چند پاراگراف گمشده

انتهای متن چند پاراگراف دیگر در فایل صوتی خوانده می‌شود که در متن نیست

======================
این تاپیک مربوط به درس «زمان گذشته ی استمراری» در اپلیکیشن زبانشناس است (دوره «داستان های واقعی»، فصل «نجات دهنده ی مادران»)

1 پسندیده

بله دقیقا همینطوره. اینجا تذکر داده بودم. درست می فرمایید.

2 پسندیده

بله دقیقا پاراگرافهای آخر با وجود ادامه صوت اما تکست مطالب حذف شده است هرچند چند پاراگراف جلوتر هم صوت از تکست جلو می زند به هرحال این درس نیاز به یک بازنگری کلی دارد , لطفا اصلاح فرمایید,

1 پسندیده

این متنشه. می‌تونید خودتون ویرایش کنید

He was starting to drink too much and was spending time with prostitutes. He was becoming forgetful and depressed. He also was beginning to attack his family. Maybe he was feeling too much stress.
Was he feeling relaxed?
No, he wasn’t feeling relaxed. He was feeling too much stress.
Attacking his family was the beginning of the end for Sammelweis. His was put him into a mental hospital in Austria. Many mental hospitals in the 1850s were terrible places. Sammelweis was trying to leave but the guards tied him an beat him. What was Sammelweis trying to do?
Sammelweis was trying to leave.
The beatings were so bad he died two weeks after arriving.

1 پسندیده

با سلام , متشکرم , اما چگونه ویراش میشود , لطفا اگر جایی توضیح داده شده آدرس دهی فرمایید.

2 پسندیده

سلام. خواهش می‌کنم

رو اون سه نقطه کلیک کنید. گزینه‌ی ویرایش داره

2 پسندیده

با سلام , هرچند خیلی دیر مراجعه کردم اما یک تشکر به پاسخ واضح شما ( که خیلی ضروری برای من بود ) بدهکارم , خیلی متشکرم واقعا نمی دانستم و البته بی توجه به این محیط که چه چیزهایی دارد , البته خیلی سطحی دیده بودمش اما فکر نمی کردم ویرایش را از این طریق میشه انجام داد, با تشکر از لطف و زحمت شما ,

2 پسندیده

خواهش می‌کنم :hibiscus:

1 پسندیده