فواید نوشیدن آب 🚰

سلام دوستان
امروز تو یوتوب میچرخیدم که این ویدیو رو پیدا کردم
گفتم شاید شما هم دوست داشته باشید که بیشتر راجع به نوشیدن آب بدونید :potable_water: :milk_glass:

(روی ویدیو کلیک کنید، فیلتر نیست)

این هم جدولی برای اینکه بدونید بدنتون چقدر آب لازم داره

راستی دوستانی که خیلی ببخشید ,نگران دستشویی رفتن بیش از حد هستن نگران نباشن

فقط ۳,۴ روز اول این مشکل هست

بعد از اون دیگه کم کم بدنتون عادت میکنه و این مشکل رفع میشه و میتونید نتایجش رو تو بدنتون احساس کنید

23 پسندیده

خیلی عالی بود آقا فرزاد
دست مریزاد :rose::rose::rose::rose::rose:
خوردن آب، به بدن انرژی فراوان میده، مثالشم اینه دیدین وقتی آدم میره دوش میگیره چقد احساس سرزنده بودن میکنه همش بخاطر اینه که آّب به بدن میخوره. برای همین همیشه تاکید میشه روزی 6 الی 8 لیوان در روز حتما خورده بشه،
سپاس بابت تاپیک فوق العادتون
:rose::rose::rose::rose:

5 پسندیده

من باید 6 الی 7 لیوان آب بخورم.متاسفانه کمتر از 5 لیوانه در واقعیت
ممنون از اطلاعات خوبتون.

5 پسندیده

با سلام فارغ از دیدگاه های طب سنتی و اسلامی که نگاه متفاوتی نسبت به مقوله آب دارند به نظرم این جدول نمی تونه چیز دقیقی باشد چون عوامل مثل گرمی هوا، مقدار فعالیت و نوع غذایی که می خوریم و موارد مشابه بر میزان نیاز ما به آب تاثیر گذاره مثلا تو روز پرفعالتون تو اهواز زیر گرمای شدید ۵۰ درجه ۸ لیوان که هیچ ممکنه ۱۵ لیوان هم بخوایم :joy:

6 پسندیده

خواهش میکنم دوست عزیز و فعال :relaxed:
بله،درست میفرمایید، من خودم تا پارسال خیلی کم (شاید روزی 2 یا 3 تا لیوان) آب میخوردم و حسی که الان دارم (با نوشیدن روزی حداقل 2.5 لیتر آب) نداشتم

یه قمقمه یا بطری همیشه جلوی چشمتون باشه، اونوقت هر موقع که تشنه تون میشه دسترسی به آب دارید

من یه قمقمه دارم 750ml توش آب جا میشه
روزی 3 بار پرش میکنم
میشه 2.25L

اصلا هم خنک نیست، با همون دمای اتاق هماهنگه
ولی عادت کردم

سلام، درسته ، این حدول آمار میانگین برای آب و هوای معتدله
تو اهواز یا جاهای دیگه ی جنوب که آدم 5 دقیقه بعد از آب خوردن تشنه ش میشه ، خیلی سخته واقعا

7 پسندیده

سلام
من یه مدت امتحان کردم
روزی 10 لیوان آبو میشمردم از صبح که بیدار میشدم :smile:
تاثیرش رو پوست عااالیه
فقط عادت کردن بهش طول میکشه یکم

7 پسندیده

راستی دوستانی که خیلی ببخشید ,نگران دستشویی رفتن بیش از حد هستن نگران نباشن

فقط ۳,۴ روز اول این مشکل هست

بعد از اون دیگه کم کم بدنتون عادت میکنه و این مشکل رفع میشه و میتونید نتایجش رو تو بدنتون احساس کنید

6 پسندیده

:joy::joy::joy::joy::joy:
آقا فرزاد اتفاقا اینجوری بیشتر متوجه میشن کلیه هاشون سالمه و بابتش شکرگزاری میکنن :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

5 پسندیده

خیییلی عالی بود خداروشکر با اب خوردن مشکل ندارم و واقعا تو شادابی پوست تاثیر زیادی داره
من دکتر بهم گفت روزی دو لیتر تو تصویر زده یه لیتر :sweat_smile::sweat_smile: حد وسطشو باید بخورم

3 پسندیده

36 کیلویید؟ :blush:

3 پسندیده

6 لیوان میشه 1.5 لیتر ؟
من چرا بیشتر از نیازم میخورم :joy::joy:

4 پسندیده

اشکال نداره اگه بیشتر بشه

البته نوشیدن بیش از حد آب باعث مسمومیت میشه

ولی تا ۸ تا لیوان اوکیه, مخصوصا تو این گرما

3 پسندیده

ن وسطشم ۴۰ البته قبل ماه رمضون بیشتر بود :sweat_smile::sweat_smile: دیدم به ۳۶ نزدیک تره اونو گفتم

4 پسندیده

آقا فرزاد الان لاغری مُده :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:
یک حالی میده وقتی یک ادم دارای اضافه وزن با حسرت نگاه کنه بعد با حسرت بگه خوش بحالت که هر چی بخوری چاق نمیشی :joy::joy::joy:

4 پسندیده

درسته

من خودمم نرمالم
ولی خب
برای مردها نرمال بودن بهتره
چون مردی که لاغر و ضعیف باشه یکم اذیت میشه تو خیلی از موارد

2 پسندیده

موافقم
مرد لاغر باشه اصلن خوب نیس :blush::blush::blush:

1 پسندیده

اونو که طرف اگه همت کنه درست میشه
مهم قده
که هیچ جوره درست بشو نیست

3 پسندیده

نه بابا مریم جون خیلیا رو میشناسم هر چی باشگاه میرن مگه درست میشه، البته اونا دیگه گذاشتن چربیا سفت بشه حالا نمیتونن آب کنن اما ما که خدادای استعداد چاقی نداریم همیشه به اونا :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye: میکنیم (خدا جونم این یکبارو نشنیده بگیر :joy::joy:)

3 پسندیده

مثلا خیلیا به من میگن دختری که قد بلند باشه به درد پاک کردن بالای کابینتا میخوره
ولی در عین حال پاشنه بلند میپوشن که یکم بلندتر بشن :joy::neutral_face::neutral_face:

3 پسندیده

اون که اره دیگه باید از همون اول مراعات کنن اونایی که استعداد چاقی دارن

3 پسندیده