درس اول انگلیسی بدون تلاش Let’s talk

z24

سلام دوستای گلم
امیدوارم که حال دلتون عالی باشه :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
من اولین لتس تاک خودم رو آماده کردم، راستش من هر چی که از درس فهمیدم رو بیان کردم و هنوز به اون مرحله نرسیدم که بخوام داستان رو تغییر بدم، متدم هم به این صورت بود که از تصویرسازی استفاده کردم یعنی یک برگه برداشتم و تصویرسازی انجام دادم و در حین ضبط تصویر رو نیگاه می کردم و جمله ها رو میگفتم، یکی دو جا هم ضبط رو متوقف کردم چون یکم طول کشید متن یادم بیاد البته در حد 15 نهایت 20 ثانیه بود اما گفتم شما وقتتون گرفته نشه ( نقض قوانین کردم :see_no_evil::see_no_evil:) اما هدفم انداختن خودم تو چالش بود.
ممنون که با پیشنهادات ارزندتون به پیشرفت من کمک میکنید.
:rose::rose::rose::rose:

13 پسندیده

Hey my friend.Your voice is very softly and calmly, i enjoied it, keep continue and be strong for the rest of ur way in learning english.Good luck

3 پسندیده

Thank you for listening to Voice me, Mr amin
:rose::rose::rose:

1 پسندیده

Your recording is good my friend.
I have a new offer for you if you cann’t make new story you can tell us a Summary of this story. I don’t no my opinion is ture or fals, but i like tell summary instead of Memorize perfectly and word by word for any topic. Because, I hate of memorize anny thing :joy:
Thanks for your Positive Energy

3 پسندیده

Hi my dear your voice is sweet and I appraciate you a lot.
I wish you the best :blush:
:rose::rose::rose: keep speaking and share your idea with us

3 پسندیده

ممنون سمانه جان
(ببخشید به زبان مادری پاسخگو هستم میترسم اشتباه چیزی بگم :joy::joy::joy:)، حتما به نکته ای که گفتی توجه میکنم ولی واقعا نمیدونستم خلاصه این درس رو چطور بگم :joy::joy: شاید باید اون بخشی که کارلوس مدام دختره رو صدا میزنه یک بخشاییش رو حذف میکردم. سعی میکنم از این به بعد حتما بهتر ظاهر بشم. ممنون که گوش دادی عشقم :heart_eyes::heart_eyes::rose::rose:

3 پسندیده

سلام ترمه بانو
ممنون که منو مورد لطفت قرار دادی گوش دادی :rose::rose::rose:
حتما ویس های بعدی رو هم باهاتون به اشتراک میزارم و برای پیشرفتم از نظراتتون استفاده میکنم

4 پسندیده

ایجانم من همیشه از انگلیسی حرف زدن میترسم چون که اشتباه زیاد دارم اما از بعد از این مقاله

۳ ذهنیت که انگیزه شما را برای یادگیری دوچندان می‌کند. و همچنین خود ای جی هوگ تو درس هاشون به این نکته اشاره می‌کنه.
فهمیدم که تا اشتباه نکنم چیزی یاد نمی‌گیرم. منم خیلی وقت نیست که شروع کردم و فکر میکنم هم سطح باشیم اما مطمئن از من پیشی خواهی گرفت بزودی چون با تمرکز دقت زیاد میخونید.
من سرم و زیادی شلوغ کردم هم وقت کمی میزارم واسه زبان هم تمرکزم کمتره.
ولی دارم تلاشمو میکنم زمان بیشتری اختصاص بدم. :wink:

2 پسندیده

Well done :clap::clap::clap::clap:
You can engage your self by the content of this lesson and you can present good voice
So congratulation
:tulip::tulip::tulip::tulip:

4 پسندیده

ممنون گلم بابت به اشتراک گذاری این مطلب، این چه حرفیه آجی، ما هر دو برای یادگیری تلاش میکنیم اما همونطور که شما گفتین منم یک سر دارم هزار سودا، به نسیم جون گفتم چقد مشغله های فکری دارم. اما واقعا دلم نمیاد زبانشناس رو دنبال نکنم. امیدوارم موفق باشین و وقت آزاد بیشتری برای تمرکز روی زبان داشته باشین

2 پسندیده

ایجانم. پس مثل من هستی:blush:
خواهش میکنم دوستم. :wink:
به امید موفقیت روز افزونت :clap:t2:

2 پسندیده

Thank you my friend for listening to Voice me

3 پسندیده

6 پسندیده

ممنون دوستم که گوش دادی و ممنون که ویس گذاشتی :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:، تابلو بود خواستم تن صدای ای جی رو تقلید کنم :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:، آخه احساس میکنم اینجوری بیشتر به ویسم جون میدم :wink::wink:، در مورد نکته هایی که گفتی انشالله با کمک گرفتن از خودت در آینده ای نه چندان دور پیاده میکنم :kissing_heart::kissing_heart::heart_eyes::heart_eyes:

4 پسندیده

6 پسندیده

Thank you my friend
I am so happy to listening my voice :rose::rose::rose::rose:

3 پسندیده

سلام
خیلی خوب بود حنانه جان :clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
جدا میگم تلفظاتو دوست داشتم :ok_hand::clap::clap::clap:
تبریک میگم برای شروع این دوره :heart_eyes::clap:
:heart_eyes: موفق باشی

4 پسندیده

ممنونم مریم جوووووووون
نظر لطفت گلم. سعی میکنم به مرور بهتر بشم که شما هم ازم راضی تر بشین
:rose::rose::rose::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart:

3 پسندیده

به به ماشالا حنانه خانوم. :clap::clap::clap::clap:

این از اون دروسیه که من خاطره زیادی باهاش دارم :grin:

چه روش جالبی

حتماً به این تصویر سازی ادامه بدید. چون خیلی کارساز و مفیده.

بسیار عالی. خسته نباشید :clap::clap::clap::clap::rose:

3 پسندیده

به به :joy::joy: چشممون روشن، خاطره هم دارین، چی حالا ازتون گرفتن جای کیس :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

ممنونم. همش واسه انرژی هایی هس که از شما و سایر دوستان میگیرم
ممنونم که هستین :rose::rose::rose::rose:

2 پسندیده