تولدت مبارک afarkhani + صندلی داغ 🎂

علیرضا فوتبالیسته نه بابک :smirk::smirk:

2 پسندیده

ارزو میکنم یه خواستگار از اون مدل هایی که خودت میخوای سر راهت قرار بگیره و خوشبختت کنه .

حرفاتون برام جالب بود.

2 پسندیده

حالا نیومدم فعلن نیاد :joy::joy::joy: کار دارم :grin::grin::grin:

3 پسندیده

نه دیگه خیلی خصوصی کردین صندلی داغ من رو، دوستانی که هنوز تولدشون در راهه دارم براتون، خودتون خواستین :joy::joy::joy:
میام براتون :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

3 پسندیده

به قول ترمه خانم ، همچین بدتون نمیاد فقط دارید ناز میکنید … :joy::joy:

2 پسندیده

اتفاقا برعکس ناز کردن نداریم، ازدواج بچه بازی نیس، قبول مسئولیته . امار بالای طلاق تو جامعه ما بخاطر ترس خونواده ها از بی شوهر موندن دختراشونه واسه همین تو سن پایین مجبورشون میکنن به ازدواج تن بدن غافل از اینکه یکی میفرستن با دو تا برمیگرده خونه بابائه و طلاق میگیره که همش واسه خاطر حرف مردمه :face_with_raised_eyebrow::face_with_raised_eyebrow:
پس ناز کردن نداریم باید ادم واقع بین باشه

4 پسندیده

دمت گرم حنانه جان بالاخره یه نفرو پیدا کردم ک هم عقیده باشه نمیدونم چرا اکثر مردم فک میکنن که پول همه چیزه تو تنها کسی هستی که تو اطرافیان من هستند و این نظرو دارن فک میکردم فقط من خیلی کله شقم :joy::joy::joy::joy:

3 پسندیده

عکس دست خطت یادت نره من یادمه :joy::joy:
اون جمع صد نفره خانواده ها برا چی بوده؟:thinking:

بابت دعا هم مرسی :green_heart::green_heart::green_heart:

3 پسندیده

عزیزمی، بدون تنها نیستی و تنهات نمیزارم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: کله شق تر از من و تو هم پیدا نمیشه :grin::grin::grin:

2 پسندیده

عزیزم من برگزار کننده کلاس فوق برنامه مهد کودکم، مهدی رفتم که 160 نفر دانش اموز داره و اول سالی برای 100 نفرشون رفتم سخنرانی تا دانش آموز جذب کنم، موفق هم شدم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
چشم الان که دارم میرم جلسه برگشتنی عکس میگیرم میفرستم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::joy::joy:

3 پسندیده

دوستان اکتیو
سخت مشغول کار اند فدات :slightly_smiling_face:

2 پسندیده

همیشه هی میگفتم حتما دارم اشتباه میکنم ولی الان دیگه خیالم راحت شد :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::joy::joy::joy:

2 پسندیده

به نظر من شیرین ترین کار دنیا کار کردن با بچه هاست البته در کنار تدریس:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
موفق باشی حنانه جان :heart::tulip:

3 پسندیده

یعنی کل سوالای حنانه جبران شد :joy:

آخه مگه از این پسرا وجود خارجی دارند؟ :roll_eyes:

یعنی یه لحظه احساس کردم جناب ناصری اومدن خونتون خوش آمد گویی می‌کنی :joy:

چه قشنگ به هم ربط دادی اگه از من میپرسیدن جوابم این شکلک میشد :point_left:t2: :roll_eyes:

:bouquet: :bouquet: :bouquet: :bouquet:. :bouquet:

خدا رو شکر از من که گذشت خخخ

یه زمانی من اینجوری فکر میکردم واقعاً
اما با وضعیتی که حالا جامعه ما داره من کلا تصمیم گرفتم خونه بابا بمونم جام راحت تره :joy: مگر اینکه طرف بخواد منو ببر فرنگستون :lying_face: (برداشتی نکنید صرفاً جهت مزاح بود )

آخه جناب ناصری شما نبودید ببینید روز تولد ما چه اتک بارونی کرد مارو با سوالاتش :joy:

3 پسندیده

خب نوبتی هم که باشه نوبت سوالای منه
سوالات که ازم پرسیدی که دوستان لطف کردن پرسیدن
پس من سوالای دیگه ای میپرسم

اولین و آخرین و بهترین کتابی که خوندید چی بود؟ فارسی و انگلیسی

پنج آرزوی محالت و پنج هدف اصلی زندگیت رو نام ببر.

اگه بخوایی یکیو از زندگیت delet کنی ، اون کیه ؟

خواب هات چه رنگی اند؟بهترین خوابی که دیدی؟آخرین خوابی که دیدی؟

پر تكرارترين نصيحتي كه تا حالا شنیدی چی بوده؟

ازشکست می ترسی یانه؟چرا؟

بهترین داروی حسودی چیه؟

خودت از کدوم اخلاقت بدت میاد؟

با همین شناختی که داری از کدوم اخلاق من بدت میاد؟

تاثیر گذار ترین فیلمی که تا حالا دیدی؟ (ایرانی/خارجی)؟
بهترین و مفیدترین تاپیک زبانشناس به نظرت کدومه؟

آیا سوالی هست که دلت می خواست ازت پرسیده می شد ولی نشد؟ اون چی بود؟

کدوم کشور برای زندگیدوست داری؟

کدوم کشور براس مسافرت دوست داری؟

آخرین پیامکی که دادی چی بوده؟ :sweat_smile:

زندگیتو توی خط خلاصه کن؟؟

بزرگترین آرزویی که بهش رسیدی ؟؟

اگه بخوای واسه زندگیت یه اسم انتخاب کنی و فیلمشو بسازی اسمشو چی میزاری ؟؟

دلت بگیره چیکار میکنی؟

دوست داشتی بر گردی به دوران کودکی؟

هر کدوم از این شکلکا به کدوم یکی از بچه های زبانشناس میخوره؟!

:joy:

:sweat_smile:

:lying_face:

:blush:

:sunglasses:

:zipper_mouth_face:

:thinking:

:face_with_raised_eyebrow:

:sleeping:

:cowboy_hat_face:

:smiling_imp:

:nerd_face:

:no_mouth:

:yum:

:upside_down_face:

اگر یکی از بچه های زبانشناس بیان شهرتون خونتون دعوتش میکنی؟ کجا ها میبریش؟

اگه جای باکلاسی زمین بخوری همه نگات کنن وزیرپوستی بهت بخندن چکارمیکنی؟خودتم میخندی؟عصبانی میشی؟معمولی بلندمیشی وانمودمیکنی اتفاق خاصی نیفتاده؟یا…؟

وبگردی های همیشگیت کجاهاست؟

چی رو هرگز حاضر نیستی تو زندگیتون با کسی تقسیم کنی؟

دوست دارید مهمان داری كنی یا مهمانی بری؟

زیباترین و به یاد ماندنی ترین نصحیتی که شنیدی چی بوده؟

از درس های دوران دبستان کدومها رو یادته؟

آخرین چیزی كه خریدی چی بوده؟

یه آهنگی رو که یاد بچگیت میندازه بگو.

چند بار غذا رو سوزوندی؟

تیکه کلامت چیه؟

جالب ترین ها …
1-جالب ترین چیزی که تا حالا دیدی؟

2-جالب ترین کاری که کردی؟

3-جالب ترین جایی که رفتی؟

4-جالب ترین کتابی که خوندی؟

5-جالب ترین شعری که دیدی؟

6-جالب ترین روزی که داشتی؟

7-جالب ترین حرفی که زدی؟

8- جالب ترین چیزی که الان به ذهنت میرسه؟

9- جالبترین شخصی که تو زبانشناس میشناسی؟

یک دوست خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشه؟

اگه یه نامه برسه دستت و آدرس فرستنده نداشته باشه اولین نفری که حدس می زنی نامه رو فرستاده کیه

یه جمله مثبت بگو که بار منفی داشته باشه

تفاوت عشق و دوست داشتن رو چطور تعریف میکنی؟

اگه خدا بهت حق انتخاب میداد که پسر باشی یا دختر کدومو انتخاب میکردی ؟

هنوزم معتقدی صندلی داغ گرم نرمه؟؟؟
تا سوالات بعدی به خدا می‌سپارمت :face_with_hand_over_mouth:

6 پسندیده

:joy::joy::joy: الهی خوشم میاد خوشحالانه ازرسوالای صندلی داغ حمایت کردی حنانه جان. حیف سفر بودم ولی خداروشکر دوستان جبران کردن :joy::joy::stuck_out_tongue_winking_eye:

2 پسندیده

:sunglasses::sunglasses::sunglasses::sunglasses::sunglasses::sunglasses::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

4 پسندیده

ممنون گلم
:rose::rose::rose:

2 پسندیده

سلام خانم @afarkhani.تولد ته مبارک.چکارم کردین.به به چقد با حوصله به سوالات جواب دادین.تولدتون رو صمیمانه تبریک میگم و اشاالله که در کنار خونواده خوب و محترمتون شاهد روزای خوب و خوشی باشین.در ضمن خانم گلمحمدی قوچان کم از شمال نداره ها…

2 پسندیده

والا اولیش قطعا کتاب اول دبستانم بوده، آخرین نیمه تاریک وجود البته برای بار دوم، ایشالله سومین بار دیگه تمریناش رو عملی میکنم انگلیسی هم یادم نیس خیلی قبلنا داستان خوندم اما آخریش همین فارست گامپ بوده

تکراریه

ادمای منفی گرا و غر غرو که همش فازشون نمیشه و نمیتونمه

قاطی پاتیه تو خواب لدت میبرم صبح پامیشم یادم نی

اینقد مهربون نباش، لطمه میخوری

قبلنا شاید اما الان نه ازش درس میگیرم باهاش هدف گذاری میکنم میگم عههههههههه حنا اینجا این اشتباهو کردی بیا روشت رو عوض کن

اینه که با طرف دوست بشی و به جای حسودی ازش درس یاد بگیری

زود رنجم

اخلاق بد ندیدم هنوز شاید بعد ها رو کنی

خیلی تو خط فیلم نیستم اما آخرش که نیگا کردم به وقت شام بود اما تاثیر روم نداشته هیچ فیلمی

همه مقاله های آقا کامبیز، @YoKambiz ارادت خاصی نسبت بهش دارم چون خیلی بچه اکتیو و خوبیه

به نظرت چیزی مونده؟اگه مونده باشم نمیگم، به قول دوست بیرجندیم پیرم دراومدم از یک طرف مهد، از یک طرف جلسه از یک طرف تالار زبانشناس :joy::joy::joy: اما به معنای جا زدن نیس گردنم درد گرفته

استرالیا و کانادا

در جواب آقای نجفی بود گفته بود سلام خوبین؟ گفتم سلام خوبم :joy::joy::joy: هم رشته ایمه، خودشم زبانشناس رو نصب داره و استفاده میکنه اما تو تالار نیس تا جایی که بهم گفته و اینم بدونید که جرقه یادگیری زبان رو اون تو ذهنم انداخت و حتی با هم 504 رو کامل یاد گرفتیم اما اون تو تالار نیومده هنوز تا جایی که میدونم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

قبولی ارشد در دانشگاه منابع طبیعی گرگان با تصویرسازی حقیقیش کردم :heart_eyes::heart_eyes:

دوستی من و شکست هام

تکراریه

به نظرت من با این همه شیطنت آرزومه باز کودک بشم؟؟خب هستم الان دیگه :joy::joy::joy:

شکلکا رو بیخیال بزار سال بعد میگم هنوز شناخت ندارم ولی اولی به مژده میخوره، همش به من میخنده :neutral_face::neutral_face::wink::wink:

بستگی داره دختر باشه یا پسر :joy::joy::joy:، پسر باشه میفرستم هتل :grin::grin: در توانم باشه خودم هزینه هتلشم میدم، قبلش هماهنگ کنن که پولامو چند ماه جمع کنم بعد بیان :grin::grin:دختر باشه میارم خونه :heart_eyes::heart_eyes:

افتادم و کلی خندیدم اما بقیه زیر چشمی نیگاه نکردن و بخندن همه فکر کردن دست و پام شکسته و ترسیدن اما خودم بلند شدم و کر کر خندیدم :joy::joy::joy: تو دانشگاه بوده و بعد همه بسی از سلامتی من شاد شدن :grin::grin::grin:

تالار، سرچای انگلیسی، سایت شکر قهوه ای و این جاها

مامانم

فرقی نداره دوتاش یکیه

در محبت کردن میانه رو باش

کبری، دهقان فداکار، پترس

همین امروز یک مانتو و دو عدد لباس مجلسی :joy::joy::joy:

صدای زنگه آنشرلی

خیلی وقته آشپزی میکنم یادم نمیاد سوزونده باشم 10 ساله ام که بودم غذا رو درست میکردم مراقبتش با مامانم بود الان که با خودمه هیچوقت

دقت نکردم تا به حال، شما چیزی فهمیدین؟

طراحی استاد شیرین

تموم کردن پایان نامم با وجود 250 ص ترجمه راهنما نرم افزارم

نمایشگاه کتاب، همیشه دوس دارم برم عاشق کتابم

نیمه تاریک وجود، بهترین سال زندگی، معجزه شکرگزاری، از دولت عشق و …

خیلی اهلش نیستم همون بیته که قبلن گفتم

قبولی ارشد

من حرف نمیزنم عمل میکنم :joy::joy::joy:

تکنیک های ناب سخنوری

@YoKambiz

تو شادی و غم به یک اندازه کنارت باشه، بامرام و معرفت باشه

یک دوست قدیمی که ازش بی خبرم

خسته نباشید میخوام خستگی رو از تنت دربیارم اما بهت انرژی منفی منتقل میکنم درستش اینه بگم خداقوت پهلوون

الان که دخترم هیچی از یک پسر کم ندارم که بگم کاش پسر میشدم :wink::wink:

بله چون همه سوالات رو جواب دادم و هنوزم گرم و نرمه

در خدمت باشیم :stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes:

3 پسندیده