« آلبوم عکس بچه های زبانشناس »

« آلبوم عکس بچه های زبانشناس »
0

سلام خدمت دوستان.

خیلی خب بنا به بحث و گفت و گویی که با چند تا از دوستان داشتیم، قرار بر این شد این تاپیک رو به عنوان یک آلبوم خاطره انگیز بسازیم.

دوستانی که علاقه دارند می تونند عکسهاشون رو اینجا با کاربرا به اشتراک بزارن.

فکر میکنم اگه عکسهایی که میزارید یه خاطره ای چیزی هم بهش ضمیمه کنیم چیز جالبی از آب در بیاد. مثلا این عکس منه در فلان جا…

این تاپیک مشخصاً خوراک دوستانی خواهد شد که زیاد سفر می کنند :grin:

اشاره مستقیم نمیکنم -----> @hnaseri

ضمناً هیچ اجباری نیست که همه شرکت کنن. دوستانی که علاقه دارند میتونن در این آلبوم شریک باشند.

این آلبوم به منظور آشنایی بیشتر و ایجاد دوستیه.

با آرزوی بهترین ها برای دوستان عزیز زبانشناسی :rose::rose::rose:

آیا یادگیری چند زبان با هم ممکن است؟ «نظر زبان آموزان حرفه ای»

812221200_43

استارتش با من

ماسوله - سه سال پیش :grin::wink::+1:

یادش بخیر تو این آب شنا هم کردیم :grin:

ممنون از شما, یعنی سرعت و دقت شما بی نظیره.
عرضم به خدمت شما. :grin: که پیشنهاد من اینه که یا اینجا عکس بزارن بچه ها, یا عکس پروفایلشونو تغییر بدن در صورت تمایل, من خودم بشخصه خیلی دوست دارم دوستامو ببینم. :sunglasses: البته خودمم عکس نزاشتم ولی اعتراف میکنم که عکس منو تنها یک نفر از گروه بچه های زبانشناس دیده, و خب طبیعیه که ادم دوست داره مخاطبش رو ببینه,
اگر گفتید کی عکس منو دیده؟ :joy:

خسته نباشید با این استارتتون, از دور یه نقطه دیده میشین که. :joy::joy::joy:

من بین ثمین خانوم و نسیم خانوم میتونم حدس بزنم

والا منو که همه دیدید :joy::joy::joy:

خب یه بارم از مناظری که رفتم عکس بفرستم بده ؟

یکی رو بگید. :grin::grin:

نه عالیه, :joy::grin::sunglasses:

فک کنم نسیم خانوم باشه.

اشتباه کردید. :sunglasses::grin::grin:
ثمین جون دیدن, اخه من تلگرامم هم عکس ندارم, خب هرکی باشه شک میکنه. :joy::joy:

IMG_1358

اینم عکس من، اونی که لباساش تمیزتره :joy::joy::joy: منتهی ببخشید پشتم به شماس :joy::joy::joy::joy: مشکل از عکاسه :grin::grin::grin:
ارتفاعات روستای زیارت گرگان، البته اینجا داشتیم برمیگشتیم سال 93 بود.
اردیبهشت بود برای فیلد دوستم زهرا رفتیم، بعد تو مسیر من با تبر پایین میومدم قسمت خطرناکش داخل کف دستم بود با کوهنورد دعوامون شد گفت چرا اینجوری گرفتی همینجور بحث میکردیم چون زمین گِل شده بود پای من سُر خورد رفتم تا … :joy::joy::joy: اما خیلی کثیف نشدم :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:
یادش بخیر :heart_eyes::heart_eyes:

علت قرمزی دستامون هم برای این بود که خدایی اون روز خیلی هوا سرد شده بود اما دوستم لج کرد که فیلدش باید برگزار شه منم که از خدا خواسته گفتم بریم :grinning::grinning:

خوبه اشاره مستقیم نکردید الان :joy:

ممنونیم که این مسئولیت خطیر رو به عهده گرفتید. :sweat_smile:

It looks pretty. tanks for sharing a beautiful view.

:joy::joy::joy::joy::joy: از دست شماها.

:see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:
:rose::rose::rose::rose:

اینجاست که باید بگم ای آدم زررررررنگ :joy:

هر کی بخواد خصوصی عکس سه در چهار میدم مرد و زن، پیر و جوون، کوچیک و بزرگ :joy::joy: اما اینجا عاعاعا :joy::joy::joy: رهگذرای یکی دو روزه منو میبینن :joy::joy::joy:

طی سابقه ای که من در اشتباه گفتن اسم ثمین خانوم و نسیم خانوم دارم میخواستم بگم ثمین خانوم که گفتم نسیم خانوم :joy::joy:

اینم عکس فارغ التحصیلی منه اگه گفتین کوشم ؟؟؟؟
IMG_1132

:ok_hand:t2: میگم که ای آدم زرنگ هم تو چالش شرکت کردید هم عکسی دیده نشده :sweat_smile:

اووو چه سخته تشخیصش شاید دومی از سمت چپ؟ :thinking:

چه عکس قشنگی, بچه ها من یه اخلاقی دارم اونم اینه که عکسای تو گوشیمو زود پاک میکنم, باید بگردم تا براتون بفرستم, الان هیچی تو گوشیم از خودم عکس ندارم. :expressionless:

نه نه نه اشتباهه …