چالش pov درس هشتم انگلیسی قدرت

حتما حنانه جان
من فک کنم چالش قبل بود شرکت کردم دیدم خبری نیس دیگه بیخیال شدم

2 پسندیده

ممنون گلم :rose::rose::rose:

2 پسندیده

سلام حنانه جان :bouquet:
مرسی از این که تشویقم می‌کنی به مشارکت
حتماً شرکت میکنم این هفته یکم سرم شلوغ شده کمتر تو چالش ها فعالیت کردم ان شالله هفته دیگه جبران میکنم دوستم

3 پسندیده

آقا کامبیز من امروز بالاخره موفق شدم به فایلتون گوش بدم ببخشید میدونم که خیلی دیر شد و نزدیک به یک هفته گذشته :slight_smile:
باید بگم که از آقای ای جی هوگ هم باحال تر داستان رو گفتید. دوتا پیشنهاد دارم واستون :grin:
یکی برید دستیار ایشون بشید و مینی استوری هاشون رو جذاب تر کنید با صدا و خلاقیت و هنرمندیتون در این زمینه دوم اینکه برای زیبوک کتاب های خوب داستان انگلیسی که قبلاً بازخونی نشده یا کیفیتش عالی نیست یا حتی خوبه اما شما فکر تازه تری دارید واسه اجراش رو ضبط کنید و در آپ جدید به اشتراک بذارید.
اگه درست بخاطر داشته باشم دوتا از دوستانمون هم مثل مژده خانووم ( @m-m96 ) و نسیم خانوم (@a.bayani ) صدای خوبی واسه همچین کاری دارند. حتی میشه بصورت نمایشنامه اجرا کنید با مشارکت همدیگه. شاید افراد با استعداد بیشتری هم باشن من فقط این دو دوست عزیزم در ذهنم بودن :see_no_evil:

من بهتون حق میدم چون اون انگیزه ای که بین بچه ها توی چالش قبلی بود الان نیست شاید
اما من خودم خیلی دوست داشتم در این چالش شرکت کنم و دروس قدرت رو با بچه ها پیش برم چون خیلی بچه ها پر انرژی بودن نمی‌دونم چی شد به هر حال که اینگونه شد.
خودم هم کم کاری کردم البته ازتون عذر خواهی میکنم.
اما فکر میکنم اگر بنا هم باشه چالشی در نظر بگیرد باید اول نظرسنجی کنید که ببینید چند نفر طالب اون چالش هستند چون که هر یک از افراد تالار دارن یه دوره ی متفاوتی رو مطالعه میکنند. امیدوارم که دوستان بیشتری به این چالش بپیوندند و همین چالش تا آخر با انرژی و قدرت بیشتری پیش بره :slightly_smiling_face:

اینکه آدم تو مسیر یادگیریش بتونه همراهی داشته باشه کمی هیجان به اون مسیر میده :slight_smile:

5 پسندیده

اره دقیقا،صدای اقا کامبیز و بقیه دوستان عالیه واسه گویندگی :clap: :+1: :ok_hand:
من قبلا میومدم اینجا بچه های دیگه ای هم بودن،الان نیستن چرا؟
یعنی فارغ تحصیلی گرفتن رفتن و ما جا موندیم ؟ :joy:.

4 پسندیده

نمی‌دونم چی شده حتماً فرصت نمی‌کنند. امیدوارم دوباره همه دوستان با قدرت و انرژی بیشتر از قبل به چالش ادامه بدهند.

5 پسندیده

و اما این هم نتیجه تمرین من. البته نیاز به تمرین بیشتری دارم و این دومین ضبطم بود
خوشحال میشم نظرتون رو بشنوم :blush:

5 پسندیده

من فقط یک چیز میتونم بگم سمانه جون و اون اینه که استاد کامبیز با اینکه خودش همه این درسا رو فوله اما برای من و مبتدیان امثال من این چالش رو میزاره و این نشون دهنده آخر مرام و معرفت یک عضو قدیمی هست که برای انگیزه دادن به ما همچین چالشایی میزاره تا تو مسیر قرار بگیریم و بهونه ها رو کنار بزاریم و من هم وظیفمه که با شرکت تو چالش ازش تشکر کنم که به فکر امثال من بودن

استاد @YoKambiz در برابر این همه لطف و محبت شما من کاری نمیتونم بکنم جز اینکه بلند شم (وایسا بلند شم :grin::grin::grin:) و براتون :clap::clap::clap::clap: بزنم
:rose::rose::rose::rose:
و امیدوارم بهترین ها همیشه به سمت شما جذب بشن :rose::rose::rose:

6 پسندیده

من برای همه اونایی که اومدن و تاپیک رو لایک کردن فراخوان هم زدم که به قصد در اختیار گذاشتن تجربیاتشون با ما در چالش شرکت کنن اما… دیگه فکری به ذهنم نرسید که چطور دعوت به مشارکت کنم :grin::grin::grin:

5 پسندیده

اهوووم موافقم با نظرت و متاسفم که در برابر تلاش هاشون برای تشویق ما باز کمتر فعالیت میکنم.
تمام تلاشم رو میکنم در تایم های خالیم محبتشون زحمتاشون رو جبران کنم. هرچند در برابر انرژی ای و وقتی که آقا کامبیز صرف می‌کنند خیلی کمه :see_no_evil:

آقا کامبیز مثل همیشه ما ممنونیم بابت تمام زحمات و تلاش‌های برای موفقیت و پیشرفت ما. امیدوارم که همیشه موفق و پیروز باشید و در برابر این همه بخشندگی و دلسوزی تون خدا در راهی که قرار دارید و دوست دارید همراهتون باشه تا به موفقیت برسید :tulip:

5 پسندیده

:joy: :joy: :joy: :+1:
افرین :clap: :clap:
این قانون نظر باید ۲۰ کاراکتر داشته باشه ولمون نمیکنه :joy:

2 پسندیده

سلام اینم به خاطر روی گل دوستان جدید که علاقمند به این چالشن :grin:
شرمنده من کلا یکم این دوماهه شرایطم بالا پایین شد نتونستم خیلی فعال باشم .
@smollakochakian
@afarkhani
واقعا این چالش خیلی کمک کننده بود
ایشالاه مشارکت ها بیشتر شه :blush:
اینم ویس روخوانی

https://talk.res.zabanshenas.ir/original/3X/f/e/fea9e157181460007ebd52e1a7bf95c94dad66c2.m4a

6 پسندیده

ممنون نسیم جونی :rose::rose::rose:

3 پسندیده

خواهش عزیزم :heart:
فقط نمیدونم چرا هر چی اسپیس زدم
صوتم لود نشد
فقط لینکش اومد

3 پسندیده

اشکال نداره آجی. من دانلودش کردم دارم گوش میدم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

3 پسندیده

:joy::joy::joy:

مرسی سمانه خانوم لطف دارید.

درباره پیشنهاداتون والا ای جی پول خوبی بده من حتماً همکاری میکنم. :joy:

درباره زیبوک والا نمیدونم قراره چی بشه :grin:

ولی میدونم زوم کارهای گروهمون رو میتونیم برای یادگیری زبان بزاریم.

خواهش میکنم این حرفو نزنید.

این چالش عمرش رو کرده ظاهراً. یادمه اون اوایل بچه ها همگی شرکت میکردند. 10 15 نفری تمام مراحل رو اجرا میکردیم و به فایل های هم گوش میدادیم.

الان بچه های فعال که کلا کم میان. که می تونه دلایل خاص خودشو داشته باشه. ( فک کنم باید بریم ممبر جدید بریزیم تالار :crazy_face: )

ولی شوخی میکنم، نمیشه خورده گرفت.

ببینیم چی میشه. حالا من در آینده باز یه حرکاتی میزنم ببینم چی میشه.

به قول تونی رابینز اگه کار های تکراری کنی نتیجه تکراری میگیری.

خب من دارم میبینم 3 هفتست هیچکی شرکت نمیکنه. پس باید یه نتیجه گیری همینجا کرد :smiley:

این هفته چیکار کردید سمانه خانوم؟

صداتون عوض شده :))

بسیار عالی. احساس رو خوب منتقل کردید. احساس حوصله سر رفتن خیلی جالب بود :grin:

مرسی حنانه خانوم. شما لطف دارید. والا ما کاره ای نیستیم :grin:

ممنونم :rose::rose:

دوستان این هفته من چالش رو یه کوچولو تغییر میدم. ممکنه به خاطر منبع باشه.

یه چیز جالب میزاریم ببینیم چطور پیش میره

احسنت بر نسیم خانوم

واقعاً اعضای ریش سفید تالار رو همیشه رو سفید می کنید :grin::clap::clap::clap:

مرسی از شما و واقعاً عالی :v::v:

قبل لینک فک کنم یه جای خالی باشه.

پشتش رو پاک کنید درست میشه.

5 پسندیده

بنظر من خود ای جی هوگو صداتون رو بشنوه پیش قدم میشه واسه همکاری :grin:

بنظرم بهش فکر کنید اگر قابلیت اجرا داشته باشه آپ رو متفاوت تر از رقبا می‌کنه :wink:

خیلی هم عالی امیدوارم منم بتونم به گروهتون بپیوندم

من هم فعالیت های چالش قبلی رو دیدم که خیلی علاقمند شدم شرکت کنم.

چه خوب واسه هر بحث و موضوعی یک مثال دارید
نمی‌دونم دوستانی هستند که در حال مطالعه این بسته هستند دلیلش چیه نمی‌دونم.
به هر حال اگر چالش دیگه هم باشه تلاشم رو میکنم واسش وقت خالی کنم و شرکت کنم. اما بسته قدرت رو شروع کردم و خوشحال بودم میشه با بچه ها پیش برم :slightly_smiling_face:

حالا تغییر مثبت بوده یا منفی؟

جدی؟؟ مرسی از نظر و انرژی مثبتتون
تاثیر های ای جی هوگ و شماست :grin: هر چند بپای اساتیدی چون شما نمی‌رسیم.
مرسی از اینکه به ویس من گوش دادید. :slight_smile:

عالی بود مثل همیشه نسیم جون
امیدوارم بیشتر سعادت شنیدن صدای پر انرژی و خوب رو داشته باشم

4 پسندیده

واقعا شرمنده شما و دوستان دیگم من تو این چالش کم کاری کردم
اصن نمیدونم طلسم شده انگار هر موقع میام ضبط کنم یچیز میشه که نمیشه
الان میخواستم ضبط کنم ارکست همسایه رو به رویی روشن شد :joy:
جدیدا مدیریت زمان از دستم در رفته متاسفانه
وقت آزاد دارم اما نمیرسم اینجا درست حسابی سر بزنم
یا عین تابستون قبل به زبانشناس گوش بدم
امیدوارم این مشکل هم حل بشه مثل قبل گرم بشه اینجا

6 پسندیده