تولدت مبارک smollakochakian + صندلی داغ 🎂

ببین خودت داری زمینه ی پیچوندنو فراهم میکنیا

3 پسندیده

فکر میکنی اون اهنگ رو برا چی گذاشتم؟؟؟؟انرژی بگیره جواب بده دیگه :wink::wink::wink::wink:

3 پسندیده

سلام سمانه خانوم :blush:
تولدت مبارک دوست جدید و فعالم,
امیدوارم زیر سایه خانواده ت ۱۲۰ ساله بشی و تو همه ی مراحل زندگیت بهترین باشی

اینم کیک تولد اختصاصی برای یک دوست خوب
samaneh_f6f9

8 پسندیده

میگم سمانه جان این سوالا رو اسکرین شات بگیر. خودم همه رو بهت جواب میدم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:، من میخوام دوستامو بهتر بشناسم و قطعا اطلاعات زیادی هم از خودم به دوستام میدم که اونام منو بشناسن. هر سوالی هم که دوس نداشتی بگو عزیزم، ایراد نداره :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

3 پسندیده

دیگه این یه موردو باید دقیق جواب بده, عشق به هرچیزیم نه فقط مشترک مورد نظر
همراه با مشخصات کامل اعم از اسم سن پیشه و الی ماشالا :sweat_smile:

3 پسندیده

سلام آقا کامبیز. مچکرم بابت تبریکتون خیلی خیلی لطف کردید :blush:. :bouquet: :pray:t2:

اختیار دارید من کجا و دوستای هنرمندمون کجا من انگشت کوچیکه شما و بچه ها هم نیستم.

من هم خوشحالم که در جمع صمیمی، فعال، هنرمند ، موفق زبانشناس هستم.:blush:

What a different cake, Looks delicious

به به دوست خوبم حنانه جوووون. شما خیلی خیلی منو شرمنده کردی دوست مهربونم. خیلی خیلی ممنونم مهربووون
مچکرممم. :heart_eyes: :sweat_smile:
دقیقاً ساعت تولدمو نمی‌دونم :joy:

وای چه آرزوی قشنگی مرسی از محبتت ان شاالله شما هم به تمام آرزوهای قشنگت برسی مهربونم.
وای چه آهنگه Happy هست عالی بود مرسی.
مرسی حنانه جان باز هم منو شرمنده کردی دوستم.

سلام محدثه جان مرسی دوست خوبم از دعا خوبت به همچنین برای شما :bouquet:

وای مرسی آتوسا جان مرسی از دعا قشنگ دوست خوبم. به همچنین برای شما دوستم

سلاممم نسیم جان
مرسی از اینکه من رو به جمع خوبتون پذیرفتید.
مرسی مهربونم
به همچنین برای شما دوستم
متولد ۱۳۷۱/۴/۶
بهترین آرزویی بود که شنیدم مرسی مهربون

فکر میکنم تا فردا صبح دستم بند باشه به سوالاته حنانه جان :joy:

سلام مریم جان
مرسی دوست خوبم :heart:
مرسی بابت دعا قشنگت عزیزم به همچنین برای شما

مرسی از محبتت فاطمه جان
ممنونم بابت دعای قشنگت
به همچنین برای شما دوست خوبم

سلام مچکرم از محبتتون.
ممنونم بابت دعا خوبتون به همچنین برای شما
مچکرم محبت دارید. ان شاالله :pray:t2:
چه آهنگ قشنگی ممنونم
نه آذری بلد نیستم اما آذری زبانان را دوست دارم :sweat_smile: از اتفاق اگر روزی زبانم تکمیل بشه زبانی که دوست دارم بعد از این یاد بگیرم ترکی هست.
ممنونم بابت آهنگ زیباتون

8 پسندیده

سلام آقا کامبیز

من در ۲۰ سالگی جاودانه خواهم ماند :sweat_smile:
در جریانی که خانما از یه سنین بالاتر نمیرند :sweat_smile:

از زمانی که وارد دانشگاه شدم با فرش آشنا شدم
وقتی اومدم بیرون تا یک سالی تو شهرمون بدنبال کار بودم کار مورد نظرم نشد از اون موقع تا سال گذشته در شغل غیر مرتبط مشغول بکار بودم

از تابستان پارسال شروع کردم به شروع مجدد کار در زمینه فرش و الان چند ماهی هست که مشغول بکار هستم. البته فرش هم مثل همه هنر ها دنیای از یادگیری داره که هنوز خیلی راه در پیش رو دارم

زبان رو من سال اول دانشگاه م کلاسی رفتم علاقه مند شد اما دیگه فرصت اون کلاس هزینه ها نبود تا امسال که کلاسی خیلی خیلی خیلی مناسب پیدا شد مدتی رفتم بعد مدتی با اینجا آشنا شدم مقالاتتون رو میخوندم دیگه چند هفته پیش تصمیم گرفتم کلاسم رو موقتا قطع کنم و تمرکزم رو روی زبانشناس بزارم
پس میشه گفت تقریباً چند ماهه بطور جدی تر دارم پیش میرم البته هنوز هم اونجوری که خودم انتظار دارم نتونستم واسه زبان وقت صرف کنم :upside_down_face:

شکست که نه به اون صورت اما در دوران تحصیل از زبان متنفر بودم خخخخ تو دانشگاه حتی از درس زبان افتادم :sweat_smile:

من اکثر کادوهایی که میگیرم رو دوست دارم. اما یکی از بیاموندنی ترین رو بخوام مثال بزنم بلیط یه کنسرت عالی تو روز تولدم بود. ولی کادوهایی که گرفتم هر کدوم برای خودش بهترین بوده :slight_smile:

ولنتاین چی هست ؟ چه خبره؟ چی شده؟

من همیشه سن ۲۰ سالگی رو دوست داشتم
اما اگه بخوام برگردم به کودکی دوست دارم برگردم دنیای بچگی خیلی دنیای شیرینیه بدون دغدغه و آروم. اما برگشت به گذشته وقتی خوبه که تجارب الان رو داشته باشیم وگرنه باز همون کارتهایی که انجام دادیم رو انجام میدهیم :grin:

باشه باشه هستم در خدمتتون :sweat_smile:

بسم الله حنانه جان اومد که تا کل ۲۶ سال زندگیم رو در یک روز بطور خلاصه بپرسه :joy:

سمانه متولد ششم تیر سال هزاروسیصد و هفتادویک شمسی مصادف با ۲۷ ذی الحجه و ۲۶ ژوئن ۱۹۹۲
قد ۱۵۵ وزن ۵۳ مال دوران دانشگاهم خخخ خبر ندارم الان در چه حالم

من الان اسم خودمو دوست دارم اما بچگیم همیشه دوست داشتم اسمم ستاره باشه

خاطرات کودکی مو الان حضور ذهن ندارم تنها چیزی که باشنیدن کلمه کودکی بیاد میارم دوچرخه بازی و خونه بازی تا دیروقت تو کوچه با دختر همسایمونه :joy:

مگه احساسی باید داشته باشم خودمو میبینم؟ خخ بستگی به حال اون لحظه داره :slight_smile:

عاشق زرشگ پلو با مرغ مامانمم و کله پاچه :smile: بیشتر غذاهای ترش دوست دارم

تفریح هر زمانی یه چیزی دوست دارم مثلاً یه بازی فکری دونفره یا چند نفره. یه سینما یه شهر بازی. دوچرخه سواری . اما مسافرت و گشت و گذار بهترین گزینه هست :grin: خیلی دوست دارم به جاهای مختلف برم با مردم مختلف و آداب و رسوم شوند آشنا بشم.

من سه تا ساز رو آرزو دارم روزی بتونم یاد بگیرم
به ترتیب ویلوون سنتور و پیانو

زبان. هنر های سنتی و فتوشاپ و نرم افزار های گرافیکی مورد علاقه

اصولاً یا خواب نمیبینم یا اگه ببینم مثل نقاشی پیکاسو و پاپلو نرودا در هم برهمه :joy:

در عرض سه سوت خرج میکنم
اول خونه واسه بابا و مامانم بعد داداشی ما میخرم بعد از اون یه ماشین واسه خودم. و راه اندازی تولیدی فرش با همکاری استادم که خیلی دوستش دارم.

هر موقع باباش پیدا بشه تصمیم بگیرم خخخ البته دوتا اسم رو دوست دارم مهرسا و مهراد

من عاشق شهر خودمم اما اگه بخوام شهری دیگه انتخاب کنم شهر های شمال کشور رو انتخاب میکنم که اب و هوای خوب داره و البته شهری باشه که پنج باشه :slight_smile:

گرافیک تهران اما خودم در مقطعی به دلایلی منصرف شدم

بهترین روز که الان هست که آدم های خیلی خیلی خوبی رو تو زندگیم پیدا کردم که تو راه زندگی بهم کمک میکنند. بدترین روزامم سال آخر دانشگاهی بود

آخرین روزهای که از ته دل گریه کردم پارسال بود که حال روحیم خوب نبود
خنده هم زیاد داشتم روزایی که خبرهای خوب بهم رسیده مثل بچه دار شدن خواهرم ازدواج دوستای صمیمی با کسایی که دوستشون داشتم آخریشم چند روز پیش بود که شنیدم دوستم داره مامان میشه.

ثروت این روزا همچی شده ثروت پول باشه و سلامتی دیگه همچین داری :star_struck:

من همه شهر ها رو دوست دارم ببینم هر جای کشورمون جذابیت خاصه خودش رو داره :wink:

قدم زدن. بازی های فکری یا بازی های که هیجان رو تحرک داشته باشه از بازی های گوشی بدم میاد :grin: زود خستم میکنند. بعد مسافرت. فیلم دیدن. طراحی کردن. بیرون رفتن با دوستام و
… خیلی اگه بخوام از همه علایقم بگم :joy:

اصلأ ورزشی نیستم که بخوام بگم طرفدار کدوم تیم هستم :joy:

والا بگم دروغ نگفتم خودش دروغه اما نود درصد اوقات من تو دروغ گفتن شکست میخورم :sweat_smile:

شخصیت های مثل سیندرلا و هایدی رو دوست دارم

خوشبختی داداشام
آرامش و سلامت مامان و بابام
موفقیتم در زمینه های مورد علاقه ام

عکس االعمل های مختلفی دارم
گاهی میخوابم تا فکر نکنم :sweat_smile:
گاهی میشدم یه فیلم پر هیجان میبینم
گاهی میزنم بیرون قدم می زنم
گاهی با دوستام قرار میذارم

بله حاضرم هر دوش رو انجام بدم :joy: به اصفهانی‌ها میگن شیرین ترین خوراکی که خوردی چی بوده میگه ترشی مفتی اینم نقل همونه :joy:
منم که عاشق تعطیلات و سفرم :star_struck:

یه مرگی که در جا تموم بشم و سودی هم واسه اطرافیانم داشته باشه بارها گفتم دوست دارم مرگم مفید باشه نه اسباب زحمت خانوادم

اول مامان و بابام که از همچی زدن برای رفاه من
دوم استادم که الان پیششون میرم و بیشتر از کار ازشون درس زندگی میگیرم
سوم بچه های اینجا که راهنمای من هستن همیشه

هر دو تنهایی اصلا مزه نمیده

ترحیم میدم طرف باهوش باشه چون هم بازی جذاب میشه هم میشه ازش تجربه های جدید یاد بگیرم

خب همشون مهم هستند و دوست دارم به همشون برسم اما در حال حاضر دغدغه اصلی من درآمد و مسلط شدن در حرفه ام هست و بعد از اون زبانم

آدم هایی که همچیشون با حساب کتابه البته با انعطاف یعنی تفریحشون بجا پیشرفتتون بجا خانواده و دوستان بجا. افراد فعال و پر تکاپو و پر هیجان رو دوست دارم اهل یادگیری و کشف چیزهای تازه باشن همیشه . بدنبال پیشرفت باشن :slight_smile:
از این دیدن اینجور آدم ها که البته موفق هم هستند لذت میبرم

اووووو فراووون من کلا همش در حال عاشق یه چیزی شدنم :joy: یه ماشین یه هنر یه سفر یه خونه یه گوشی یه بازی

8 پسندیده

آجی از آرزو به بعد رو نگفتیاااااااااااااااا

3 پسندیده

دستم خورد پست شد هنوز خیلی سوالات و جواب ندادم گلم ما شالله چقدر سوال خوبه طراح سوال کنکور نشدید خانوووم :joy:

2 پسندیده

عزیزم :see_no_evil::see_no_evil:. فرصت جبران فراوان هست :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

2 پسندیده

سلام سمانه جان
تولدت مبارک عزیزم
امیدوارم به هر چی که آرزوش رو داری برسی و همیشه تنت سلامت و دلت خوش باشه :rose:

4 پسندیده

چند تا خواهر و برادر ؟ چندمین فرزند هستین ؟
آخرین اس ام اسی که فرستادی ؟ به کی و چی بود ؟
دوس داشتی کی باشی که الان نیستی ؟
اگه بخوایی یکیو از زندگیت delet کنی ، اون کیه ؟
بهترین sms یی که نا حالا دریافت کردی و بیشتر از بقیه تو inbox نگه داشتی ؟
هیجان انگیز ترین كاری كه كردین چی بوده؟
قراره با بهترین کسی که تو زندگیته ودوستش داری بری برا1ساعت یه جایی "توی شهر"تاب بخورید.جاشم قراره تو تعیین کنی.کجا میرید؟
وقتی عصبانی میشی چی یا کی یاچه کاری بهت آرامش میده؟
عصبانی بشی چه عکس العملی داری؟
اگر بخواید به هوش خودتون یه نمره بدید چه نمره ای میدید ؟
زیباترین جمله از نظر شما؟
اولین چیزی که تو سختیا بهش متوسل میشی چیه؟
ازشکست می ترسی یانه؟چرا؟
تاحالا چند بار توی زندگیت شکست خوردی؟بدترینش؟
بهترین معلمی که داشتی؟(می تونه ترتیب اولویت داشته باشه)
آخرین باری که با خدا عاشقانه حرف زدی کی بوده و چی بهش گفتی؟
اگه یه نفر رو دوست داشته باشی اولین بار که باش رو در رو شی چیکار میکنی؟
کسی تاحالا مهربونی برات قاب کرده بهت کادو بده؟
ایاکسی تو زندگیت هست که بتونی تمام خودت روتقدیمش کنی؟
اگه ازت یه امتحات ریاضی بگیرن و1سوال بیشتر توش نباشه واون سوال 20نمره داشته باشه وسوالش این باشه"خدا=؟"اون طرف معادله چی میذاشتی؟
اگه توی یه مهمونی رودربایستی دار غذایی که ازش متنفری رو جلوت بذارند چیکار میکنی؟
تو زندگیت چه کاری کردی که بعدش احساس شجاعت و غرور کردی؟
چند بار دست مامان باباتو بوسیدی؟!(خجالت بی خجالت)
تو دفتر زندگی هر کسی سطر هایی وجود دارن که آدم دلش می خواد با یه پاک کن پاکشون کنه ، دوست داری اون پاک کن دست کی باشه ؟باش چیو پاک کنه؟
اگه مجبورباشی باکسی باشی ولی خیلی هم رو مخت باشه چیکار میکنی؟

اینام هست :wink::wink::wink:

5 پسندیده

هستم در خدمتتون ماشاالله سوالات بچه ها فراوون
بابا یه تنفس هم اعلام کنید :joy:

3 پسندیده

سلام مژده جونم
مرسی بابت تبریک
مچکرم بابت آرزوی قشنگت
به همچنین برای شما دوست خوبم :heart:

3 پسندیده

سلام دوست خوبم
مچکرم از محبتتون و تبریکتون
به همچنین برای شما
چه آسمان صاف و چه گل های قشنگی مچکرم از محبتت دوستم خیلی خوب بود ممنونم :bouquet:

3 پسندیده

ایجانم این سوال رو حنانه جان هم پرسیدن
خنده خبر ازدواج دوستام یا عشقشون و خاله شدنم
گریه هم یکی سال آخر دانشگاهم و یکی سال گذشته بود از لحاظ روحی بهم ریخته بودم :sweat_smile:

2 پسندیده

من کلا تنوع طلبم سفر رفتن ما همیشه با دایی کوچیکمو که خودش ماجراست ما از یک طرف شهر میریم بیرون یه مسیری رو واسه رفت و مسیری متفاوت واسه برگشت در نظر میگیرم و سعی میکنیم از جاهای دیدنی توی مسیرمون دیدن کنیم اینجوری هم خسته کننده نیست هم متنوعه. من اول طبیعت بکر رو دوست دارم بعد از اون جاهای تاریخی.

دروغ
قضاوت اشتباه
تکرار زیاد حرفی
مقایسه

یک زمانی تو لاین خواهر دوستم ازم خواست یسری جک رو روزانه بفرستم تو یه گروه حالا اون جک ها بماند چی بود ولی چیزی بود که من ازش متنفرم بود تا تو رو دربایستی قبول کردم حتی یدونشم نمیخوندما از قضا گروهشون با گروه فامیلمون یکی بود یبار اشتباهن فرستادم تو گروه فامیل و منجر به حذف اکانتم و محو شدنم به مدتی در جمع شد خخخ
یکی دیگم هست که دیگه قابلیت گفتن نداره :joy:

3 پسندیده

:joy: اصلاً یادم نبود باید امروز از عرصه زبانشناس محو میشدم. :sweat_smile:

2 پسندیده

مرسی ترمه جونم محبت داری دوستم
ممنونم بابت دعا خوبت به همچنین برای شما دوست خوبم

چه جالب. :blush: نمی‌دونم گلم
شاید تو خواب و رویا دیدیم شایدم. همزادم رو دیدی :joy:

3 پسندیده

ایجانم نه این شکلی :rage: نیستم این شکلیم :rofl:
فقط سوالی دارم حنانه جان این همه سوال چطوری به ذهنت میرسه :joy:
من فکر کنم شب خواستگاریش بشه بگن سوال بپرس فقط سوال کلیشه ای رنگ مورد علاقت چیه رو فقط بخاطر بیارم :joy:

4 پسندیده