The best companion of Zabanshenas

You are a wonderful friend, You’re a great mentor. Thank you for helping us out and we appreciate your love, kindness, support, and generosity.
we just wanted to write to let you know how much we appreciate the positive influence you’ve had on our life. Thank you for your concern and useful advice! we’ll be forever grateful.
You inspired us during a difficult time when we needed words of encouragement. You don’t even know how much your help meant to us.
Words cannot express how grateful we are for your help. You were there for us when we needed it the most. Thank you for everything that you’ve done to help all of us…
You are such a generous, kind person. Thank you for all your help!
You always make us feel special.
we will always remember your kindness and support.
Words are not enough to express you, how grateful we are for the help you gave us.
Few people have the privilege of having such a supportive and giving friend like you.
You cannot imagine how much strength your support has given us during the difficult time. Thank you for your thoughtfulness and your words of encouragement.

31 پسندیده

به به اینجا چه خبره؟؟؟؟؟؟؟
ممنون آقای ناصری بابت این تاپیکی که زدین واقعا لازم بود همچین تاپیکی تا از آقای کشاورز تشکر بشه
اول از شما ممنونم بخاطر تاپیک عالی تون :rose::rose::rose::rose:
دوم ممنونم از آقای کشاورز بخاطر همه محبت هایی که تو این 37 روزی که به تالار زبانشناس پیوستم به من و اعضای مبتدی تالار داشتن، واقعا حضور شما به ما انگیزه میده، ممنونم ازتون :rose::rose::rose::rose:

13 پسندیده

ممنون از شما بابت فراهم کردن این مکان و همچنین کمک هاتون :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
بدون شک میتونم بگم بزرگترین اتفاقات زندگیه من از وقتی رقم خورد که با تالار و زبانشناس اشنا شدم و واقعا اقا کامبیز تو این مدت برای هیچکدوم از ماها کم نذاشتن ممنون از همه تیم زبانشناس و تشکر بخصوص از شما دو عزیز ک برای ما زحمت میکشید :tulip::heart:
@YoKambiz
@hnaseri

13 پسندیده

Wow…

Thanks, dear Hossein. you are one of the best people I’ve ever encountered in my life.

You and Mr. Ali are my best Friends and I sincerely Love you guys.

You guys in Zabanshenas have helped me a lot and I can say I owe you. :rose::rose::rose:

only I myself, know how much I got surprised by this topic. thanks a lot man.

by the way. who drew this picture? it’s so cool :rose::rose::rose:

18 پسندیده

Yeah, we all have a great memory of your topics.

You know, anyone can create topics, even great topics, but, your topics is completely different. It’s more than a great topic. That’s what I can say.
:heart:
Thank you

9 پسندیده

سلااااااااااام
به شما اقای ناصری
و سپاس بیکران از این تاپیک فوق العاده :relaxed:
هم متن زیبا هم طراحی فوق العادس. :heart_eyes::heart_eyes::rose::rose:

@YoKambiz

سلام بر شما اقا کامبیز گرامی
همه گفتنیا تو متن انگلیسی گفته شده و حرف دل خیلیاس :grin:
حضورتون انرژی بخش بوده و هست . و همیشه از جون و دل مایه گذاشتین واسه همه دوستان تالار :rose::rose::rose:
و همیشه مدیون کمک های بی دریغتون هستیم. ان شا الله بشه جبران کرد. :rose::rose::rose:
راهتون سبز و خرم :clap::clap::clap: و بهترین ها قرین لحظه هاتون

12 پسندیده

سلام
مرحبا همه چی عالی دیگه, زبانشناس عالی, آقای ناصری عالی, کامبیزخان عالی تصویر عالی اصلا من چی میگم اینجا :sweat_smile:
منم به نوبه خودم از شما کامبیزخان تشکر میکنم. شما نمونه ی یک جوان خلاق, با انگیزه و با پشتکار هستین که به شخصه برای من در این مدت یه الگو بودین :clap:t2::clap:t2::clap:t2::clap:t2:

10 پسندیده

It was a great expression for a great man. A man with a big heart.

Thank you for making world a better place :blush::grinning:

12 پسندیده

سلام
عهههه این چه خوب شده :smiley::smiley:
ایول
عالیه :ok_hand::ok_hand::ok_hand:
انصافا کار کیه؟؟ :crazy_face: چ باحاله

منم به نوبه ی خودم ازبچه های تیم زبانشناس تشکر میکنم :heart_eyes:
که همیشه راهنماهای خیلی خوبی بودن و هستن و خواهند بود واسه همه مون :cherry_blossom::blossom::heart_eyes:
همچنین آقا @YoKambiz که هیچ وقت راهنماییاشونو از بچه های تالار دریغ نمیکنن
و همیشه با چالش های خوبی که میزنن
باعث پیشرفت همه مون میشن :grin:

و همچنین از آقای @golmirzaei و آقای @hnaseri که همیشه علاوه بر راهنماییاشون همیشه به آرومو صمیمی موندن تالار کمک میکنن :grin:

و باقی دوستاااااان
که درکنارشون آدم واقعا انرژی میگیره :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

:cherry_blossom::blossom: همگی همیشه موفق باشیم :heart_eyes::joy::cherry_blossom::blossom:

12 پسندیده

سلام
گفتنی ها رو دوستان گفتن …
این قسمت متن دلنشین اقای ناصری خیلی باحال بود :

واقعا بعضی وقت ها کلمات قدرت تشکر ندارن … فقط دل های سالم می فهمن… و اون رو سعی می کنن به صورت کلمات به طرف مقابل ابراز کنن …و صد البته که نمی تونن کامل ابراز کنند …
:blush: :rose::rose::rose:

12 پسندیده

سلام
جناب ناصری سپاس از تاپیک بسیار خوبتون و همچنین این محیط بسیار خوب و دوستانه که ایجاد کردید و زمینه آشنایی همه ما رو در این محیط آموزشی فراهم کردید. و خسته نباشید به طراحان و برنامه نویس های برنامه برنامه زبانشناس

و اما آقا کامبیز
از بابت تمام زحماتی که برای ما و بچه های زبانشناس میکشید مچکرم.
بابت تمام مقاله های به موقعی که گذاشتید درست زمانی که ذهن ما درگیر اون موضوع بود.
بابت تمام انرژی های مثبتتون که به ما انرژی و انگیزه بیشتری دادید درست زمان های که انرژی ما کم میشد.
بابت تمام حمایت ها و تشویق هاتون از ما تازه وارد ها
بابت همچی مچکریم
امیدوارم روزی بتونم تمام زحمات شما رو جبران کنم

11 پسندیده

سلام
خیلی ممنونم بابت این تاپیک @hnaseri :rose:
بهونه ی خوبی شد برای تشکر کردن :heart_eyes:
متن همه چیزو گفت دیگه فکر نمیکنم چیزی مونده باشه
سپاسگزاریم
دوستایی مثل شما خیلی خیلی کم پیدا میشه
که انقدر به فکر دوستاشون باشن و
از پیشرفتشون دلشاد بشن
انقدر رئوف
کااااملا بدون اغراق میگم که آشنا شدن با چنین جایی میتونه راه زندگی کسی رو یجورایی تغییر بده
خیلی خوشحالم بابت آشنا شدن با شما @YoKambiz و دوستان دیگه
تنها کاریم که از دستم برمیاد تشکر کردنه خیلی خیلی ممنونم :rose::rose::rose:

14 پسندیده

Woooooow
Whats an amaaaaaazing topic :dizzy::dizzy::dizzy::dizzy:
I think that words can not express the kindness of this man (@YoKambiz)
Although we always hear sad news from around the world and some times we become disappointed with the kindness of humans, but present such you make the world more beautiful place :rose::rose::rose:
Good luck Man …

12 پسندیده

Any amount of thanks wouldn’t be enough… Therefore, I’m just passing you my wishes…
:rose::rose::rose::rose:

9 پسندیده

بچه ها ببخشید شرمنده. من میخواستم توضیحاتی بدم یدفه یه کاری پیش اومد اصلا یادم رفت :see_no_evil:

این رو من نکشیدم چون من خفن ترین نقاشیم یه خونه کنار رودخونست :grimacing:

یکی از بچه های طراح از طرف همه بچه ها این نقاشی و متن رو داد به من که تقدیم کنم به آقا کامبیز

به خاطر تمامی تلاش هایی که توی این تالار میکنن

امیدوارم موفق باشی داش کامبیز :blush:

16 پسندیده

وااااای خداااای من
من این چند روزه انقدر سرم گرمه برای یک سری از کارهام که این تاپیک رو ندیدم.
واقعاااا سپاسگذارم از اقای ناصری برای تاپیک ارزشمندشون و فرد خوش ذوق که عاااالی طراحی کردن و نوشتن.
واقعاااااهر چقدر تقدیر و تشکرکنم از قلب بزرگ و مهربون اقا کامبیز باز هم کمه.
وقتی رییس تالار فرد بزرگیه و قلب بزرگی داره قطعاااا ادمهای بزرگی مثل اقا کامبیز هم در کنارشون قرار میگیرن.
باعث افتخاااار هستید, من هم مثل خیلی از بچه ها زبانشناس از شما اقای ناصری و اقا کامبیز ممنونم, راه رو با وجود شما شروع کردم, و حتی زحمات اقا فرزاد رو هم بیاد دارم.
@Farzad_Poodineh
و خیلی از مهربونای دیگه تالار که الان دوستای خوبم هستن مثل
@a.bayani
و بقیه عزیزانم.
موفق باشید.

12 پسندیده

زیادم عقب نیستین. همین یکی دو ساعت پیش زدم :wink:

6 پسندیده

شما لطف داری آتوسا خانوم
:pray:

5 پسندیده

فکر کردم مال چند روز پیشه, دقت نکردم. موفق باشید قربااااان. :pray::pray:

4 پسندیده

مرسی از شما و اون دوستی که با این کار از طرف همه ما از خوبی های کامبیز عزیز قدردانی کرد…:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
این پسر فوق العاده است…:heart::heart::heart::heart:
خدا بهت برکت بده کامبیز جان…:tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip:

6 پسندیده