The best companion of Zabanshenas

ممنونم اتوسا جان
لطف داری :rose::rose::rose:

5 پسندیده

سلام آقا @kambiz_mbi.وقتی بهت میگم یه دونه ای یعنی یه دونه ای.دیدی همه و استاد @hnaseri گفتن یه دونه ای.موفق و سربلند باشی تا همیشه…

5 پسندیده

Thanks all of you specially the unmatched man @YoKambiz

5 پسندیده

خواهش میکنم حنانه خانوم وظیفه بود :rose::rose::rose:

ممنون محدثه خانوم. امیدوارم پله های موفقیت رو یکی پس از دیگری طی کنید :slightly_smiling_face::rose::rose:

Thanks, brother.

I’m so proud to hear such a thing from you :slightly_smiling_face::rose::rose::rose:

سلام نسیم خانوم. ممنونم از پیام زیباتون.

امیدوارم به موفقیت های بسیار برسید :rose::rose::rose: بنده فقط انجام وظیفه کردم

حقیقتش شنیدن کلمه " الگو" بسیار ارزشمند بود.

امیدوارم موفقیت هاتون فراتر 100 برابر از من بیشتر باشه :rose::rose:

Thanks Bro.

I think I’m not making the world a better place. but we are making it a better place.

we are a group and we talk like a group :rose::rose::rose:

You are amazing and I’m so proud to have you as a teammate.

زنده باشید :rose::rose::rose:

والا من کاری نکردم. فقط در کنار شما دوستان بودم و در گروه پیشرفت کردم :slightly_smiling_face::rose::rose::rose:

مرسی محمد حسین عزیز.

داداش شما همیشه به من لطف دارید و ازت واقعاً ممنونم :rose::rose:

ممنونم سمانه خانوم شما لطف دارید. :rose::rose::rose:

باز هم تاکید میکنم، من کاری نکردم و فقط در قالب یک گروه پیشرفت کردم.

ما کارهامون رو پیشرفت میدیم. اگه گروه زبانشناسی نبود، من هم هیچکاره بودم :slightly_smiling_face:

ممنونم ازتون مریم خانوم :rose::rose::rose:

I wish u a huge good luck Miss Fateme :slightly_smiling_face:

thanks for your nice comment :rose::rose::rose:

مرسی داداش :rose::rose::rose:

خواهش میکنم آتوسا خانوم.

ممنونم از لطفتون :rose::rose::rose:

سلام آقا حجت گل.

ممنونم ازت داداش :rose::rose::rose:

چاکرم آقا مهدی گل.

شما همیشه به من لطف داشتی و داری :rose::rose::rose:

thanks brother :rose::rose::rose:

خیلی خب میرسیم به تاپیک

در وهله اول واقعا از تمامی پیام های خوبتون متشکرم.

لازم میدونم چند تا نکته رو بگم. من نمیدونم چطور اینهمه محبت و خوبی های شما دوستان رو جبران کنم. فقط میدونم خوشحال باشم و ازتون از صمیم قلب قدردانی کنم.

من همیشه تالار رو به شکل گروه میبینم و دوست دارم که همه پشت هم باشیم. اگه کامبیز اینقدر تو چشمه، مطمئن باشید به خاطر محبت های شما بوده.
برای همین منی وجود نداره ، بلکه فقط کلمه " ما " تو این تالار مفهوم داره.

به امید موفقیت های بیشتر در تالار و گروهمون :rose::rose::rose:

درباره دوست عزیزی که زحمت کشیدن این طرح رو کشیدن.

حقیقتش من این عکس رو گذاشتم اینستا، به عنوان اولین پست پروفایلم و اونجا قدردانی کردم.

من تنها نکته مثبتی که از دانشگاه به خاطر دارم، اسم دو استادم بود که در زندگی من تاثیر مثبتی گذاشته بودن.

یکیشون خانوم وثیرش بود و ایشون به من چیزی یاد دادن.

اگه از ایشون سوال می پرسیدید، حتما پس از پاسخ باید ازشون تشکر می کردید، وگرنه… :slightly_smiling_face:

اعتقاد ایشون این بود که وقتی انرژی ای صرف کاری میشه و براش زمانی صرف میشه حتماً، حتماً باید انرژی ای بازگشت پیدا کنه. که این انرژی میتونه یک ممنونم و خواهش می کنم باشه.

من هم همیشه این رو آویزه گوشم کردم.

حالا درسته شاید دوست عزیزی که این طرح رو زدن نخوان خودشون رو در عموم معرفی کنن. ولی ازشون خواهش میکنم در پیغام خصوصی به بنده بگن که چه کسی بودن تا من به رسم ادب ازشون به شخصه تشکر کنم تا این رسم و پندی که از استادم یاد گرفتم رو ادا کنم.

منتظرم، ممنون :slightly_smiling_face::rose::rose::rose:

17 پسندیده

با سلام خدمت دوستان بزرگوارم :slightly_smiling_face:

منم دست بوسم و بی نهایت سپاس گزار. بسیار بهره بردم از مطالب با ارزش و مفیدی که آقا کامبیز عزیز تهیه و به اشتراک گذاشتن. راستش منم از وقتی که اومدم همش دوس دارم یه کار مفیدی انجام بدم. به هر ایده ای که میرسم قبلش ایجا سرچ می کنم تا مطمئن شم که تکراری نباشه اما میبینم که اقا کامبیز یکی بهتره شو به اشتراک گذاشتن و همینطور ایده هایی که به این زودیا و به این راحتیا شاید به ذهنم نمی رسید. میتونم ببینم که چقدر زحمت کشیدن و در واقع برای بنده خیلی الهام بخش بوده کاراشون.

به امید دستاوردهای بهتر و موفقیت های بیشتر در زندیگتون، آقا کامبیز. :rose::rose::rose:

@YoKambiz

8 پسندیده

خیلی ممنونم ازتون. شما بی‌نهایت به من لطف دارید. و بنده باعث افتخارمه ک هم گروهی مثل شما دارم. :heart::heart:

6 پسندیده

سلام اقا کامبیز
چ تقارن جالبی
امروز اولین سالگرد آشنایی من با زبانشناسه
همینجا دوست دارم از آقای @hnaseri و آقای @golmirzaei برای ایجاد این مجموعه بینظیر تشکر کنم

درسته تو این یکسال آرتروز گردن گرفتم ولی واقعا ارزشش رو داشت چون دوستان خوبی مثل شما و بقیه بچه های خوب زبانشناس رو پیدا کردم

واقعا که برازنده تمام چیزهای خوبی که دوستان گفتند هستید
من خودم چیزهای زیادی از شما یاد گرفتم و همیشه از راهنماییهای شما برای یادگیری زبان استفاده کردم و برای من نمونه یک انسان کامل و مهربان و دوست داشتنی هستید

و همیشه براتون بهترین ها رو از خدای مهربون طلب میکنم و
آرزو میکنم به همه آرزوهاتون برسید

7 پسندیده