تالار زبانشناس

توضیحاتی در رابطه با مشکل ورود به تالار از دیشب ساعت ۳‍‍ نصف شب

سلام

متاسفانه از دیشب ساعت تقریبا ۳ نصف شب تالار زبانشناس و برخی دیگر از سرویسها از کار افتاده بودن.

این مشکل به دلیل این بود که سرویس https سایت که باید تمدید میشد، به دلیل اختلالاتی که اخیرا روی اینترنت کشور رخ داده تمدید نشد و مرورگر ها خطای اشتباه بودن https رو گزارش میکردن که عملا ورود به تالار رو با مشکل مواجه کرده بود. این اختلال تاکنون طولانی ترین اختلالی هست که برای وبسایت زبانشناس بوجود اومده. یعنی تقریبا ۱۱ ساعت اختلال مداوم.

بنده از همین تریبون از کاربران زبانشناس که از دیشب مشکل داشتن عذرخواهی میکنم و امیدوارم که دیگه از این مشکلات بوجود نیاد.

و اما سخنی با دست اندر کاران فیلترینگ عزیز: تو رو خدا اگر فیلتر میکنید حداقل درست فیلتر کنید. الان طوری شده که به مدد تمهیدات جدید، تلگرام کاملا بازه و همه استفاده میکنن، اما هر روز یک مشکل برای سرویس دهنده های داخلی به خاطر این اختلالات بوجود میاد.

15 Likes

سلام
لطف دارین استاد ناصری :cherry_blossom::blossom:

بله خیلی طولانی بود
ولی من فقط ۶ساعتشو حسیدم :sunglasses:
خییییلی سخت گذشت واسه بعضیا :joy:
که اشاره مستقیم نمیکنم چون خوبیت نداره :point_down:
@a.bayani
@F.doosti
اصن از صبح پشت در تالار منتظر بودن :joy::joy:

فیلترینگ ها که عزیز نمیشن :neutral_face:

7 Likes

سلام استاد عزیز
ممنون استاد ناصری عزیز که در تالار رو دوباره به رومون باز کردین :joy::joy::blush::blush::blush::blush:
:rose::rose::rose::rose:

3 Likes

شیطونه میگه اسکریناتو رو کن
ببین کی آه فراغ سر داده بود :joy::joy:
@hnaseri خداقوت :rose::rose:

5 Likes

چه سخت بوداا
حسابی عادت کردیم به تالار :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
انشالله که دیگه پیش نیاد

4 Likes

:unamused::unamused:
Sit :neutral_face:

3 Likes

شیطونه خودش اول صف بود :joy::joy::joy:
تا گفتمش تالار فعالید زود اومد کامنت گذاش :smirk::smirk::joy::joy::joy:

4 Likes

من هر نیم ساعت چک میکردم :sweat_smile::sweat_smile:خداروشکر ک مشکل برطرف شد ممنون ازتون اقای ناصری :tulip::tulip:

6 Likes

22

دوستان حرص نخورید. بیاید تمشک بخورید :grin:

9 Likes

به به
نه دیگه حرص نمیخوردیم اینو فرستادین حرص میخوریم که میبینیمش ولی نمیتونیم بخوریم :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:
آقا چرا با احساس مردم بازی میکنی؟؟؟:persevere::persevere::persevere::grin::grin:

6 Likes

چراااااا اخه :persevere::persevere::persevere::persevere::persevere:
چرا با احساسات ادم بازی میکنید اخه الان ک بیشتر حرص میخوریم :expressionless::expressionless::expressionless::expressionless::expressionless:

6 Likes

:joy::joy::joy::joy:

2 Likes

@afarkhani
@mohadeseh34

تمشک چیه بیاید بهتون کیک بدم :joy::stuck_out_tongue_winking_eye:

چرا این همه گلپر ریخیتین روش حالا :joy::joy:
اصنم دلمون آب نیفتاد

6 Likes

خداروشکر مشکل حل شد :ok_hand:

کیک چیو میخوای بدی ها ؟؟:joy::joy::joy::joy: به چه مناسبت
نه بگو به جه مناسبت :joy:

4 Likes

عمو ناصری الان پی وی گفتن که سفارش کیک 4طبقه دادن
تو راهه :sunglasses:
@hnaseri

4 Likes

حسش نیس شیرین بخورم، اما چون تو میگی حتما خوشمزس :yum::yum: من اومدم @Yo_Kambiz :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye: ، تو اول قضیه اونور رو برام تو پی وی مشخص کن :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::joy::joy: بعد بریم کیک بخوریم :blush::blush::blush:

2 Likes

اختیار دارین.

کیک رو که باید شما بدین. ما کادو میاریم :stuck_out_tongue_winking_eye:

7 Likes

خب اشکال نداره نسیم جون ما از کنار ظرف میخوریم :joy::joy::joy:

4 Likes

دوستان برای تمشکا نقشه نکشیم، فکر کنم چند دقیقه ای خبر از آقا کامبیز نیست رفته تموم کنه بعد ظرف خالی بزاره بگه تموم شد :joy::joy::joy::joy::wink::wink:

4 Likes

یعنی این تیکه رو :joy::joy:

چشم پس منتظر کادوها میمونم :grin:

عه عزیزم هنوز خبرش نپیچیده ؟ :roll_eyes:

نه من اصلا تمشک دوست ندارم حقیقت :joy::stuck_out_tongue_winking_eye:

امروزه فوتبال ؟
یحتمل الان چشم در تی وی هستن :joy:

4 Likes