تست نسخه‌های جدید برنامه (7.0.0)

من با دو تا ایمیل قبلنم که میزنم وارد نمیشه، رمزم تغییر دادم اما نشد. الان باید ایمیل جدید بسازم؟؟؟؟؟؟:tired_face::tired_face:
بعد که ساختم چیکار کنم بزنم ثبت نام یاد قبلا ثبتنام کرده :joy::joy::joy:

2 پسندیده

اوکی
ممنونم برم ببینم رام میده یا نه :joy::joy::joy::joy:

2 پسندیده

حل شد
ممنون استاد @hnaseri

2 پسندیده

اقای ناصری الان بخریم اپ رو؟ یا وقتی نسخه اصلیش اومد؟

1 پسندیده

نه لازم به خرید نیست. همه چیش بازه. اگرم بخرین فقط تسته. یعنی ثبت نمیشه.

2 پسندیده

خیلی خفن شدن :heart_eyes:
مخصوصا زوم
آدم کیف میکنه وقتی قالب جدید رو میبینه
دمتون گرم

البته من روی بعضی از کلمات کلیک کردم که معنیشو ببینم, یه کلمه ی دیگه رو جاش بالا آورد

کاشکی میشد فیدبک خودکار باشه, اونجوری سه سوت باگ گیری میشد کرد

پ.ن :فقط لطفا دوره ی مورد علاقه ی منو “چیزهای قشنگ روزانه” رو یوقت حذف نکنید

3 پسندیده

میدونید من قالب قبلی رو بیشتر دوست داشتم, شاید چون عادت کردم,
یه سوال دیگه, الان دو تا تالار شد, کاش ادغام میشدن منتها یه نظمی بهشون میدادید, اینکه توی یک تالار ولی مثلا بخش ویدیو میزدیم یا بخش کتاب و بخش زبانشناس, اینجوری راحتتر بودیم

2 پسندیده

علی @golmirzaei این مورد رو من توی زوم گاهی مشاهده میکنم. یطوریه انگار باید یخورده بالاتر از لغت کلیک کنی. وگرنه لغت پایینی انتخاب میشه.

نه خیالت تخت. تنها موردی که شاید حذف بشه هری پاتر و گوسبامپز هست که شاید به اپ کتاب اضافه کنیم و جاشون چیزای دیگه ای بذاریم.

3 پسندیده

بله به خاطر عادته. این قالب جدید خیلی حرفه ای تر و منعطف تر هست. حالا در ادامه بهتر متوجه میشید.

نه تالار جدید فقط به عنوان تست هست. وقتی اپلیکیشن ها منتشر بشن از همین تالار فعلی استفاده میشه.

3 پسندیده

ویدیو هایی که تو زوم قرار دادی, فقط دو تا مورد هست یکی تافل و یکی هم تد؟

1 پسندیده

اون بنر بالا رو جا به جا کنید یه درس موفقیت تحصیلی هم هست. البته گفتم اینا فقط برای تسته. تعداد کورسها بیشتر از اینهاست که وقتی اپها کامل منتشر بشن قابل استفاده هستن.

3 پسندیده

پایین اپ دو دسته زدید, سرگرمی و علمی, کاراییش چی هست؟
راستی من چیزهای قشنگ روزانه رو تو اپ ندیدم

1 پسندیده

اتفاقا بنر بالا رو جابجا کردم نبود, ولی در قسمت پایینش, تحت عنوان برترینها هست

1 پسندیده

اون هنوز بلا استفاده است. چون در آینده تعداد کورسها زیاد میشه بایستی توی دسته بندی بیاریمشون.

2 پسندیده

الان ما این برنامه ها رو لغو نصب کنیم؟

1 پسندیده

بله اگر تست کردین و نکته ی دیگه ای ندارین حذفشون کنین. مواظب باشین زبانشناس اصلی حذف نشه :sweat_smile:

4 پسندیده

حالا استاد بزارین تا شب نیگاش کنیم لذتش رو ببریم :joy::joy::joy:
چشم حذف میکنیم استاد
فقط یک سوال اپ قابلیت آپدیت شدن داشت قبلا؟ چون برا من تو آپ قبلی همچین گزینه ای نبود. جدیده رو دقت نکردم

2 پسندیده

با اینکه بازیابی پشتیبان زدم هیچ کلمه ای هایلایت شده تو برنامه های جدید نیست و تمام کلمه ها آبی است

2 پسندیده

نسخه ی تست به نسخه اصلی برنامه وصل نیست. برای همین لغات هایلایت شده براتون نمیاد. وقتی برنامه ها منتشر شدن این مشکل وجود نداره.

3 پسندیده

چشم, یه سوال دیگه
اقای ناصری من الان میخواستم نسخه زبانشناس اصلی رو پشتیبان بگیرم یه پیغامی اومد برام منم ترسیدم پشتیبانی نگرفتم. :scream::grimacing:

1 پسندیده