تولدت مبارک kambiz_mbi + صندلی داغ 🎂

خب دیگه بهمنیا خیلی خاصن اصلا یه وضعی
نمونش خود شما یا خود من البته تعریف از خود نباشه :joy::joy:

4 پسندیده

آها ازون لحاظ :joy:
آره دیگه :sunglasses:

واسه همینه که تو محیط پر از فرهیخته ای مثل اینجا خیلی بهمن ماهی داریم

4 پسندیده

آفرین دقیقا :ok_hand:t2:

2 پسندیده

البته دانشگاه رفتن یه خوبی داره و اون اینکه چشمت به واقعیت ها باز میشه.
مثلا خود من تا قبل از دانشگاه انقد در مورد همه چیز اعم از شغل و آینده و خیلی مسائل رویا پرداز بودم که نگو
به نظرم 4 سال برای خودشناسی و همینطور جامعه شناسی خوب بود گرچه عوارضی هم داشت such as: هدر رفتن پول و وقت و اعتماد خانواده

6 پسندیده

عه حتمن از ترکی به فارسی وارد شده :joy:

“ایلانی یوواسیننان چحماخ” :snake:
یا مثلا “دیلینن(قوشونو) سوسوز آپاریب سوسوز گتیرر”
حالا بیا فارسیش کن :joy: یارو با زبونش یه لشگرو تشنه میبره تشنه میاره
زیاده این ضرب المثل ها خاطرم نیست
قبلن یه کتاب 300 صفحه ای مربوط به اصطلاحات و ضرب المثل های ترکی داشتم نمیدونم به کی دادم رفت.

3 پسندیده

وای چقد حیف اتفاقا چند وقت به سرم زده بود داستان ها و شعر و ضرب المثل های ترکی رو از پدرمادرم بپرسم یه جا بنویسمشون موندگار بشن. حیفه واقعا

3 پسندیده

حقیقتش من اینستا رو حذف کردم. ولی دیروز دوباره نصب کردم.

Mbi_kambiz

البته نمیدونم به کار کسی میاد یا نه. معمولا بیشتر بیننده ام :grin:

6 پسندیده

اره واقعا.الان خیلی از فعل هامون متروکه شدن.یا خیلی از ضرب المثل ها دیگه بکار نمیره.من چند جلد لغت نامه ترکی دارم که حداقل میشه 20000 هزار فعل با قاعده ازش در آورد.
من اطلاعات زبانشناسیم به اون حد نیست ولی یه زمانی تو ایران ترکی زبان دربار,زبان نظامی و فارسی زبان شعر بود.فارسی جز زبان های هند اروپایی محسوب میشه و یجورایی زبان تفسیری هستش و ترکی جز زبان های التصاقی(اورال آلتایی)(زبان های کره ایی,بلغاری,فنلاندی اینا اورال آلتایی محسوب میشن) و ترکی همچنین زبان فنوتیک محسوب میشه.استثنایی تو فنونیک بودن واژه ها تو ترکی نیست مگر واژه ی بیگانه باشه که دیگه اونجا قاعده فنوتیک بودن شکسته میشه.
واقعا دنیای زبان ها خیلی عجیب غریبه.وقتی چند زبانه هستی اونجا میفهمی که یه چیزی فراتر از متفاوت بودن هست که میشه درکش کرد.کلا زبان یه روحه

3 پسندیده

برادر فالو شدید.فالو بک بدین بیشتر صمیمی شیم :scream::joy:

2 پسندیده

حله داداش

مهر صمیمیت رو از الان بزن :wink::wink:

2 پسندیده

نمیدونم چرا حس خوبی به این اینستاگرام ندارم :grinning_face_with_smiling_eyes:
حس میکنم فقط وقت ادمو تلف میکنه
البته دارم اکانت :joy: :see_no_evil: ولی پست نمیزارم

6 پسندیده

سلام
از همین گفتن اولتون معلوم بود بهمن ماهی هستید …

:wink:

3 پسندیده

کاملا باهاتون احساس همدردی میکنم. هرچند من هیچوقت پولی برای تحصیل ندادم اما هزینه ایی که براش دادم زمان گرانبهام بود. درسته که با مدرکم کار خوب با حقوق خوب و بیمه داشتم و تو کارم هم از بهترینها بودم اما هیچوقت راضی نبودم و از اطرافیانم هیچکس درکم نمیکنه. همیشه به کسایی که سنشون پایینتره میگم که اگه از جایی که هستید رضایت ندارید، سریعتر تغییر مسیر بدید و نزارید جریان زندگی شما رو با خودش ببره.

8 پسندیده

حرف دله خیلی از ماها
فقط انگار باید بریم دانشگاه حتما که این حرفا رو درک کنیم
حیف از ۸ سال عمرم که توی دانشگاه گذشت
هر چند دارم با مدرک دانشگاهی کار میکنم ولی بقول خودتون برای پول کار میکنیم نه پول برای ما

با تاخیر زیاد شاید ، تولدتون مبارک :tulip::tulip::tulip:

هنوز فعال نیستم ولی بهمن ماهیم :relaxed::blush::blush::blush:

9 پسندیده

سلام سایه جان خوش اومدی به جمع بچه های زبانشناس
ان شاا… روزبه روز فعال تر بشی

اصلا یه وضعی دیگهههههههه

4 پسندیده

ممنونم ازتون سایه خانوم گرامی. :tulip::tulip::tulip:

درباره تولد هم روزشم بگید :grin:

چ ذوقی میکنند مردم :grin:
هیچکی یه خردادی دو زنه نمیشه :wink::joy::joy:

5 پسندیده

۲۵ بهمن🙃

جالبه صندلی داغ روز تولد

4 پسندیده

ممنونم عزیزم
ان شالله
:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

3 پسندیده

سلام به همگی
علی رغم سوت و کور بودن تالار، نمیشه از این روز گذشت
تولدتون مبارک آقا کامبیز بزرگوار. بهترین آرزوها و شادترین لحظات براتون آرزو مندم. :rose: :rose: :rose:

8 پسندیده

تولدتون مبارررررررررررررررررررررررررک استاد :birthday::birthday::birthday::birthday::birthday:
ممنونم خانوم نیکنام عزیز که آغازگر تبریکات شدین، راستش من خواستم برم پی وی بهشون تبریک بگم و جرات نکردم اینجا عنوان کنم (گفتم دوستان دیگه نگن تبعیض قائل شدن :grin::grin::grin:) اما شما با این لطفتون باعث شدین منم تبریکم رو همینجا بگم :rose::rose::rose:

استاد @YoKambiz امیدوارم همیشه مثل الان پر انرژی، فعال و با شور و نشاط و تندرست باشید و به تمام آرزوهاتون در بهترین حالات ممکن برسید :rose::rose::rose:

8 پسندیده