پیش انتشار نسخه 7.0.0

مشکل در دانلود فایل های صوتی
امکان دانلود نسخه قدیمی رو ندارم چون امکان بازیابی دیگه نمی ده

1 پسندیده

سلام, من امروز داشتم درس رو گوش میدادم, با چند موضوع مواجه شدم که نسخه قبلی این مشکل رو نداشت,
یکی اینکه در نسخه قبلی keep the screen on فعال بود ناخوداگاه و این عالی بود ولی در این نسخه نیست.
یه مشکل دیگه اینکه روی لغاتی که زرد کردم و معنیشو میخوام ببینم اولا لغت مد نظرم نمیاد و اذیت میکنه, بعد هم که میاد, وقتی میخوام دکمه ضربدر که یعنی بلد نیستم لغت رو یا تیک که بلد هستم رو بزنم, نمیشه .بارها انجام دادم ولی این مشکل هست, لطفا رسیدگی بفرمایید, متشکر.

1 پسندیده

آره میتونم

بنده الان امتحان کردم سرعت خوب بود در حدود ۱.۵ مگ ثانیه بود. @hnaseri شاید اطلاعات بیشتر داشته باشه.

در کل میشه گفت باید توی تالار فعال باشید. جزئیاتش یه مقدار زیاده باید از آقای ناصری بخواید. ولی در کل مرتبط هست با تعداد پست‌هاتون - کیفیت پست‌هاتون - تعداد پست‌هایی که خوندید - زمانی که توی تالار بودید - تعداد لایک‌هایی که شدید و کردید و …

بررسی میکنم. ممکنه تو باز نویسی حذف شده باشه

بی زحمت یه تست انجام بدید. درسو باز کنید و پخش متوقف کنید. بعد ببینید کجای لغت بزنید لغت درست باز میشه.

یعنی روش میزنید هیچ کاری نمیکنه؟

1 پسندیده

هیچکاری نمیکنه, چه ضبدر چه تیک,

ببینید الان که روی خود کلمه زدم راحت باز شد, دفعه قبلی خیلی اذیت کرد, اولش تو لایتنر معنی هست ضربدر رو که میزنم گاهی معنی میره و هیچ عکس العملی انجام نمیده, قاعدتا باید بسته بشه حالت کشویی و به متن درس برگرده, که این نمیره, در حالتی هم که تیک رو میزنم هم همینجوره یا پایین همون قسمت سه تا دکمه ی میدانم و… میاد.

کدوم فایل اینطوری شده؟

@hnaseri داستان های واقعی بقیه هم اینجوری هستند

مثل اینکه بخوای فیلم چند گیگی دانلود کنی

دوباره مجدد ارور رو ایجاد کنین و سپس از داخل اپلیکیشن بخش ارتباط با ما پیغام بدین.

1 پسندیده

سلام و خسته نباشید.
چه حیف که توی دیکشنری جمله ای که لغت رو هایلایت کرده بودیم دیگه نیست!خوب بود بنظرم

سلام من کلی با اینترنت مخابرات وقت گذاشته بودم فیلم های دوره تلفظ رو دانلود کردم الان نمیاره میگه مشکل اتصال به اینترنت لطفا رسیدگی شود

بعد از ایجاد مجدد مشکل از داخل برنامه بخش ارتباط با ما پیغام بدین.

بله به نظر میاد مجدد پنل رو باز میکنه. البته دکمه‌ها کار میکنن. زیاد ضبدر نزنید برمیگرده اول لایتنر

منظورتون توی لایتنر هست؟ چون تا جایی که یادم میاد توی دیکشنری جمله رو نشون نمیدادیم.

1 پسندیده

منظورتون اینه فایل‌هایی که قبلا دانلود کردید مجدد دانلود میشن یا مشکل توی دانلود دارید؟

به نظر میاد مشکل از فونته. اگه خیلی اذیت میکنه فونت رو عوض کنید

1 پسندیده

چکش میکنم خبر میدم بهتون, متشکرم از پیگیریتون

1 پسندیده

پیام دادم ان شاالله که مشکل حل بشه

الان از چه نتی استفاده میکنین؟ لطفا از اینترنت دیگری استفاده بفرمایین و مجددا تست کنین. فکر کنم مشکل مقطعی به خاطر اختلال در نتی هست که استفاده میکنین.

سلام آقای ناصری @hnaseri
آقای ناصری تو اپ جدید تون نوشته اعتبار تا ۹ ماه دیگه،یعنی بعد ۹ ماه باید دوباره بگیرم اشتراک حرفه ای رو؟؟؟

نه اتفاقا اینترنت خیلی سریعه دیشب هم همین مشکل بود امروز ساعت ۷ صبح هم همین جور الان هم
نمی دونم مشکل از کجاست ولی میدونم از اینترنت من نیست ضمن اینکه بعضی وقت ها صفحه ارتقا نشون میده بعضی وقت ها هم نه
ولی مشکل اصلی همون سرعت بسیار کم دانلوده