راوی متن ها

سلام.وقت بخیر
در کنار مزایای خیلی زیادی که در این نرم افزار میبینم ولی یک مساله واقعا منو درگیر کرده و اونم اینتونیشنی که راوی به متن ها میده واقعا زیاده انگار در حال خوندن یه نمایشنامه هیجانی هست.و وقتی در طول روز مجبور باشی چند ساعت متن رو باهاش تکرار کنی و مدام گوش بدی صدای بیش از حد هیجانیش واقعا روی مخه.کاش میشد از چند راوی استفاده کرد.مثلا راوی خانم با صدای ملایم تر.ببخشید که من واضح انتقاد میکنم.ولی چون دارم ساعت ها وقت میزارم و میخام نتیجه بگیرم و اینکه واسه بهتره شدن اینده این نرم افزار مجبور ب انتقاد شدم و حمل بر بی ادبی من نگزارید لطفا.بازم ممنون

======================
این تاپیک مربوط به درس «درس اصلی» در اپلیکیشن زبانشناس است (دوره «بسته ی انگلیسی قدرت»، فصل «قلب سالم»)

2 پسندیده

این پیشنهاد شما درسته شدنی هست و جالب هم به نظر میرسه. اما عملی نیست. چون از لحاظ وقت و هزینه ای که ایجاد میکنه مقرون به صرفه نیست. راوی های حرفه ای به طور معمول ۳۰۰ دلار برای هر ساعت میگیرن که میشه بالای دو میلیون تومان. که برای این دوره که تقریبا ۴۰ ساعت هست بالای ۸۰ میلیون تومان هزینه بر میداره. حال شما که میگین حتی چند راوی مختلف داشته باشه که این خودش هزینه رو چند برابر میکنه.

1 پسندیده