چند بار گوش دهیم

بعضی هاتوی تالار نوشتند مثلا ۵۰ بار گوش دادند؟آیا ضرورتی داره؟من که خودم دو سه بار با تکنیک سایه برام کافیه (ولی میترسم که نکنه باید بیشتر گوش میدادم در واقع بیخود استرس گرفتم درحالی که میدونم برام فایده نداره) و هرچقدر ادامه بدم احساس می کنم کار بیخودی دارم انجام میدم،باتوجه به اینکه یادگیری زبانم خوبه و زیاد مشکلی ندارم!!!نکته بعدی اینه که برای داستان واقعی نوشته باید برای هرکدوم ۱۰ روز وقت بذاری وگرنه فایده نداره؛این درحالیه که اگه روزی ۳ ساعت وقت بذارم یه روز همشو تموم میکنم آیا لازم هست بیخود ادامه بدم و سوال آخر اینه که وقت زیاد گذاشتن روی داستان های واقعی با گسترده خونی منافات نداره؟

======================
این تاپیک مربوط به درس «زندگی یا مرگ» در اپلیکیشن زبانشناس است (دوره «داستان های واقعی»، فصل «زندگی یا مرگ»)

1 پسندیده

شما که همه صحبت های مارو بیخود میدونید. کار با خود خودتون رو انجام بدید دوست عزیز :slightly_smiling_face:

3 پسندیده

ببخشید منظورم شما نبودید،قصد بی ادبی نداشتم واقعا به مشکل خوردم،۵ روش تقویت مکالمه و تکنیک سایه رو دارم اجرا می کنم ولی مثل اینکه روش خاصی داره،احساس می کنم اشتباه دارم میرم،جدیدا فهمیدم روش خاصی داره

1 پسندیده

روشش همین هایی هست که در تالار بارها و بارها نقل شده
نتیجه اش هم کاملا مشخص شده و تو تالار میتونید ببینید
اگه روش دیگه ای مدنظرتونه تضمینی برای موفقیتش وجود نداره

میتونید خودتون آزمون و خطا کنید ومتوجه بشید که روش های دیگه به کارتون میاد یا خیر

3 پسندیده