دوره وی آی پی یا انگلیسی واقعی یا مگا داستان ها

با سلام خدمت دوستان عزیز
دوستان برای بعد از اتمام دوره انگلیسی قدرت کدوم دوره رو پیشنهاد می کنید ؟؟؟؟؟؟
و سوال دومم اینه که برای اینکه بتونیم فیلم هارو بهتر متوجه بشیم کدوم دوره نسبت به بقیه بهتره
و سوم اینکه همون سوال اولمه
در کل بهتره کدوم دوره رو شروع کنیم
ممنون از مشارکتتون

4 پسندیده

سلام خدمت شما

دوره ی Learn Real English و VIP

5 پسندیده

خب بعد از قدرت کدوم رو شروع کنیم بهتره اقا فرزاد ؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟

2 پسندیده

سلام، بنده فقط به عنوان شخصی که دوره قدرت رو به اتمام رسانده و حدود ۳ ماه هست دوره جدید ( انگلیسی واقعی) رو شروع کردم اظهار نظر میکنم و اساتید و دوستان با تجربه بهتر راهنمایی خواهند کرد. من قبل از اتمام دوره قدرت دوره جدید رو شروع کردم ولی دقیقا همین سوال شما رو داشتم. ولی برای بهتر رسیدن به جواب، از خودم سوال پرسیدم که هدف از ادامه مسیر چی هست؟ من با توجه به ضعفم در اسپیکینگ و اینکه بسیار علاقه مند به اصطلاحات هستم برای جذابتر شدن مطالعه ام از طریق زبانشناس این دوره رو انتخاب کردم ولی با توجه به فرصتی که احتمالا در تابستان دارم هر از گاهی به صورت گزینشی دوره vip رو مطالعه میکنم. این نظر من بر اساس روحیات و علایق خودم هست. به نظرم شما با توجه به نظر سایر دوستان و علایق خودتون، مسیرتون رو مشخص کنید.

7 پسندیده

منم با خانوم نیک نام موافقم، خودتون بهترین قاضی هستید برای اینکه کدوم دوره براتون بهتره

4 پسندیده

ممنونم لطف کردین
خب تفاوت این دوره ها در چی میتونه باشه
هرکدوم به چه مسیری هدایت میکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟

2 پسندیده

دوره های داستان های واقعی، مگا داستان ها و… دیپ انگلیش برای دوستانی که علاقه دارند در آزمون های آکادمیک شرکت کنند بسیار مفیده. چرا که جمله سازی ها با دقت تمام انجام میگیره و نوشتارش همانند نویسنده هاست و گاهاً ممکنه اشعار گونه صحبت کنه

در مقابل دوره های انگلیسی بدون تلاش، عامیانه تر و خیابونی تر صحبت میشن.

با توجه به نیاز و علاقتون یکی رو امتحان کنید.

پیشنهاد کلی من اینه. شما امتحان کنید، ببینید کدوم به کارتون میاد. هیچ چیز بجز انجام دادن نمیتونه به شما قاطعیت بده. هر چه بیشتر ارزیابی و فکر کنید به نتیجه ای نخواهید رسید.

9 پسندیده

دقیقا همین طور هست یه وقت اختصاص بدید و هر دوره رو چک کنید و تصمیم بگیرید.
اما در مورد انگلیسی واقعی نه دوره داستانهای واقعی.
بیشتر مکالمات روزانه هست و چند اصطلاح مهم در هر درس محوریت قرار میگیره و مینی استوری و pov هم به همین صورت. ولی مهمترین و بهترین بخش این دوره ، بخش واژگانش هست که خط به خط مکالمه رو توضیح میده. ولی در مورد vip میتونید لتس تاک دوستان از این دوره گوش کنید یا خود دوره رو ببینید چون من خودم علت انتخاب نکردنم عرض کردم علاقه ام به سمت اصطلاحات بود و تقویت اسپیکینگ و ایجاد تنوع در مسیرم.

3 پسندیده

بسیار عالی
بنده هدفم بیشتر همون تافل هستش که در اینده بهش احتیاج دارم
ممنونم لطف کردین ؟؟؟؟
پس بعد پاور میشه مگا رو شروع کرد ؟؟؟؟
از نظر سطح بندی عرض می کنم

2 پسندیده

بنده این مبحث اصطلاحات خیابانی و مکالمه کوچه بازاری رو می خوام از طریق فیلم یاد بگیرم
فیلم فرندز
به هر حال ممن.ن از اینکه وقت گران بهاتون رو در اختیار بنده قرار دادین

3 پسندیده

بله بعد پاور میتونید از مگا استفاده کنید.

در ضمن حتما یک تا دو ماه قبل از آزمون منابع آکادمیک و مربوط به آزمون رو شروع کنید.

زبانشناس یه سری دروس و کوییز برای آزمون ها آماده کرده می تونید در آینده ازشون استفاده کنید یا TPO بزنید.

4 پسندیده