تیم ترجمه زبانشناس

سلام فاطمه خانوم. منابعی که زیر یک صفحه هستند یا زیاد بلند نیستند. من یه تغییراتی تو سیستم امتیاز دهی دادم. الان شما 19 فصل راه زبانشناس رو زحمتشو کشیدید. پس 19 تا رو براتون زدم. از اونورم کتاب بیاد بیرون امتیاز کتابم میگیرید.

مترجم و ویراستار هم هر جفت امتیاز یکسانی میگیرن. یعنی کسی که ترجمه می کنه و کسی که چک میکنه هر جفت بسته به منابع امتیاز یکسان میگیرن ( که دوستان ویراستار زحمتشون هدر نره)

از سمت دیگه یه چیز دیگه هم هست. چون الان مترجم ها معمولا باید منتظر ویراستار بمونن تا ترجمشون رو چک کنه واسه همین سرعت میاد پایین. برای این موضوع من از دوره بعدی یه سیستم جدید راه میندازم که بتونیم سریع تر کار کنیم.

یعنی ترجمه رو تو تاپیک خصوصی انجام میدیم. ولی اصلاح رو تو سایت.

اینجوری درصد ها تو سایت هم به قدر کافی تقسیم میشه بین بچه ها که فردا روز اگه یه رنکینگی تو سایت راه افتاد دوستان درصدهاشون رو داشته باشن. چه شود مثلا اون بالا رو سایت باشه آدم :grin:

5 پسندیده

حله آقامیلاد گل

اصلاح شد

2 پسندیده

سلام اقا کامبیز ببخشید که اینو میگم اما من فکر میکنم همینجوری که الان پیش میریم خوبه اخه اینکه از اول یه ترجمه تر و تمیز تر بره تو سایت بهتره تا اینکه بیان هی اصلاحش کنن البته این نظر شخصی منه و شاید اصلا درست نباشه

4 پسندیده

نه خب اصلاح که در هر صورت چند بار انجام میشه.

فقط کار اصلی این میشه که تو سایت اصلاح کننده چک میکنه. یعنی همون ترجمه تر و تمیز در هر صورت تو سایت قرار میگیره دیگه :grin:

4 پسندیده

اها شرمنده من بد فهمیدم منظورمو :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::sweat_smile:

3 پسندیده

چه توضیح کاملی
مرسی واقعا
من فکر میکردم طبقه بندی نداشته باشه دیگه
چون قبلا در مورد کتاب پرسیده بودم :grin:
گفتم شاید اشتباهی رخ داده باشه
ممنون از شما :tulip::tulip::tulip::tulip:

3 پسندیده

نه شما دارید با یه تیر نشان های بسیاری میزنید و باید خوب قدردانی بشه.

کتاب کار بزرگیه. اشخاصی که پی دی اف کتاب رو میخونن قدر زحمات شما و نسیم خانوم رو خواهند دونست و صد البته اشخاصی که از راه زبانشناس برای تقویت انگلیسی در اپ استفاده می کنند می تونن از ترجمه شما و نسیم خانوم نهایت بهره رو ببرن.

برای این موضوع هر جفت رو من تو جدول میارم. چون استفاده چند گانه خواهد داشت

6 پسندیده

شرمنده میفرمائید
من این کار رو خارج از اسم و امتیاز و به عنوان یک وظیفه برای دوستان زبان شناسم انجام دادم و ایمان دارم بازده ش به خودم بر میگرده

6 پسندیده

هایلایت سبز بزن روش ازین نکته هه دیگه جایی گیرت نمیادا گفته باشم :joy::joy::joy::joy::sunglasses::smirk:

5 پسندیده

سلام.منم خوشحال می شم اگر کمکی بتونم بکنم.آقا کامبیز اطلاع بدید.

2 پسندیده

اگر کاری باقی مونده منم هستم

2 پسندیده