توضیحاتی در رابطه با مشکل ورود به تالار از دیشب ساعت ۳‍‍ نصف شب

سلام

متاسفانه از دیشب ساعت تقریبا ۳ نصف شب تالار زبانشناس و برخی دیگر از سرویسها از کار افتاده بودن.

این مشکل به دلیل این بود که سرویس https سایت که باید تمدید میشد، به دلیل اختلالاتی که اخیرا روی اینترنت کشور رخ داده تمدید نشد و مرورگر ها خطای اشتباه بودن https رو گزارش میکردن که عملا ورود به تالار رو با مشکل مواجه کرده بود. این اختلال تاکنون طولانی ترین اختلالی هست که برای وبسایت زبانشناس بوجود اومده. یعنی تقریبا ۱۱ ساعت اختلال مداوم.

بنده از همین تریبون از کاربران زبانشناس که از دیشب مشکل داشتن عذرخواهی میکنم و امیدوارم که دیگه از این مشکلات بوجود نیاد.

و اما سخنی با دست اندر کاران فیلترینگ عزیز: تو رو خدا اگر فیلتر میکنید حداقل درست فیلتر کنید. الان طوری شده که به مدد تمهیدات جدید، تلگرام کاملا بازه و همه استفاده میکنن، اما هر روز یک مشکل برای سرویس دهنده های داخلی به خاطر این اختلالات بوجود میاد.

15 پسندیده

سلام
لطف دارین استاد ناصری :cherry_blossom::blossom:

بله خیلی طولانی بود
ولی من فقط ۶ساعتشو حسیدم :sunglasses:
خییییلی سخت گذشت واسه بعضیا :joy:
که اشاره مستقیم نمیکنم چون خوبیت نداره :point_down:
@a.bayani
@fdoosti
اصن از صبح پشت در تالار منتظر بودن :joy::joy:

فیلترینگ ها که عزیز نمیشن :neutral_face:

7 پسندیده

سلام استاد عزیز
ممنون استاد ناصری عزیز که در تالار رو دوباره به رومون باز کردین :joy::joy::blush::blush::blush::blush:
:rose::rose::rose::rose:

3 پسندیده

شیطونه میگه اسکریناتو رو کن
ببین کی آه فراغ سر داده بود :joy::joy:
@hnaseri خداقوت :rose::rose:

5 پسندیده

چه سخت بوداا
حسابی عادت کردیم به تالار :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
انشالله که دیگه پیش نیاد

4 پسندیده

:unamused::unamused:
Sit :neutral_face:

3 پسندیده

شیطونه خودش اول صف بود :joy::joy::joy:
تا گفتمش تالار فعالید زود اومد کامنت گذاش :smirk::smirk::joy::joy::joy:

4 پسندیده

من هر نیم ساعت چک میکردم :sweat_smile::sweat_smile:خداروشکر ک مشکل برطرف شد ممنون ازتون اقای ناصری :tulip::tulip:

6 پسندیده

دوستان حرص نخورید. بیاید تمشک بخورید :grin:

9 پسندیده

به به
نه دیگه حرص نمیخوردیم اینو فرستادین حرص میخوریم که میبینیمش ولی نمیتونیم بخوریم :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:
آقا چرا با احساس مردم بازی میکنی؟؟؟:persevere::persevere::persevere::grin::grin:

6 پسندیده

چراااااا اخه :persevere::persevere::persevere::persevere::persevere:
چرا با احساسات ادم بازی میکنید اخه الان ک بیشتر حرص میخوریم :expressionless::expressionless::expressionless::expressionless::expressionless:

6 پسندیده

:joy::joy::joy::joy:

2 پسندیده

@afarkhani
@mohadeseh34

تمشک چیه بیاید بهتون کیک بدم :joy::stuck_out_tongue_winking_eye:

چرا این همه گلپر ریخیتین روش حالا :joy::joy:
اصنم دلمون آب نیفتاد

6 پسندیده

خداروشکر مشکل حل شد :ok_hand:

کیک چیو میخوای بدی ها ؟؟:joy::joy::joy::joy: به چه مناسبت
نه بگو به جه مناسبت :joy:

4 پسندیده

عمو ناصری الان پی وی گفتن که سفارش کیک 4طبقه دادن
تو راهه :sunglasses:
@hnaseri

4 پسندیده

حسش نیس شیرین بخورم، اما چون تو میگی حتما خوشمزس :yum::yum: من اومدم @YoKambiz :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye: ، تو اول قضیه اونور رو برام تو پی وی مشخص کن :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::joy::joy: بعد بریم کیک بخوریم :blush::blush::blush:

2 پسندیده

اختیار دارین.

کیک رو که باید شما بدین. ما کادو میاریم :stuck_out_tongue_winking_eye:

7 پسندیده

خب اشکال نداره نسیم جون ما از کنار ظرف میخوریم :joy::joy::joy:

4 پسندیده

دوستان برای تمشکا نقشه نکشیم، فکر کنم چند دقیقه ای خبر از آقا کامبیز نیست رفته تموم کنه بعد ظرف خالی بزاره بگه تموم شد :joy::joy::joy::joy::wink::wink:

4 پسندیده

یعنی این تیکه رو :joy::joy:

چشم پس منتظر کادوها میمونم :grin:

عه عزیزم هنوز خبرش نپیچیده ؟ :roll_eyes:

نه من اصلا تمشک دوست ندارم حقیقت :joy::stuck_out_tongue_winking_eye:

امروزه فوتبال ؟
یحتمل الان چشم در تی وی هستن :joy:

4 پسندیده