تولدت مبارک Ozvzaban + صندلی داغ 🎂

اختیار دارین شرمندم نکن سمانه جوووووون :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil: مثلا خجالت کشیدم :grin::grin::grin:

ممنون گلم. ولی الان فقط خواب دوس دالم :sleeping::sleeping::sleeping:، کتابم رو هنوز نخوندم گفتم بخونم بعد بخوابم

اوووووووووف زیاد، من انگشت کوچیکشون هم نیستم :grin::grin::grin:

فدای تو عشقم :heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart:

انشالله و همه دوستان موفق باشن :star_struck::star_struck::star_struck:

2 پسندیده

آفرین به خودم چقد درست گفتم :clap:t2::clap:t2::clap:t2:

2 پسندیده

ممنون از دوستای گلم که همچین پیشنهادی دادن، تحسین نهایی برای اوناس
و سپاس از شما ترمه جونی :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

2 پسندیده

واقعا عالیه
انرژی مثبت و دعا اگه از طرف دیگران باشه واقعا تاثیر گذار تره
دمتون گرم بابت این حرکت بزرگ

منم فراموش نکنید لطفا

6 پسندیده

اره ، لایک لایک …
:clap::clap::clap:

2 پسندیده

حالا یه چیزی که برام جالبه
اینه که بابام هم
روز تولدش هفت تیر هست .

البته اون موقع که شناسنامه ها رو خیلی درست نمی دادن ولی به هر حال تو شناسنامه هفت تیر ثبت شده .

3 پسندیده

ممنونم آقا محمد حسین گرامی
به نظرم همه ما لایق هستیم که اشرف مخلوقات شدیم، خودتون رو دست کم نگیرین :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:
ممنون از دعاهای قشنگتون
:rose::rose::rose:

بله، همینطور که می فرمایید دعا در حق فرد دیگر اجابت میشه چون میگن اون فرد با زبون شما گناه نکرده و لذا برآورده میشه. انشالله

2 پسندیده

سلام آقا فرزاد، شما که تاج سرید
اصلن یادم نمیره شما رو. همین فردا نماز صبح ویژه برای شما دو رکعت نماز میخونم. خوبه؟؟؟؟؟ من که تولدتون نبودم اما انشالله امسال جبران کنم. برای تولد پارسالتون هم فردا صبح علی الطلوع عملی میشه :grin::grin::grin:

3 پسندیده

شما خیلی به من لطف دارید، امیدوارم فرصتی پیش بیاد که محبتتونو جبران کنم
این چند وقتی که تشریف آوردید توی تالار واقعا تالار زنده شده، و این برای من خیلی مهمه
چون وجود افرادی چون شما باعث میشه که فعالیتم رو بیشتر از قبل کنم

4 پسندیده

شما لطف دارین، همین که من از مطالب شما، آقا کامبیز و بقیه دوستان دارم استفاده میکنم و درس میگیرم خودش بیانگر قلب رئوف شما عزیزان هست و باز فکر کنم من باید جبران کنم چون خدمات شما خیلی بیشتر از ایناست :rose::rose::rose:
و متقابلا من هم از حضور دوستان و فعالیت های متنوع که تو تالار از شما و سایر دوستان میبینم بیشتر انرژی میگیرم

4 پسندیده

سلام آقای @ozvzaban محمد حسین تولدتون مبارک. هر روز زندگیتون بهتر از روز قبل
یک نگاه خداوند کافی ست
برای گشوده شدن ِ
یک یک ِ درهای بسته ی زندگی مون…
آن نگاه و نظر ِ بلند را
برای شما آرزو می کنم

1 پسندیده

سلام آقا محمدحسین @ozvzaban.تولدتون مبارک.انشاالله که به هر چی میخوای برسی و روزای خوبی رو کنار خونواده محترمت شاهد باشی.یاشاسین اردبیل…

2 پسندیده

سلام خانم حنانه عزیز، کارتون ارزشمند هست. من هم تولدم خیلی وقت گذشته ولی شرایط این روزهایم محتاج دعای خیر شماست. قابل بدونید و دعایی در حق ما داشته باشید.

4 پسندیده

دقیقاً منم فکر نمی‌کردم ۲۶ سالم تمام شد
دیروز به دوستام میگفتم ۲۵ سالمه :joy: بعد نشستن دقیق حساب کردن واسم گفتم اصلا من ۲۰ سالمه :sunglasses:

چه جالب کوچیکتر از من هستید و من حس میکردم بزرگترید.
شاد و موفق باشید همیشه.

چه جالب
من در تاریخ قمری با برادرم تو یک روز بدنیا اومدیم
و سالگرد ازدواج مامان و بابام هم روز قبل تولدمه :sweat_smile:
کلا تیر تو فامیل ما پر از تولد و اتفاق خوبه

خب اجازه بدید من چند تا سوال بپرسم
انگار کسی سوالی ندارن :sunglasses:

۵ تا از آرزوها و ۵ هدف مهم زندگیتون چیه؟
اولین و آخرین و بهترین کتابی که خوندید چی بود؟ (فارسی یا انگلیسی)
چه حسی دارید که وارد سن ۲۵ سالگی شدید؟

3 پسندیده

محتاجیم به دعا خانم نیکنام عزیز (اگه اشتباه نگفته باشم) :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil: . انشالله که لیاقت داشته باشم تا برای دوستان با محبتی چون شما دعا کنم و براورده بشه. حتما حتما دعاتون میکنم، انشالله که حاجت روا بشین
شمام ما رو یادتون نره :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

2 پسندیده

سلام تشکر اقا مهدی . زنده باشید… بهترین ها نصیب تون . پاینده باشید

یاشاسین زبانشناس

سلام
سپاسگزارم . امیدوارم خانواده تون سالم و سربلند باشن و زیباترین اروزها رو برای دخترتون دارم … زیر سایه شما بهترین روزهای زندگی ش رو بگذرونه .

2 پسندیده

اولین کتاب که یادم نیست
اخرین هم همین
learn like a native بود .
قبل اون هم یه کتاب از انتشارات نسل نو اندیش گرفته بودم اسمش بود : جادوی فکر بزرگ (اثر دیوید جی شوارتز)
کتاب خیلی خوبی بود پیشنهاد مطالعه ش رو میدم .

این چن روز ذهنم مشغول بود که زندگی خیلی زود میگذره …خیلی خیلی سریعتر از اونی که فکرش رو میکنی .
خوشحالم که تا این سنم زندگی کردم و از خدا برای خودم طلب طول عمر دارم ، حداقل فعلا (با همه سختی هایی که تو زندگی هست) …

2 پسندیده

(درسته شخصی نیست ارزوم ولی میگم با اجازه)
یکی از ارزوهام که از همون بچگی داشتم این بود که ایران رو سربلند ببنیم بالاتر از همه کشور ها …حداقل خیلی از کشورها …
از جنبه های مختلف : فرهنگی ، ورزشی ، علمی ، سیاسی ، اقتصادی و …

ارزو و هدف خودم که - فکر کنم ارزو و هدف اکثر اعضای جمع هست - اینه که زبانم رو تا سطح شبه نیتیو برسونم ولی خیلی کار دارم هنوز .

قبلا ازو داشتم خیلی مشهور بشم ولی الان نه … برعکس … از خدا میخوام که موفقیت بده ، سربلندی بده ولی شهرت نه.

ارزو هایی دارم که مربوط به علم میشه …کلی گفتم بپذیرید دیگه جزئی لازم نیست فکر کنم.

همینا یادم بود نوشتم …

5 پسندیده

صاحب تولدها روز تولدشون چــــــــــــــــــــــــــــــــقدر باید تایپ کنن …
:relaxed:
:slightly_smiling_face:
:ادم خسته میشه

3 پسندیده

فکر کنم الان دیگه همه خوابن که برای چالش فردا نمره قبولی بگیرن …
شب خوش همگی

3 پسندیده