ارزیابی اپلیکیشن «زوم»

ارزیابی اپلیکیشن «زوم»
none 4.823529411764706 51

سلام دوستان عزیز.

لطفا ارزیابی خودتون از اپلیکیشن «زوم» رو در این تاپیک بیان بفرمایید تا دوستانی مثل خودتون بتونن انتخاب بهتری داشته باشن. لطفا ارزیابی ها سازنده و حتی الامکان با توضیحات مفصل باشه.

ممنونم.

6 پسندیده

خیلی خوب،موفق باشین
با ارزوی پیشرفت روز افزون

2 پسندیده

برنامه ای عالی با تیم پشتیبانی تمام وقت و متعهد. پیشنهاد میکنم این برنامه رو نصب کنید ارزش این نرم‌افزار خیلی بیشتر از هزینه ایه که در قبالش پرداخت میکنید

2 پسندیده

یک نرم افزار با متد اموزشی جدید و باحال ،پیشنهاد میدم حتما استفاده کنید

1 پسندیده

با سلام. عالی است. منتها دوره های speaking و writing بخش IELTS را بیشتر قرار دهید. با تشکر.

2 پسندیده

علاوه بر اینکه محصولات این شرکت خیلی خوب هستن این اپ بین اونا بهترینه. بخصوص بخاطر دوره های آیلتس، تافل و GRE

3 پسندیده

زحمات زیادی برای این برنامه کشیده شده قیمتش کمی بالاست…

2 پسندیده

عالی و پر از مطالب اموزنده

2 پسندیده

در بعضی از ویدیوها های لایت شدن جملات با سرعت پخش مکالمه هماهنگ نیست.

2 پسندیده

عالیه.من که خیلی خوشم اومد

2 پسندیده

فوق العاده عالی ممنونم برای اینکه مطالب در رابطه با ایلتس و تافل هم به مجموعه عالی و خوبتون اضافه کردید واقعا خیلیییییی خوشحالم که با زبانشناس اشنا شدم و همیشه همیشه به عنوان اپلیکیشن محبوم استفاده میکنم به همه توصیه میکنم

1 پسندیده

مثل بقیه محصولات زبانشناس، نرم افزار بسیار مفیدی است.

2 پسندیده

بسیار عالی امکانات خوبی برای یا درگیری زبان دارد

2 پسندیده

عالی و راهبردی. سپاس گزارم

2 پسندیده

عالی و با دسته بندی درست

2 پسندیده

سلام، ممنون از این برنامه، ولی به نظر من رنگ تیره پس زمینه و سفید بودن متن خیلی چشم رو اذیت میکنه، بر عکس نرم افزار زبان شناس که خیلی مناسبه

2 پسندیده

Good job. bless you…

2 پسندیده

خیلی خوبه. برلی برنامه بیشتر تبلیغات کنید

2 پسندیده

زوم ی اپلیکیشن عاااااااالیه :heart::heart:

2 پسندیده

سلام بنده قصد خرید این پکیج را دارم ولی 2 مورد هست که باید به عنوان حمایت کننده و استفاده کننده از مجموعه زبانشناس باید به ان اشاره کنم 1- عدم هماهنگی بین متن و فیلم 2- منابع کم ؛ امیدوارم مورد توجه مدیریت مجموعه قرار بگیره

4 پسندیده