لتس تاک درباره ارزش ها

سلام دوستان عزیز زبانشناس
درس دیگه ای از vipرو تموم کردم و اینجا خلاصه ای از اون رو براتون میارم
این درس درباره "ارزشهای اساسی مردانه "هست و به گفته آقای ای جی این درس برای خانمها هم مهمه چون بهر حال هر خانمی تو زندگیش با مردان زیادی با نسبتهای متفاوت مثل پدر پسر ،همسر ،نوه،دوست ارتباط داره و میتونه تاثیر زیادی روی اونها داشته باشه
در این درس ای جی ارزش ها رو به دو قسمت اصلی تقسیم میکنه
1.foundational
2.higher
Foundational virtues
1.strengh
2.courage
2.mastery
4.honor
Higher virtues
1.riligious
2.ethical
3.spritual
And…

97.02.20

11 پسندیده

صدای خیلی با ارامشی دارین و وویستون هم عالی بود من لذت بردم و برام جالب و اموزنده بود :clap::clap::tulip::blush:

2 پسندیده

ممنونم عزیزم
مرسی که گوش دادی و خوشحالم که برات مفید بود :tulip:

2 پسندیده

2 پسندیده

Your opinion and the experience of your father about this topic was very interesting.i really enjoy when i see that there is some younger men whit this kind of idea
you are right .unfortunately these days we can see some men that not only they do some works like women for example they pluck their eyebrow or do some beauty surgery their behavier has become like women and they like another person for instance their family or in some cases their wife support them and in my opinion this is disaster for a society
I realy enjoyed from this lesson even though l knew that this lesson is related to men(i had listened to the summary of this lesson from you)i liked to know more about this phenomenon
Because i believe that the role of women to encourage their men to reforce this virtues is incredible
I talked more again​:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

4 پسندیده

3 پسندیده

ممنونم که گوش دادی نسیم جان و ممنون بابت کامنت کاملت
دقیقا همونطور که گفتی متاسفانه پیدا کردن یه مرد کامل خیلی سخت شده ولی غیر ممکن نیست :roll_eyes:
امیدوارم که همه جوونها نیمه گمشده شون رو طبق اون چیزی که آرزوشونه پیدا کنن ولی بنطر من دونستن این ویژگیهای مردانه هم برای مردها و هم برای خانمها میتونه خیلی کمک کننده باشه

1 پسندیده

1 پسندیده

سلام. ممنون میشم لینک دانلود دوره Effortless_English ای جی هوگ رو هم بزارید. دوره vip رو میخام. مرسی باتشکر

1 پسندیده

داخل اپلیکیشن هست بعضی از درساهم داخل تالار و خود سایت زبانشناس پیدا میشه

1 پسندیده

مرسی ممنون بابت راهنماییتون

2 پسندیده