تولدت مبارک afarkhani + صندلی داغ 🎂

آورین دختر خوب الان حال ندارم بخونم فردا میخونم کم و کسری هاشو اعلام میکنم :joy::smirk:

3 پسندیده

همه رو جواب دادم آجی. خیالت تخت برو بخواب، سوال کم آوردی بهت تقلب میرسونم :joy::joy::joy:

2 پسندیده

images(4)
ضمن عرض تبریک، فرا رسیدن دهه سوم زندگیتان را… با نهایت تاسف تسلیت میگویم :confounded: :zipper_mouth_face:
از فردا بحران 30سالگی شروع خواهد شد :smile:
باشد که رستگار شویم :joy:

جدا از شوخی… ايشالا همیشه همیشه در کمال آرامش و شادی و سلامتی زندگی کنی و همیشه موفقيتهاتو جشن بگیریم باهم :star_struck:

4 پسندیده

برا اینم برنامه دارم آجی، پس تسلیت چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تا بیام غصه بخورم 30 میشه 40 پس باید برای حالم برنامه بچینم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

عزیزمی آجی جون
انشالله موفقیت های شما دوستان رو ببینم :kissing_heart::kissing_heart::heart_eyes::heart_eyes:

2 پسندیده

برادر @YoKambiz خوشم میاد تاپیک میزنی تبریکت رو میگی بعد در افق محو میشی که حاشیه برا خودت ایجاد نکنی :joy::joy::joy:

3 پسندیده

عه دیدما یه نفر داشت تو افق محو میشد نگو اقا کامبیز بوده :joy::joy:

4 پسندیده

:joy::joy::joy::joy:
خود خودش بود :joy::joy::joy:

2 پسندیده

پرواز در آسمان آرزوها و فرود در فرودگاه موفقیت را برایت آرزومندم !

هر جا که هستید سالم و سربلند باشید …بهترین ها رو براتون میخوام از خدای بزرگ …

تولدت مبارک حنانه خانم عزیز .
@afarkhani

:tada::tada::tada::tada::gift::gift::gift::tada::tada::tada::tada:

(از اقا کامبیز برای ایجاد تاپیک متشکرم ) @YoKambiz

3 پسندیده

میشه اسم و فامیل تون رو کامل بگید ؟

اصالتا کجایی هستید وساکن کجا ؟

چن تا خواهر برادرید ؟

زبان خوندن رو از کی شروع کردید ؟

خودتون رو چطور ارزیابی میکنید الان ؟

هدفتون از زبان خوندن چیه ؟

3 پسندیده

سلام گلم. فدات :bouquet: :bouquet:
چشم چشم شب حتماً میام دوستم :joy:

سلام حالتون چطوره؟
شیرینی فروشی سر کوچمون :sweat_smile:

3 پسندیده

خیلی خیلی لدت بردم از جملتون :star_struck::star_struck::star_struck:
و ممنونم بابت تبریک تون :rose::rose::rose::rose

اسمم رو که می دونید فامیلیم هم :point_down::point_down::point_down:

gol

من بچه قوچانم (همشهری رضا قوچان نژاد، پوریا یلی و محسن میرزاده)، اصالتا کرمانج هستیم، متاسفانه خوب یاد ندارم صحبت کنم چون از بچگی باهام صحبت نشده اما خوب میفهمم و آهنگ های محسن میرزاده (هم ولایتی مون رو که الان سری تو سرا در آورده میتونم براتون به فارسی برگردونم :joy::joy::joy:)

یک خواهر دارم یک دونه داداش، من آخری ام

چند ماهی میشه که به طور جدی همراه زبانشناسم، قبلا هر بار برای کنکورا میومدم سراغ زبان، از کلاس زبان متنفر بودم چون روش آموزشاش رو دوس نداشتم، یکبار به اجبار دوستم کلاس زبان اسم نوشتم سال 91 یا 92 بود اگه اشتباه نکنم اما هزینه رو که دادم دیدم مدرسش بی انرژیه و فقط روخوانی میکنه دیگه نرفتم کلاس :see_no_evil::see_no_evil:

می تونم بهتر از این بشم و خیلی جا برای پیشرفت دارم، امیدوارم همه تلاش هایی که می کنم برای یادگیری مهارت های اجتماعی و یافتن ایده آل ترین شغل به ثمر بشینه

یادگیری زبان جدید و اینکه بتونم محدوده روابطم رو گسترش بدم، ذهنم رو خلاق کنم (تو یک مقاله خوندم یادگیری زبان جدید به خلاقیت کمک میکنه و مانع فراموشی میشه)، کم کردن وابستگیم به زیرنویس و مترجم :grin::grin::grin:، یک وقت دیدی ساکن کشوری غیر ایران شدم باید بتونم گلیمم رو از آب بکشم یا نه؟؟؟؟:joy::joy::joy::joy:

3 پسندیده

سلام حنانه جان, تولدتون مبارک, روزگارتون خوش و موفق باشید. :lollipop::candy::lollipop::candy::birthday::birthday::birthday::cake::birthday::cake::fish_cake::birthday::fish_cake::birthday::fish_cake::birthday::candy::lollipop::candy::lollipop::candy::lollipop::lollipop::lollipop::lollipop::lollipop::cake::lollipop::cake::birthday::lollipop::birthday::sparkler::balloon::balloon::balloon::balloon::balloon::balloon::balloon::balloon::balloon::tada::balloon::tada::balloon::tada::balloon::balloon::balloon::balloon::balloon::sparkles::balloon::sparkles::sparkler::sparkles::sparkler::fireworks::sparkler::fireworks::sparkler::fireworks::sparkler::confetti_ball::confetti_ball::confetti_ball::confetti_ball::confetti_ball::gift::confetti_ball::gift::confetti_ball::gift::gift::gift::gift::gift::gift::gift::gift::gift::fireworks::gift::fireworks::confetti_ball::sparkler::balloon::tada::balloon::tada::balloon::tada::balloon::balloon::balloon::balloon::balloon::balloon::balloon::balloon::gift::balloon::gift::balloon::gift::balloon::gift::balloon::balloon::balloon::balloon::balloon::balloon::gift::gift::gift::gift::gift::gift::sparkler::sparkles::balloon::sparkles::balloon::fireworks::confetti_ball::tada:

2 پسندیده

سلام آتوسا عزیزم
ممنون از این همه محبتت :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart:

2 پسندیده

من رفتم بخوابم بابا :)))
خوابم میومد انصافا

2 پسندیده

سلام حنانه خانوم تولدتون مبارک…:tulip::tulip::tulip::tulip::tulip:
شاد و سلامت و در ارامش باشید همیشه…

2 پسندیده

سلاااااام
به به چشممون روشن شد به صندلی داغت :heart_eyes:
تولد مبارکککک حنانه جون
ایشااااالاه که امسال پر از اتفاقای خوب و شادی آور باشه
و به زودی در جرگه متاهلین ببینیمت :heart_eyes::stuck_out_tongue_winking_eye:
بهترین ها بدرقه راهتتتتت
:rose::rose::rose::rose::rose::rose::heart::heart:
سوالا که نوشتیو قشنگ بزار جلوت جواب بده به ترتیب :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

3 پسندیده

سلام تولدتون مبارک
با آرزوی شادترین لحظات زندگی

2 پسندیده

الان کسی میتونه فامیل حنانه خانم رو حدس بزنه … ؟

:thinking::thinking:

@afarkhani

میشه ایدی تون رو بخونید برام ؟

2 پسندیده

چقدره تا مشهد ؟

شنیده بودم قوچان ولی نمیدونستم مال خراسان رضوی هست …

تازه فهمیدم .

2 پسندیده

عزیزم واقعا معلوم نیس دارم شوخی میکنم؟ :slight_smile: اولاً که شما هنوز وارد نشدی به 30، هنوز یه سال مونده تا اون افسردگیه :stuck_out_tongue_closed_eyes:

2 پسندیده