تست نسخه‌های جدید برنامه (7.0.0)

من واسه زبانشناس جدیده مال زبانشناس قدیمیه رو زدم وارد شد ولی واسه زوم جدید زدم ایمیلو

1 پسندیده

علی @golmirzaei دیدی بهت گفتم این کارو هم بکن مشکل زا میشه. حالا البته این تو نسخه تسته اشکالی نداره. ولی برای نسخه اصلی قبل از منتشر کردن یادمون باشه اینو حتما انجام داده باشیم و تست کنیم

3 پسندیده

بزار یه دو دور دیگه بخونیم جملتو :sweat_smile::sweat_smile:
پیچیده شد

3 پسندیده

اقای ناصری یه سوال تو نسخه قبلی حجم هر فایل مشخص بود اما تو این نسخه مشخص نیس میشه مشخص باشه؟
@hnaseri

2 پسندیده

خودمم گیج شدم :joy::joy:

2 پسندیده

من هیچ جوره نتونستم وارد شم :neutral_face::neutral_face:
عوضم کردم نشد :expressionless::expressionless::expressionless::expressionless:

2 پسندیده

به هردو؟

چه ایرادی میگیره؟

2 پسندیده

میگه نام کاربری ایمیل یا رمز اشتباه است

1 پسندیده

نشد, اتفاقا همین کارو کردم

1 پسندیده

شدنش که میشه. فکر کنم جاش نبود علی @golmirzaei بذاره. باز باید بیشتر ببینیم.

2 پسندیده

من یک ایمیل بیشتر ندارم اخه برم بسااازم, کی میره اینهمه راهو. :thinking::persevere::sweat::confounded::slightly_frowning_face::frowning::astonished:

3 پسندیده

تو تالار جدیدم منو قبول نکرد :joy::joy::joy:
عضوی هم که پس زده میشم :joy::joy::joy::joy:

1 پسندیده

من دو تا داشتم یکی رو برای نسخه رایگان استفاده کردم ببینم خوشم میاد از برنامه بعد که اقدام به خرید کردم نمیدونستم کدوم رو دادم اون یکی رو زدم :joy::joy::joy: یعنی سومی رو بسازم؟؟؟؟؟؟؟؟؟:joy::joy::joy:

2 پسندیده

یه چیز جالب کشف کردم,
بچه ها من اول با پسورد و نام کاربری جدید وارد اپ زبانشناس شدم بعد برای زوم هی میگفت قبلا انتخاب کردید, منم دیگه ثبت نام نکردم و گزینه قبلا ثبت نام کردید رو زدم و اکی شد.

3 پسندیده

واااااای. :joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:

2 پسندیده

آقای ناصری یک سوال؟؟؟؟؟ خب اگه ما ایمیل جدید بدیم باید رو گزینه ثبت نام کلیک کنیم نه گزینه ای که قبلا ثبت نام کردم، درسته؟؟؟؟؟
خوووو چرا میخندین :joy::joy::joy:، قاطی کردم الان تو هنگم :grin::grin::grin:

2 پسندیده

برا من تحت هیچ شرایطی نشد، فکر کنم تو تحریمم :joy::joy::joy::joy:

2 پسندیده

میشه دقیقا بگین چکار کردین؟ تونستین به یکیشون وارد بشین یا تو همون اولی گیر میده؟ من الان مجدد با ایمیل جدیدی تست کردم . با یک ایمیل به هر دو برنامه وارد شدم.

3 پسندیده

بله. برای بار اول ثبت نام میکنین.

توی اپلیکیشن دوم از طریق ورود میتونین با همون ایمیل و پسورد وارد بشین. یعنی در دو اپلیکیشن فقط نیازه یکبار ثبت نام بشه.

2 پسندیده

اقای ناصری رنگ پوسته مشکیش نمیدونم چرا یه جوریه, با سبزش هماهنگی نداره, کلا یه جوریه,
یه موضوع دیگه چرا کشویه لغات از سمت راست باز میشه تو اپ زبانشناس, به نظرم سمت چپ بهتره, چون زبانش انگلیسیه

1 پسندیده