تست نسخه‌های جدید برنامه (7.0.0)

مرسی علی آقا دمت گرم :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes:

همون هری پاتر و گوسبامپس رو فک کنم بشه موقتا برای تست گذاشت

2 پسندیده

برای تست که فکر کنم بشه توی همین اپ آزمایشی فعلی تست کرد. @golmirzaei

2 پسندیده

هر چی جز وام. :expressionless: خیلی چیزا میشه در خواست کرد
:joy: ماشین خونه . حقوق بالا …

دستتون درد نکنه. خدا قوت
چقدر تمش رنگی رنگیه. بنظرتون بهتر نیست تم همه برنامه ها تو یه مایه باشه. نهایتاً فقط یسری تفاوت های جزئی داشته باشه؟؟؟

5 پسندیده

تم رو میشه داخل برنامه ها عوض کرد.

3 پسندیده

:joy::joy::joy::joy:

وااااای, منتظریم,
فقط یه سوال اپ دیت زبان شناس رو با زوم و زیبوک همه رو با هم میخواین بدین بیرون که ما از فرط هیجان و مطالعه دیگه پیدامون نمیشه تالار.
اقا تو رو خدا یکی یکی بفرستید بازار, قلبمون ضعیفه.
ولی جدی همه رو با هم میخواین منتشر کنید؟!!! :roll_eyes::roll_eyes:

5 پسندیده

بنظرم،جالب شده :+1: :clap:، حال شاید شما خوشتون نیومده از این رنگ.

@hnaseri
از چه فونتی استفاده شده؟ آریا نیست که؟

1 پسندیده

پس من ندیدمش :sweat_smile: همینجا عذر خواهی میشود از حضورتون :grin:

من کلاً تو انتخاب رنگ حساس بنظرم ترکیبشون با هم جالب نشده.:nerd_face:

3 پسندیده

حتما. یعنی مجبوریم. آخه مثلا این اپ‌ها با هم سینکه یعنی مثلا لایتنرشون مشترکه اگه تو یکی یه چیزی اضافه کم کنید تو اونیکی هم تغییر میکنه. البته این‌هایی که شما تست کردید مشکل داشت و کار نمیکرد. هیچکی هم نگفت. شاید فکر میکردید نباید باشه :upside_down_face::upside_down_face:
برای همین مجبوریم اول اپ اصلی رو بدیم و یکم صبر کنیم. البته برای دوستانی که توی تالار حق آب و گل دارن یه سری خبرای ویژه داریم که بعدا میگم :stuck_out_tongue::stuck_out_tongue:.
یکیش اینه که احتمالا اول از همه اپو استفاده می‌کنید

IRANSans / Bookerly

با توجه به اینکه شما هنرمندید و تو کار فرش نظرتون تخصصی محسوب میشه و محترم. البته به شرطی که بگید چکارش کنیم و بقیه هم راضی باشن :grin::grin:

5 پسندیده

به به, یعنی دلنشین ترین خبر بود, متشکر ,ولی یه سوال یعنی قبل از اینکه بازار یا جای دیگه منتشر کنید تو تالار منتشر میشه؟
و اگر جوابتون بله هست, اونوقت منکه اپ رو قبلا از بازار گرفته بودم الان از تالار بگیرم مشکلی براش پیش نمیاد؟

2 پسندیده

به به چه خبر دلنشینی اقای گلمیرزایی منتظر خبرای خوشتون هستیم:stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye: :heart_eyes::heart_eyes:

من واقعا منتظرم زیبوک بیاد بیرون واقعا بهترین اپ میتونه باشه :heart_eyes::heart_eyes:

4 پسندیده

وووای دستتون طلا مرسی :heart_eyes::star_struck:

4 پسندیده

برنامه‌های جدید نسخه کافه بازار و وبسایت یکی خواهند داشت و شما میتونید هرکدوم رو روی اونیکی نصب کنید پس مشکلی ندارید. ولی نسخه فعلی کافه بازار یه مشکلی داره که با نسخه وبسایت فرق داره. احتمالا هر دو نسخه رو فراهم میکنیم که مشکلی پیش نیاد.
البته من توصیه میکنم هر موقع براتون امکان داشت برنامه زبانشناس اصلی رو از روی گوگل و یا وبسایت بگیرید و از اون استفاده کنید. چون بالاخره یه زمانی میرسه که ما دلو به دریا بزنیم و اپ فعلی کافه بازار رو رها کنیم و یه اپ جدید که با وبسایت یکی باشه رو بذاریم.

2 پسندیده

قطعاً که نظر اکثریت مهمتره :slightly_smiling_face:
من مثلا این تمتون رو یه تغییرات جزیی دادم :point_down:

البته دوستان با تجربه تر از من هم حتما اینجا هستند

6 پسندیده

به شخصه این طراحی رو پسندیدم. فکر کنم بهتر از این هم میتونه بشه.

3 پسندیده

ایده خوبیه. البته خوب خیلی از رنگ‌ها با جاهای دیگه مشترک هستند. باید ببینم چطور میشه.
البته سیاه سفید پایین یکم نا مناسبه کلا نگاه رو به سمت خودش نمیکشه

3 پسندیده

بله میشه چند تم مختلف رو زد بعد بینشون بهترین رو انتخاب کرد. من بصورت آزمایشی این رنگ بندی رو زدم. شما که اطلاعتون بیشتره و حتماً نظر های خاصی برای هر بخش خواهید داشت.
من فقط منظورتون از انتخاب رنگ زرد و آبی رو گرفتم که همون هایلایت توی درس هاست برای همین بهشون دست نزدم :slightly_smiling_face:

می‌تونه ترکیب آبی فیروزه ای و نارنجی که جاهای دیگه هم استفاده شده باشه
بنظرم بجای تعداد رنگ های زیاد و رنگ های جیغ میشه از تنالیته های مختلف دو سه رنگ محدود استفاده کرد.
البته این نظر شخصیه منه کارهای زیادی با رنگ ها میشه کرد در کل خواستم منظورم رو با این عکس برسونم که خیلی رنگی رنگی نشه :slightly_smiling_face:

4 پسندیده

فقط یه سوال این تم های که گفتید تو برنامه قرار دادید رو من پیدا نکردم فقط یجا دیدم که دو گزینه پوسته تیره و روشن داره :thinking:

2 پسندیده

رنگ ها را به فرش باف بسپار :grin:

خیلی هم احسنت :rose::rose::rose::wink:

3 پسندیده

تم سمانه خانوم،جالب بنظر میرسه.
اینجا میگن آقایون فنی خوب کار میکنن و خانوما ظریف راست میگن :grin: :+1: :ok_hand:
باز جای کار داره

2 پسندیده

:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:
سپاس از حسن نظرتون شما هم که دستی در هنر دارید نظری در این مورد ندارید؟

مچکرم از حسن نظرتون
بله حتما اهل فن بهتر میتونند رنگ ها رو تغییر بدن. این فقط یه رنگبندی تستی بود برای رسوندن منظورم :grin:

2 پسندیده