تولدت مبارک kambiz_mbi + صندلی داغ 🎂

سلام، خوش اومدید
امیدوارم بیشتر بشه و تداوم داشته باشه :pray:

3 پسندیده

سلام آقا @kambiz_mbi.مجدد تولدت مبارک.شرمنده که دیر به صندلی داغ رسیدم.اگه زنده بودم ساله بعد جبران میکنم.:wink:
انشاالله که زنده و سلامت باشی و همیشه پر انرژی کنار خونواده محترمت روزای خوبی رو سپری کنی.آمین…
:rose::rose::rose:

3 پسندیده

سلام آنا خانوم، ممنونم ازتون بابت تبریک و خیلی خیلی خوشحالم که یکی از همشهری هامو تو تالار میبینم.

ممنونم از لطفی که به من دارید و براتون بهترین هارو آرزومندم :rose::rose::rose:

سلام آقا مهدی گل

داداش ما یه @afarkhani داریم به جای همه سوال پرسید :joy::joy::joy:

ممنونم ازتون و شما همینجوریشم عزیزی :rose::rose::rose:

4 پسندیده

ايشالا… تلگرام واسم باز نميشه واسه همین نميتونم فعالیت داشته باشم اونجا…
یه سوال من چطوری باید ویس بفرستم؟ از گزینه آپلود همین جا استفاده میکنم همش ارور ميده… میگه فرمتت نميخونه…ميخوام در چالش شرکت کنم ولی مشکل فرستادن صدا دارم متاسفانه

3 پسندیده

با یکی ازین برنامه های audio convertor صوت رو تبدیل به mp3 کنید بعد اپلودش کنید

7 پسندیده

با این روش زیر میتونید فایل های صوتی تونو به Mp3 که مریم خانوم گفتن تبدیل کنید

5 پسندیده

عههههههههههههه اینجوریاس آقا کامبیز
سال دیگه برات دارم، سوالامو آپدیت میکنم و پر پیمانه تر میام :smile::smile::joy::joy::joy:

3 پسندیده

شما می تونید بدون نیاز به نرم افزار خاصی هم این تبدیل رو انجام بدین

:point_up_2::point_up_2::point_up_2: این سایت یکی از سایتایی هست که میتونه تو تبدیل فرمت کمکتون کنه

3 پسندیده

راستی شماره کفش پاتونم نگفتیناااااااااااااا :joy::joy::joy:

1 پسندیده

خیلی ممنون از راهنمائی تون

2 پسندیده

فدای شما
:rose::rose::rose::rose:

1 پسندیده

Happy birthday fellow citizen :birthday: Please accept my late congratulation :gift:
I wish a long life full of smiles and health for you

Happy-Birthday-Trump-Meme

5 پسندیده

Thanks a lot.

I appreciate it :rose::rose:
:rose::rose:

And I wish you the same. :+1::+1:

Since you mentioned Trump here I wish you’ll be rich like him.

2 پسندیده

I saw this just now. If you like to come to Canada, count on me. I will help you definitely

5 پسندیده

عاشقان آبروی جهانند برادر عزیز. انقدر با افتخار نگید :unamused:
امیدوارم از نعمت عشق بهره مند بشید چون لایقش هستید

5 پسندیده

تحت تاثیر قرار گرفتم واقعا …
جمله خیلی خیلی جالبی بود …

.

ماها که عاشق نشدیم …حداقل هنوز …
اصلا نمیدونم چجوریه …فقط داستان ها شنیدیم .
چرا واقعیش رو هم دیدم …(که علتش رو عشق میدونم)
مثل این که میخوام تعریف کنم :slight_smile:
یه نفر خانم -شاید 70 ساله -همین چن ماه پیش فوت میکنه …
40 -ام که میگذره همون فردای چهلمش ، شوهرش که میگن خیلی هم سالم بوده و با دوچرخه این ور اون ور میرفته فوت میکنه

از این مورد یکی هم چن سال پیش من دیده بودم که درفاصله کمتر از 48 ساعت جفتشون مرده بودن .

و داستان هایی تو داستان ها شنیدیم .
ولی این که عشق رو مزه کنی و بفهمی چطوریه ، نه اصلا نمیدونیم . خودم رو گفتم و بعضی (شاید بعض اکثر از هم سن و سال هام .)

6 پسندیده

for sure

thanks ma’am :rose::rose:

حقیقتش نشد که بشم. حالا زمان زیاد هست. ببینیم چی میشه :slightly_smiling_face:

6 پسندیده

کامبیز جان خیلی دوست دارم بدونم چرا این بزرگترین اشتباه زندگیت بوده؟چند سال دانشگاه درس خوندی؟ البته درسته که خیلیا از دانشگاه رفتن چنان نتیجه ایی نمیگیرن تو موفقیت های زندگیشون بنا به خیلی دلایل…کنجکاو شدم بدونم دلیلت چیه از این پشیمانی
من به عنوان کسی که دانشگاه نرفته یه زمانی از این قضیه ناراحت بودم و درگیر کاراینا بودم بالاخره…ولی یجورایی پشییمونی میکشیدم چرا دانشگاه نرفتم فلان…

2 پسندیده

منم میتونم جوابمو بگم؟ :see_no_evil::see_no_evil:
سواد چیز خوبیه اما تو ایران نه، هدف اصلی همه ما از رفتن به دانشگاه داشتن یک شغل با حاشیه کاری امنه اما تو ایران این قضیه بر عکس اتفاق افتاده من آدم میشناسم کارشناس ارشده برقه اما کار نداره یکی هم میشناسم دیپلم فنی و حرفه ای داره و الان خیلی راحت داره از کارش درآمد کسب میکنه اینا همه ضعف دانشگاه های ما رو نشون میده یعنی همش تئوری کار میکنن و استاد دلسوز کمه و …
وقتت رو هدر میدی فقط، به نظر من آدم اگه بره یک حرفه رو از پایه یاد بگیره خیلی بهتر از حضور تو دانشگاه های ایرانه که انگیزه که بهت نمیدن هیچ، انگیزتم میگیرن

5 پسندیده

برای یکی از دوستای مادربزرگم هم همین اتفاق افتاد چندسال پیش. کمتر از 24 ساعت فاصله. همه فقط میگفتن خوش به حالشون.
اگه قلب انسان پذیرای عشق باشه، دیر یا زود براش اتفاق میفته و لازم نیست دنبالش باشید چون انقدر عجیب غافلگیرتون میکنه که تصورش رو هم نمیکنید

4 پسندیده