
امیدوارم زندگیتون سرشار از آرامش باشه و به همه آرزوهاتون برسید. :kissing_heart:

3 پسندیده

سلام آقا فرزاد گرامی، ممنونم از شما. من هم آرزوی افقهای روشن، سلامتی، شادی آرزومندم.

بی نهایت سپاس، کیکتون هم عالی. صرف شد همه راضی بودند. :rose:

2 پسندیده

ممنون از تبریک و دعای زیباتون هنگامه جان، براتون آرزوی روزهای زیبا و شاد دارم. موفق و پایدار باشی عزیزم :rose:

3 پسندیده

سلام .
برای اینکه فضا یه کم تلطیف بشه یک موسیقی اذری رو تقدیم صاحب تولد میکنم …
(نمی دونم چقدر ترکی بلدید …ولی به هر حال امیدوارم خوشتون بیاد)

2 پسندیده

ترجمه کنید لطفا .

:blush:
:slight_smile:
:

3 پسندیده

سلام ممنون بی نهایت، هدیه عالی بود. ترکی اصلا بلد نیستم ولی فارسی صحبت کردن ترک زبانها رو دوست دارم.

ممنون، من هم آرزوی متقابل دارم که هر آنچه آرزو و خواسته تون هست همراه با خیر الهی محقق شود. :rose:

2 پسندیده

سلام
تولدتون مبارک خانم نیکنام.
آن شالله همیشه در کنار خانوادتون شاد و تندرست و خوشبخت و موفق باشید.براتون آرزوی بهترین ها رو دارم :clap:t2: :bouquet: :tada: :gift:

3 پسندیده

Happy birthday to you.

5 پسندیده

سلام خانم نیکنام عزیز ،
تولد شما مبارک امیدوارم سال های سال به خوبی سپری شود و هیچگاه رنگ غم را در زندگی تان نبینید و امیدوارم دنیای جدید از امروز به بعد برای شما رقم بخورد و همیشه در زمان حال ، زندگی کنید.:tulip::tulip::blossom::blossom:

2 پسندیده

سلام، بسیار ممنونم از شما. من هم آرزوی بهترینها رو در زندگی براتون دارم. موفق، سلامت وشاد باشید :rose:

thanks alot Mr.Matin, your comment as always is full of hope for me. I wish the best for you :rose:

سلام آقا میلاد گرامی، ممنون از پیام تبریک و دعای زیباتون. امیدوارم همه در حال و در بهترین حال زندگی کنیم. :rose:

3 پسندیده

یادش بخیر قدیم ها :smile:

5 پسندیده

خانوم نیکنام بزرگوار تولدتون مبارک :grin::grin::rose::rose::rose::rose::rose:

3 پسندیده

تولدتون مبارک باشه
سال جدید زندگیتون پر باشه از لحظهای قشنگ و دوسداشتنی:tulip::sparkling_heart::tulip::sparkling_heart::tulip::sparkling_heart::tulip::sparkling_heart:

3 پسندیده

تولدتون مبارک خانم نیکنام عزیز :heart:
شما حضورتون باعث افتخار این تالاره
سایه تون مستدام :sparkling_heart:

5 پسندیده