موفق های زبانشناس

حقیقتش من از هایلایت و لایتنر استفاده نمیکنم چون باهاشون راحت نیسم
بیشتر سعی میکنم حدس بزنم و یاد بیارم تا دنبالش کنم
ببینید شما هر جور که خستتون نمیکنه بخونید هر جوری که ذهنتون خسته نشه
باید برنامتون رو مدام آپدیت کنید اگه یکم برنامه حوصله سر بر شد سریع باید تغییر توش ایجاد کنید تا از این حالت بیاین بیرون
من همیشه برای اینکه خسته نشم انگیزه هامو یاد میارم و دنبالشون میکنم حتی یه برگه تو اتاقم نوشتم که همش به یادش باشم
سلیقه ها متفاوته خلاصه سعی کنید شیوه و برنامه خودتون رو جوری پیاده کنید که از خوندن لذت ببرید
هر درس هم که جلو میرید ای جی نکاتی میگه که بهتون کمک میکنه بهتر برنامه بچینید.

6 پسندیده

سلام و تشکر از برنامه ی بسیااار عاااالی توووون
واقعا خسته نبااشید
من خودم تقریبا پنج ماهه که دارمش و تا جایی که میتونم سعی میکنم تمرین کنم و گوش بدم درس ها رو
من یه سوالی داشتم در مورد فراموش نکردن زبان
به طور مثال من اوکی شدم تو صحبت کردن و اینا
و دیگه کلاس یا برنامه و … استفاده نمیکنم
چیکار میشه کردش وقتی فولی فراموش نشه زبان چونکه تو محیطی نیستیم که بخوایم انگلیسی صحبت کنیم
آیا این باعث فراموشی زبان میشه؟
چی کار کنیم که هیچ وقت فراموش نکنیم و همیشه به راحتی انگلیسی بتونیم صحبت کنیم و گوش بدیم و بنویسیم و …؟
با تشکر

1 پسندیده

سلام.دوست عزیز .یه پیشنهاد دارم براتون،حالا که همه دارن از فضای مجازی استفاده میکنن و پیدا کردن دوست هم که دیگه راحت شده…بهتون پیشنهاد میکنم مثلا تو اینستا بتونید ی دوست انگلیسی زبان پیدا کنید…اگه روزی یا هر چند روز با اونا در تماس باشی هم زبانتون بهتر میشه از لحاظ یاد گرفتن اصطلاحات زبان و هم فراموشی به حد پایین تری میرسه…

2 پسندیده

سلام، کتاب خیلی زیاد بخونید و همنیطور فیلم هم زیاد ببینید و رادیو و پادکست هم زیاد گوش بدید (فقط انگلیسی)
چون باعث میشه خیلی از کلمات دوباره در جاهای مختلف براتون مرور بشه و تو ذهنتون عمیق تر از قبل ذخیره بشه
انگلیسی ها یک ضرب المثل دارن که میگه : use it or lose it

5 پسندیده