تولدت مبارک kambiz_mbi + صندلی داغ 🎂

سوال اول سخته :sweat_smile:
یکی قبول کنه بپرسه انشالله سال دیگه هم در خدمت هستیم :joy::joy::joy::joy::heart_eyes:

4 پسندیده

آره خوب اونروز فروردین داشت تموم میشد و بارندگی و فصل سرما هنوز ادامه داشت ولی گرمای این روزها یخها ثانیه ای آب میشن

بزرگوارید شما بانو، من عضو کوچکی در این تالار هستم که از بودن در کنار شما عزیزان مستفیض شده ام.

4 پسندیده

ینی خوشم میاد
همه باهم و یوهویی محو افق میشن :sweat_smile::joy:

5 پسندیده

چرا بدون قند شکم نمیتونم بیام من اینجا :thinking:

4 پسندیده

چون وقتی قند شکم پایین باشه دست آدم به کاری نمیره :joy::joy::joy::joy::joy:
تا اکتشافات بعد :microscope::sunglasses:

4 پسندیده

انگار همگی تو ی ثانیه مامانمون صدامون میزنه :joy::joy::joy::joy:

4 پسندیده

عزیزم چون پشه ماشالا خیلی زبر و زرنگه مقایسه کردم :joy:

4 پسندیده

حس مشترکیه :joy::joy::joy:

3 پسندیده

خیلی این موضوع بلوغ فکری مهمه،قبول دارم. اتفاقا چنددخترنوجوون ۱۴و۱۵ساله میشناسم که بخودشون گفتم،بنظرم شماباندازه یه خانم ۳۰ساله درکتون اززندگی بالاست.

قابل شماروهم نداره. تولدشمارونمیدونم،اگه گذشته مبارک باشه،همه ی این گلهام تقدیم به شما:heart_eyes::heart_eyes:
اگرم هنوز نرسیده سعی میکنم ایشالابه شرط حیات وسرزدن به موقع به تالارجبران کنم. والبته چون شماخیلیم علاقه مندگل وگیاهیدقول میدم سوپریزتون کنم.

تهران که من چندبارواسه معالجه وگذری ردشدم والله جاهای قشنگش به تورم نخورده.منظورم اینه که بخاطرآلودگی و ترافیک و…زیادتمایل به سکونت توتهران ندارم،ولی واسه بعضی همایشهاومثلانمایشگاه بین المللی کتاب واینجورچیزهادوست داشتم مسیرمون به تهران نزدیکتربود امااصلا نگران نباشیدهرچی راه طولانیترباشه،لذتش بیشتره.واسه دیدن گلامیگم. گرچه توشهرماآدمای تعارفی زیادن :joy:امابنده جزوشون نیستم. اتفاقا معمولاهدیه هایی که میبرم واسه فامیل و دوستان ازگلای خودم هست. تشریف بیاریدقدمتون روی چشم وهرگلیم خواستیدتقدیم به شما.ببینم چیکارمی کنید.راستی تولدشماچه ماهیه؟نگذشته که.قبلا که دیربه دیرترسرمیزدم تالاریهومیدیدم یه هفته تاچندماه ازتولداگذشته بودومن تازه میفهمیدم. خداروشکر باتولدآقاکامبیزچهارمین تولدوبموقع رسیدم

5 پسندیده

:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

لطف داری شما :heart_eyes:

4 پسندیده

تولدتونونگفتید،دیگه بنده بی تقصیرم. اینجادوستان شاهدن. :joy:

3 پسندیده

سلام دوست عزیزم. ببخشید تازه این کامنتادیدم. ممنونم ازلطفتون. تقدیم به شما.کاردیگه ای که ازدستم فعلابرنمیادجزاینکه سعی میکنم بااین گلابه دوستان خوبم یکم انرژی وسرزندگی تقدیم کنم. گرچه خداهمه شونوحفظ کنه،باکامنتاشون خودم کلی خندیدم وانرژی گرفتم. الهی که همیشه دلاهمگی شادباشه. ازبس آقا کامبیز بزرگوارومحبوبن،تولدشونم باعث شادی همگی شد.

3 پسندیده

والا از ۹۹ درصد تالار راضیم.اون ۱ درصد هم تو همه جا بوده و هست. کاریش نمیشه کرد :grin:

نه برام مهم نیست. حقیقتش دهه هفتادی ها از نظر من طلا هم نیستن آن چنان.

معمولا میخندم.

بپرسید بپرسید :grin::grin::grin:

سلام خانوم نیکنام
چشم حتما :rose::rose::rose::rose::rose:

ممنونم ازتون :rose::rose:

خودت پریدی تو دره :joy::joy::joy::joy:

نخیر. من رفتم خوابیدم :joy: صندلیم نا میزونه کمر درد میگیرم

that’s my boy :laughing:

چرا دقیقاً

حواسم هست. یکم درگیری پیش اومد. چالش ها یه سری چیزا لازم داره باید اوکی شن بعد بزارم.

خب مریم خانوم میشنویم کی هست تولدتون :wink:

بفرمایید

6 پسندیده

میگم هوا چقد خوبه نه :joy:

2 پسندیده

من تیر ماهی ام

3 پسندیده

خب ؟ باقیش :grin:

2 پسندیده

اقا من تسلیم
۱۳ تیر :joy:

5 پسندیده