فراگرفتن دروس

دوستان ،همین خواندن و مرور درس ها روش خوبیه برای یادگیری افرادی مثل من که وقت کلاس رو ندارن؟
اگر شما تجربیان دیگری دارید لطف کنید با من در جریان بذارید،درس به درس جلو میرم…

======================
این تاپیک مربوط به درس «فرمانده مکبث» در اپلیکیشن زبانشناس است (دوره «داستان های بچه گانه»، فصل «بسته ی اول»)

3 پسندیده

سلام دوست عزیز
خوش اومدین :rose::rose::rose:
تاپیک زیر میتونه براتون مفید باشه. مراحل رو واضح توضیح دادن @YoKambiz

4 پسندیده

سلام دوست عزیز
این درسی که شما الان شروع کردین به خوندن،درس فرعیه!
یعنی شما برا شروع یا باید از درس داستان های واقعی یا بسته قدرت شروع کنین، این داستان ها(کودکانه یا بلند) و فقط برا یادگیری لغت استفاده کنین،بعدشم،شما بعد از مرور درس ها باید گسترده خوانی کنین!
یعنی چی؟
یعنی اینکه شما مرور میکنین،برین یه سایتی مثل سایت خبری گاردین یا new york times یا حالا هر موضوعی که علاقه دارین به انگلیسی، برین توش و اونجا بادیدن لغات و مرور هر روز در حافظه بلند مدت شما میمونه و همش کنجکاو میشین بفهمین معنی اون لغت چیه(خودم تجربش داشتم که میگما).
بسته قدرت اگه رفتین اگه براتون مقدور بود جواب بلند بدین،بدین،اگه نه ، در حد yes یا no هم جواب بدین کافیه بعد رفته رفته سعی کنین جواب بلند بدین(در یک هفته یا نهایتا دو هفته به هر قسمت وقت بزارین(قسمت مینی استوری و در روز یبار یا دوبار یا بیشتر به درس ها گوش بدین و در حین گوش دادن به سوالات هم جواب بدین) بعد که دیدین مسلط هستین به درس برین به درس بعدی و همین جور تا آخر این راه رو ادامه بدین.
-مهم ترین نکته اینکه شما اول حرف زدن یاد بگیرین،بعد گرامر و بقیه چیزها یاد بگیرین
موفق باشین

3 پسندیده