سوالاتی در مورد جعبه لایتنر و زنجیره یادگیری زبانشناس

سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز
میخواستم ببینم که در نرم افزار زبانشناس امکانش هست که در یک متن چند تا کلمه پشت سر هم یا یک اصطلاح رو وارد لایتنر کرد؟ مثلا اصطلاح go crazy رو وقتی میخوای با هم وارد لایتنر کرد نمیشه و هر کدومش جداگونه میاد…
سوال دیگم اینه که توی لایتنر زبانشناس میشه برای کلمات عکس هم ذخیره کرد؟ ایا چنین خصوصیتی اضافه شده؟
سوال اخرم هم در مورد اینه که من مدتی بود از نرم افزار استفاده نکردم و الان که دوباره اشتراک خریداری کردم، بخش تقویم و زنجیره یادگیری نرم افزار اپدیت نمیشه و طبق تاریخ کنونی عمل نمیکنه…چطور میشه اون رو به روز کرد؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

1 پسندیده

در مورد پرسش اول و دوم باید بگم: خیر
در مورد سوال آخر: منظورتون رو متوجه نشدم ولی میتونم به صورت مبهمی حدس بزنم. من فکر کنم شما نرم افزار رو هم حذف کرده بودید و تازه دوباره نرم افزار رو نصب کردید. در این شرایط باید از اطلاعات بک آپ گرفته تون دوباره استفاده کنید و دانلودشون کنید. اگه این کار رو نکردید از سایرین راهنمایی بخواهید. (این چیزی بود که من از پرسش پایانی تان متوجه شدم.).

1 پسندیده

ممنون بابت پاسختون…در مورد سوال سوم باید بگم که نه من نرم افزار رو حذف نکردم ولی یه چند ماهی نتونستم ازش استفاده کنم و الان که دوباره میخوام استفاده کنم تقویم و زنجیره یادگیریش مربوط به چند ماهه پیشه و اپدیت نمیشه

1 پسندیده