متن برای درس های انگلیسی قدرت با استفاده از ویندوز

سلام دوستان زبانشناس. برای شروع انگلیسی قدرت با استفاده از ویندوز فقط تونستم فایلهای صوتی رو دانلود کنم البته حاوی متن هستش ولی نمیدونم با چه نرم افزاری باز میشه. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

1 پسندیده

با هر نرم افزاری که بتونه PDF باز کنه:

adobe reader
foxit reader
icecream reader

و…

2 پسندیده

سلام آقا کامبیز اون دانلودهایی که شما از قسمت اول تا چهارم انگلیسی قدرت برامون گذاشته بودین انجام دادم آیا اونا حاوی متن هستن. اگه آره چرا من با adobe reader هم نتونستم بازشون کنم؟

1 پسندیده

اون لینک ها رو والا من نزاشتم

میشه اسکرین بگیرید از پوشه یک درس و فایل های متنی رو ببینم؟

1 پسندیده

سلام خسته نباشین
آنالیز کامل و دانلود دوره‌های انگلیسی Effortless English + راهنمای استفاده
مشارکت
language_learning_tips effortless_english aj_hoge

kambiz_mbiاوت '۱۷29
با سلام خدمت دوستان و زبان آموزان گرامی.

امروز با شما هستیم با آنالیز کامل دوره های آقای ای جی هوگ. در گذشته درباره برنامه ریزی 69 صحبت کردیم و در اونجا گفتیم که برای بهترین بازده از برنامه ریزی نیاز داریم، مجموعه هامون رو آنالیز و ارزش یابی کنیم.
این موضوع رو به عنوان یه راهنما برای دوستانی می نویسم که در آنالیز مجموعه های ای جی هوگ مشکل دارند.

اینجا منظورمه

1 پسندیده

۳- انگلیسی قدرت یا Power English
دانلود قسمت اول 266، دانلود قسمت دوم 154، دانلود قسمت سوم 130، دانلود قسمت چهارم

1 پسندیده

قسمت اول رو دانلود کردم فایلهای صوتی با یه فایل با پسوند __MACOSX رو باز کرد
آیا داخل این فایل متن داره؟

1 پسندیده

سلام من منتظر جواب سوال بالا هستم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

1 پسندیده

والا اون لینک ها واسه من نیست. خبر داخلشو واسه همین ندارم

ولی فرض بگیریم اون لینک همینی باشه که من دارم:

image

وقتی وارد پوشه Power English text می شید، با پوشه های بسیاری رو به رو خواهید شد. هر پوشه شامل یک درسه.

واردشون بشید فایل های پی دی اف موجوده

به هیچ وجه به فایل های Macosx دست نزنید. اونها فایل های کپی رایت هستند. اگه اونا نباشن فایل های دیگه باز نمیشن.

بزارید هر جایی که هستند بمونن.

1 پسندیده

سلام من اینو دانلود کردم چهار پارت هستش همونطور که کامبیز عزیز شاره کرد شما برید توی پارت چهارم بریدتوی این پوشه (Power English Text Files) فایل های

متنی اونجاست هیچ مشکلی هم نداره من امتحان کردم

موفق باشید

1 پسندیده

سلام ممنون از راهنماییتون ولی من این راهها رو رفتم و پی دی اف ندیدم فقط فایل صوتی داره و چند تا فایل به شکل فایل صوتی داخل همون پوشه کپی داره اگر به سیستم دسترسی داشته باشید متوجه منظورم میشین. تمام مراحل بالا که اشاره فرمودین رفتم قسمت اول شامل 15 درس هستش ولی بدون پی دی اف. لااقل من نمیبینم پی دی افی رو.
میخوام مشکلم حل بشه تا زودتر درس رو شروع کنم. حالا فایل پی دی اف رو جور دیگه ای نمیشه داشته باشم.
ببخشید اذیت شدین دوستان :pensive:

1 پسندیده

یعنی با دانلود پارت چهارم مشکلم حل میشه
ممنون از راهنماییتون

2 پسندیده