راهنمای جامع یادگیری زبان انگلیسی با فیلم

سلام
اپلیکیشن زوم هنوز رسما منتشر نشده

7 پسندیده

با تشکر تاریخ دقیق انتشار چه موقعی هست ?

4 پسندیده

احتمالا تیر ماه میاد

5 پسندیده

سلام دوستان خسته نباشید @YoKambiz @Farzad_Poodineh @a.bayani @amir@

من مدتی پیش چند قسمت از سری مستند های blue planet ii رو دیدم احساس میکنم برای یادگیری زبان مفید باشن …

میخوام ببینم کسی از دوستان تجربه دیدن مستند رو داره که به تقویت زبانش هم کمک کرده باشه ؟؟

اگر میشناسید معرفی کنید لطفا

6 پسندیده

سلام حاج امین

من چندتا مستند از مصاحبه با قاتل زنجیره های معروف مثل Ted bundy ، Jeffrey Dahmer و Ed Gain
و
همینطور مستندهایی راجع به Dark web دیدم که البته فکر نکنم دیدن این موارد برای کسی به جز من جالب باشه

6 پسندیده

سلام، این سایت قبلا دانلود رایگان داشت ولی اخیرا اینطور نیست، ولی منابع مستندش خوب هست.
http://www.mostanads.com

7 پسندیده

خیلی ممنون آقا فرزاد @Farzad_Poodineh

تشکر از @ala

6 پسندیده

سلام دوستان کسی سریال اکسترا رو دیده واسه یادگیری؟ بنظرتون این بهتره فرندز یا لتس تاک انگلیش ؟. من تازه شروع کردم به یادگیری دوباره واسه همین میخوام از منابع پایین شروع کنم . کدوم سریالا سطحشون بهتره؟

3 پسندیده

مرسی مفید و عالی بود واعا بدردم خورد

4 پسندیده

من شنیدم که بهتره برا یادگیری انگلیسی و فیلم دیدن، از فیلمای اصلی استفاده کنید؛ نه فیلمای آموزشی شبیه اکسترا
منم خودم سطحم متوسطه…چندین قسمت از اکسترا رو دیدم؛ بامزه ست و البته برا سطح من خوبه؛ ولی اینکه چقدر برا یادگیری و بالابردن سطح موثره، نمی دونم
هر چند که اکسترا، برتیشه؛ و برا کسی که می خواد احتمالا گوشش آشنا باشه به این لهجه، خوبه

من سریال How met your mother رو شنیدم خوبه برا تقویت زبان…چندین قسمتش رو هم دیدم…البته برا سطح من باید با زیرنویس انگلیسی و گاها فارسی باشه

امیدوارم که موفق باشید

7 پسندیده

سلام وقت بخیر :cherry_blossom::blossom::sunflower::hibiscus::rose::tulip:بسیار عالی باتشکر :rose::tulip::rose::tulip:

5 پسندیده

سلام دوستان
جا داره تشکر کنم از اقا کامبیز ترمه خانم و فاطمه خانم و نسیم خانم بابت تهیه این مقاله عالللللی
واقعا خیلی پر کاربرد و مفید بود
و من اولش که با این اپ اشنا شدم فکر کردم فقط در اینجا باد گرفتن محدود به زبانه
ولی بعد که فهمیدم این همه چالش و ترفند و مقاله و تاپیک هست واقعا لذت بردم
واقعا این اپ عالییییییییه
ممنونم از همتون مربیان عزیز
:ok_hand::+1::+1::clap:t2::clap:t2::blush::rose::pray::pray::pray::rose::innocent::innocent::innocent::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

4 پسندیده

سلام دوستانم. تازه این مقاله رو دیدم خیلی خیلی عالی بود و نکات بسیار مهم و کاربردی برای من داره.
از تلاش و زحمتهای تیم عزیزی که این مقاله رو ارائه دادن بینهایت تشکر میکنم. موفق باشید :rose:

2 پسندیده

عالی و آموزنده بود
متشکرم