بحث و گفت گو حول محور چالش جدید Discussion

سلام خدمت دوستان عزیز.

خب ایشالا دوباره همه چالش ها استارت خواهد خورد.

از MY-POV تا WSD و…

و اما این چالش چیه؟

این چالش رو دوست دارم خواهر خوانده Let’s talk معرفی کنم.

ما تو چالش بیا صحبت کنیم یا همون Let’s talk یه موضوع دلخواه بر میداشتیم بعد شروع می کردیم صحبت کردن. با تنوعات بسیار.

اما این یکی یه موضوع انتخاب میشه هر هفته و تا پایان هر هفته دوستان یه صدا درباره اون موضوع ضبط میکنن و ارائه میدن.

مثلا یکی از سوالات می تونه این باشه: اگر 10 سال به گذشته بر میگشتید، چه چیز هایی رو تغییر می دادید؟

یا مثلا درباره موضوعات عادی. مثل یک خاطره ترسناک بگو یا…

ماهیت این موضوع به این شکله. سوال مطرح میشه و همه با هم بر روی یک موضوع بحث می کنن. و دوستان وویس هم رو گوش میدن و با هم به شکل فعالانه به بحث می پردازن.

فقط چند مورد در این چالش در نظر میگیریم:

1. همه می تونن شرکت کنن و هیچ سطحی ملاک نیست. تا زمانی که بتونید منظورتون رو برسونید، اجازه شرکت در این چالش رو دارید.
  2. موضوعات پیشنهاد همه خواهد بود و اگه موضوعی نباشه به شکل رندوم از طریق اینجانب از گوگولیه عمو (Google) پیدا میشه.
  3. فقط و فقط وویس. در بدترین حالت اگه ممکن نیست متن انگلیسی. به هیچ وجه فارسی ننویسید حتی یه ایموجی خالی. خودتون رو در موقعیت کاملا انگلیسی قرار بدید. اشتباه کردن یه جوکه…
  4. با هم دوست باشید و به هم کمک کنید.

خب نظر و پیشنهاد و … دارید بگید که از شنبه هفته آتی چالش رو خوب راه بندازیم.

چه شود… :grin:

15 پسندیده

خیلی چالش خوبیه من خوشم اومد اینکه قراره موضوع کلی باشه برام جالبه انشاءالله به زودی استارت بخوره و شروعش کنیم :v::muscle::sunglasses:

2 پسندیده

این چالش خیلی خوبه
اینجوری باعث میشه کلمات مشابه جدید توی صحبت های دوستان به کار گرفته بشه که باعث افزایش دایره کلمات هم میشه

کاشکی میشد گفتگوی کاملا آنلاین هم بتونیم انجام بدیم، یه چیزی تو مایه های اسکایپ گروهی، ولی اینجا :smile:

4 پسندیده

من مشکلی با گفت و گو گروهی ندارم. ولی خودت میدونی چرا این موضوع شدنی نیس :wink::joy::joy::point_up:

2 پسندیده

:joy: :joy: :joy: :joy: :joy:

2 پسندیده

سلام و خسته نباشید… برای من که مبتدی هستم سخته اما مطمئنا مفید… موفق باشید:smirk::smirk:

2 پسندیده

سلام چقدر عالی.من هم تلاش میکنم حتماً تو این چالش شرکت کنم.

2 پسندیده

خیلی هم عالی. بهتر از اینم مگه میشه اصلا مگه داریم :clap:t2::clap:t2::clap:t2::clap:t2::clap:t2:

2 پسندیده

Hello my bro and thanks alot because of creating this great topic, like you know I think our let’s talks are more related to English and the subject in connection with English and success or something like that
If we talk about other subjects like things you mentioned we can start to get the hang of those things
We don’t have to be limited by just these repetitive topics
But this challenge is great
I wanna say can you start this challenge at tir month cause in this month I have to take exam but if I’m not mistaken there are alot friends that have exam too? the season of exams lol :slightly_smiling_face:

2 پسندیده

بهبه خیلیم عالی میشه :star_struck:
خیلی ممنونم

امتحانای من که
شنبه یدونه مهم دارم بقیشون چرت و پرتن :smile:

4 پسندیده

ایول آقا @kambiz_mbi.خسته نباشی.انشاالله که بتونم منم شرکت کنم.در ضمن خدای ایده ای.این ایده ها رو از کجا میاری.دمت گرم…:clap::clap::clap:

2 پسندیده

سلام. ممنونم ازتون.

یه بزرگی می گفت برای پیشرفت و رشد باید چالش و خطر کرد. زندگی بدون سختی، زندگی بدون رشده.

امیدوارم شما رو در این چالش ببینیم :rose::rose::rose:

سلام سمانه خانوم خیلی مفتخرم که شما هم می خواید شرکت کنید. خلاصه ما هنرمندا، زبانمون رو همیشه جلو میندازیم :grin:

ممنونم از شما :grin::point_up:

Sup’ bro?

about the exam. I think it’s better to start it as soon as possible before exam.

in this way, we will have feedbacks and we can make the Challenge more effective. so when everyone can participate, we have a better challenge to try.

I look forward seeing you in this challenge, good luck with your exam and after that come and rock n roll with us bro, LMAO

خواهش میشه :grin:

سلام آقا مهدی عزیز. مرسی ازت بابت تشویقای همیشگی که باعث دلگرمی من میشه.

والا این ایده ها خودش میاد، نمیدونم چجوری. فقط یادمه یه بزرگی ( تونی رابینز) می گفت گروهی که تو فعالیت ها درگیریش بیشتر باشه، پیشرفتش بیشتره.

پس از هر ابزاری باید برای درگیر کردن همه استفاده کرد. اینجوری هم همه زبان می خونن و هم پیشرفت می کنیم. :grin:

7 پسندیده

چالش خوبیه ممنون. :pray:
از کی استارت میخوره؟

2 پسندیده

خواهش میکنم

از شنبه هر سه چالش راه میوفته

My pov
Wsd
Discussion

6 پسندیده

آیا چالش let’s talk همچنان برقراره و هیچ ربطی به این نداره یا اینکه از دور خارج میشه؟

1 پسندیده