چالش wsd با موضوع « بزرگسالی »

سلام خدمت دوستان گرامی.

موضوع امروز ما بزرگسالی هستش.

سعی کنید بزرگسالی رو در 10 خط توصیف کنید.

آیا از وضعیت حال حاضرتون در بزرگسالی خوشحالید؟

ویژگی یک مرد یا زن بزرگسال چیه؟

فکر می کنید چه چیزی در بزرگسالی گمه؟ یا میشه بهش اضافه کرد تا بزرگسالی رو جذاب کنه؟

می تونید انشا خودتون رو بنویسید و دوستان دیگه برای بهتر شدن شما در نوشتار بهتون کمک کنن.

قبل از شروع چند مورد رو عرض کنم:

1. نگران عالی بودن نباشید. سعی کنید بهترین خودتون رو بزارید. قبل از اینکه فایل رو پست کنید چند بار خودتون ویرایش کنید و بعد ارسال کنید تا کار دوستانی که قصد کمک کردن به شما دارند راحت تر شه.

2. یادتون باشه شما زبان آموز هستید پس از ابزار های خوب برای بهتر نوشتنتون استفاده کنید. می تونه این چالش سکوی بلندی برای بهتر شدن دایره لغاتتون باشه، به شرطی که تحقیق کنید و واژگان مناسب رو پیدا کنید. اگه سوالی داشتید می تونید تو گوگل یه نگاهی بندازید و نوشتارتون رو بهتر کنید و بعد ارسالش کنید.

3. گاهی وقتا حرف دل 10 خط ممکنه بیشتر بشه. به هیچ وجه اشکال نداره، شما آزادید که بیشتر بنویسید ولی یادتون باشه، نوشتار کوتاه تر فرصت این رو میده که دوستان بتونن با تمرکز بیشتری به شما در دادن فیدبک کمک کنند و همینطور تمرکز شما در بهتر شدن بیشتر خواهد شد.

4. من یه عمل دارم به اسم چکش زدن. وقتی فیدبکی دریافت کردید، دوباره همون متن رو بنویسید و به قول بچه ها گفتنی چکش بزنیدش تا محکم شه.

خیلی خب دوستان می تونید شروع کنید.

موفق باشید.

نکته: دوستان چالش گذشته به تعطیلات خورد و کسی در زمینه بازخورد مشارکتی نداشت. لطفا در این تاپیک نظراتتون رو با سایرین به اشتراک بزارید تا بشه پیشرفت جمعی کرد.

ممنون.

11 پسندیده

سلام
خیلی هم عالی :ok_hand::grin:
زمانش واسه ۱ هفته س؟
یا همون (۲هفته)
۱هفته ارسال و ۱هفته فیدبک؟

2 پسندیده

فک میکنم دو هفته زمان خوبی باشه.

البته اگه الان انشا رو بنویسید من فید بک میدم. دیگه بمونه یه هفته احساس میکنم زیاد بشه کسی پاسخ نده.

همه رو آنی انجام بدیم بهتره. قاطی پاتی بهتر از هیچیه :joy:

2 پسندیده

توی این هفته حتما میفرستم
چون تو برنامه این چند روزم
چالش 97 و داستان سازیه قدرت جلوترن :sweat_smile:

2 پسندیده

آره منم باید بنویسم.

شد دو تا نوشتار. :grin:

2 پسندیده

Adulthood is the begining of the period of responsibility .and it starts from 20 -21 years old.before this stage we are more dependant to our parents and teachers but in this period of lifespine maybe you accept in a college in a city or contry far away from your hometown you will become more independant and this is a trigger for starting a new life style and maybe you get married in the first stage of adulthood and it makes you more involved with some responsibility and liability
Unfortunately because of this liabilities people dont care abot to their excitment and happines and they only think about to do things in the best way possible or they think that they have to becom more rigid but in my oponion this is a part of our life and it’s nessesary to enjoy and use from this beautiful part of your life . If i want
To speake abot my self maybe thinking about aging make me alittle upset but generally i am so happy for being in this period of my life because my experience and abilities is more than the other part of my life and this will make me stronger for keep going across the path of life.

8 پسندیده

Adulthood is a period of human’s life which is usually defined since 20 years old in theory, but I think it depends that how much the brain has grown. Adult humans have many challenges in their life. Adulthood of a married person is absolutely different with a single one. A single person often live with lonely feeling but a married human usually feels happiness. However, marriage has many responsibilities. For example, a married man should earn more money for their family members. There is much shortage in modern life especially in Iran. The most significant of them is happiness or maybe peaceful. Most of people think that they can achieve happiness and peaceful with money. Also some people look for it in love. In my opinion, happiness and peaceful should have a big and unlimited source. The best source that I choose is God. In spite of many problems in my life, I am so happy and hopeful, because I believe due to God’s kindness, I will have the best possible life.

5 پسندیده

سلام
این اولین نوشته ی من تو این سایته
خیلی خوشحالم که در کنار اساتیدی مثل شما هستم :blush::rose:

2 پسندیده

I can’t speak alot about adulthood and I don’t have any idea about it. But in my opinion , it’s so diffrent between childhood and teenager with adulthood. You know some people kill thier (کودک درون) and don’t enjoy the moment and life.
It’s not good due to you feel and understand every thing . I don’t like it ,just I like my childhood cause I played in every moment and I was naughty girl and all the time I played soccer with boys.

6 پسندیده

سلام ثمین خانوم گرامی

با اجازه من بازخوردایی که احساس میکنم درست است رو برای بهتر شدن مقالتون خدمتتون عرض میکنم :rose::rose:

این تیکه مقالتون رو خوندم و با خودم احساس کردم که dependent on بیشتر صحیح به نظر میاد. واسه همین سرچ کردم تا مطمئن شم.

این جمله مشکلی نداره و دیدم که استفاده بشه ولی بخوایم جزئی ترش کنیم میتونیم بگیم

some responsibilities and liabilities

چرا که با چندین مشکل ها و مسئولیت ها مواجه میشن. بابت این موضوع میشه قشنگ توجه رو به نوشتار بهتر جلب کرد.

these liabilities

فک میکنم to اینجا اضافست.
people don’t care about their excitement and happiness.

این تیکه هم یکم مردد شدم واسه همین یه سرچ کردم ببینم آیا ممکنه از این شیوه جمله استفاده کرد

واسه همین think about to do things رو سرچ کردم ببینم چقد مرسومه.

که فقط یک نفر از این مورد استفاده کرده بود

و بار بعدی رو به این شکل امتحان کردم think about doing things

و 537هزار مورد استفاده شده وجود داشت.

برای همین احساس میکنم مورد دوم صحیح تر باشه.

درباره قسمت the best way possible هم کاملا هیچ مشکلی وجود نداره و همه استفاده میکنن. ( یه جورایی جدیت خاصی داره)

و اما به این شکل هم میشه استفاده کرد the best possible way. ( اگه ازم بپرسید چرا نمیدونم، فقط بهم الهام شد :joy::joy:)

پس اصلاح شده میشه این شکلی:

they only think about doing things in the best possible way

البته اینجوری هم میشه. ( فک کنم این درست تر باشه)

they only think about doing things, the best possible way

اینجا هم from حذف شه حله

اینجا makes

are

to keep

خیلی خب این از فیدبک. اگه مشکلی چیزی بود حتما دوستان وارد تر بگن که خدایی نکرده من اشتباه نگفته باشم.

واقعا مقاله زیبایی بود ثمین خانوم عزیز. بسیار جالب و الهام بخش. من که اول راه جوونیم از اینا میتونم بهره ببرم :grin:

بسیار ممنونم :rose::rose::rose:
.

فک میکنم it depends on that صحیح باشه

A single person often lives with a feeling of loneliness but a married human usually feels happier

دو تا نکته که من حس میکنم شنیدم ولی به اندازه اینایی که من تصحیح کردم مرسوم نیستن موارد زیر هستند

lonely feeling

خیلی کم استفاده میشه ولی بعید میدونم غلط باشه.

اینی که من تصحیح کردم فقط به منظور بهتر شدن متنه. پس غلط نیست.

درباره to feel happiness هم باید دید منظور از قالب جمله چیه.

ی happiness رو میشه حس کرد ولی happiness احساس نیست.

اگه بحث احساسیه و مقایسه با شخص مجرده ( که فک کنم منظور مقاله شما همونه) پس چیزی که من نوشتم درسته.

ولی دیدم که بگن I felt happiness. یعنی طرف خوشبختی رو حس کرده ( احساس نه)

هنوز بین علما بحث و جدله :joy::joy:

فک کنم peacefulness بهتر باشه.

چون بحث اسمه.

Most people think that they can achieve happiness and peacefulness with money

اینم نظرات من برای مقاله شما.

اول از همه به شما خوش آمد میگم. ممنونم که در این چالش شرکت کردید و احسنت به شما بابت این مقاله عالیتون :rose::rose::clap::clap:

دوم هم اگه در فیدبک من مشکلی وجود داشت حتما دوستان بگید که خدایی نکرده کسی اشتباه چیزی رو یاد نگیره.

ممنونم:rose::rose:

سلام هنگامه خانوم گرامی

این جمله از نظر من مشکلی نداره ولی برای بهتر در آوردنش پیشنهاد من این شکلی نوشتنه.

childhood and adolescence are so different than adulthood.

inner child :grin:

شرمنده منظورتون رو اینجا متوجه نشدم.

cool :grin::grin:

خسته نباشید هنگامه خانوم گرامی.

بسیار از مشارکتتون ممنونم

اگه فیدبکی از من اشتباه بوده لطفا دوستان بگن که کسی اشتباه یاد نگیره :rose::rose:

5 پسندیده

ممنون بابت نقطه نظرات ارزشمندتون :ok_hand: :rose:

میشه لطف کنید بفرمایید، از کدوم سایت میشه این موارد چک کرد؟

اینجا نباید بگیم
The feeling of loneliness
؟

قوانین سوم شخص همیشه اذیت میکنن آدمو! با اینکه سعی میکنم حواسم باشه

ممنونم از شما برای نظرات ارزشمندتون و از بقیه اساتید هم خواهش میکنم محبت کنید با بی رحمی ( :wink: ) ایرادات گوشزد کنین

2 پسندیده

هر جفت میشه.

درباره این که این موارد رو کجا میشه چک کرد والا من سایتی نمیدونم.

من معمولا تو گوگل از روش “” استفاده میکنم که ببینم کدوم مرسوم تره. معمولا موردی که بیشتر استفاده بشه صحیح تره. ( البته این روش برای زبان آموزای سطوح خیلی پایین کاری نیست چون خب سوال اون موقع زیاده)

در کل من خودم مهارت نوشتاریم خیلی راه برای پیشرفت داره و فعلا حوصلشو ندارم حقیقتش :grin:

ولی الانی که این سوال رو پرسیدید من یه سرچ کردم ببینم تکست ادیتوری هست که گرامر رو چک کنه با این آشنا شدم.

https://www.scribens.com

4 پسندیده

سلام دوستان عزیز خسته نباشید، آقا کامبیز من هم با اجازه شما و ثمین خانم نظراتم رو بیان میکنم:

بعد از فعل make که به معنی باعث شدن، مجبور کردن باشه فعل به صورت بدون مصدر و ed و …فعل ساده بکار میرود.

about حرف اضافه هست و قطعا فعل بعد از آن به صورت
ing دار میاد، و مرسوم هست که حرف اضافه think کلمه of باشه.

فکر کنم بشه از of استفاده کرد.

or یک حرف رابط هست که باید نوشتار ساختار تقارن حفظ
بشه ، قاعده موازنه، دو طرف or باید ساختار یکسانی داشته باشند و لذا maybe نیاز نیست، هر چند در فارسی اینطور بیان میشه

rather than ، فکر کنم

3 پسندیده

این تالار تو ورژن جدید انگلیسی فارسی رو قاطی میکنه یه جوری میشه اول انگلیسی بنویسیم بعد فارسی بنویسیم :joy::joy:

مرسی خانوم نیکنام :rose:

2 پسندیده

با گوشی واقعا نابود کننده هست، خواهش میکنم. تحسین میکنم شما رو بخاطر اهمیت دادن برای همه این تلاشها چه لتس تاکها ، سوال و مشاوره ، نوشتار …

2 پسندیده

Hi, In my opinion adulthood time is great because you are able to do anything by your own. You can go anywhere without needing permission of your parents and choose your job and lifestyle that you have always wanted to have. And also you’re able to learn everything buy your own, for instance learning a new language is all up to you or you can get a driving license or buy anything that you want, you can have your bank account and do everything with your money and there is no one to ask you or force you to do anything that they want. So adulthood’s independence is a great opportunity to live your own life.

10 پسندیده

اها ممنون حقیقتش به ذهنم نمیرسید

منظورم این بود که خیلی بده بزرگسالی چونکه همه چی رو درک میکنی و میفهمی. :confused:

بله دیگه ما اینیم , همه ی هم بازیهام بدون استثنا پسر بودن و همین باعث شده مثل پسرا رفتار کنم. :sweat_smile: بیشتریا ازم حساب میبردن. :stuck_out_tongue_winking_eye:

ممنون که وقت گذاشتین. :pray:

2 پسندیده

سلام اقا کامبیز و ممنونم بابت وقتی که گذاشتید :tulip:

دقیقا درستش همینه و منم همین مد نظرم بود ولی نمیدونم چرا اشتباه نوشتم
چ الهامهای خوبی .خوش بحالتون :joy:

دقیقا بیشترین مشکل من با حروف اضافه است .باید حتما روشون بیشتر وقت بذارم .

ممنونم از اظهار لطفتون .انشالله که موفق باشی مادر :sweat_smile:

2 پسندیده

فک کنم اینجا باید بنویسم
makes you" become" more involved with some responsibility and liability

3 پسندیده

You grow up when you learn that a lot of things not important.
You grow up when you forgive, kind to every one without expectation.
You’ll be adult when you have grateful heart.
You’ll be adult when you play with children.
You’re peasfull with yourself and world.
Exactly, you grow up with love, hopefully, thrust, kind,…
When you think more and accept every one that is, now you’re adult with great feelings,
So I think, I don’t want to be an adult, although I’m attempting to be a good person, but I live with inner child every day. I don’t care about a lot of things. I’m happy and I’m satisfied. This is my rules for adulthood.

6 پسندیده