پیش انتشار نسخه 7.0.0

توی صفحه پرداخت برای اشتراک حرفه ای اعتبار وجود داره؟

1 پسندیده

آقای ناصری سلام
برنامه منم دوباره ارور ارتقا میده
بعضی بسته ها مثل قدرت باز میشن ولی مثلا انگلیسی واقعی و لاینتنر و آمارم نه

2 پسندیده

دقیقا من هم همین مشکل تقریبا دارم

1 پسندیده

آره نوشته 11 ماه و 21 روز

1 پسندیده

لطفا به قسمت ارتباط با ما برید و یک پیام از اونجا به ما بدید

1 پسندیده

فونت رو عوض کردم مشکل حل شد ولی خب این فونت اصلیه قشنگ تره

نمیشه نشون داده بشه؟من با تمام پوسته ها امتحان کردم ولی بازم نشون نمیده :thinking:

1 پسندیده

هر دوتا مشکل الان حل شده فقط منتظریم همه مشکلات حل بشه که یه نسخه جدید بدیم

3 پسندیده

اگه امکان داره شما هم یک پیام از داخل برنامه بدید

2 پسندیده

نمیدونم چرا اینو ندیده بودم. اینم مشکل فونته. این فونت یک مقدار پدینگ داره خیلی مشکلات ایجاد کرده. موقتا اگه احساس بدی دارید میتونید داخل تنظیمات برید و فونت رو عوض کنید.

2 پسندیده

اصلا فیلم هایی که قبلا بودند و در نرم افزار قبلی دانلود شون کرده بودم رو باز نمی کنه و میگه نیاز به اینترنت و عدم ارتباط با اینترنت و …

2 پسندیده

یه بررسی میکنید ببینید روی گوشیتون دوتا زبانشناس دارید یا نه؟
موقع نصب نسخه قبلیتون رو که پاک نکردید؟

1 پسندیده

سلام جناب گل میرزایی خدا قوت مچکریم بابت تمام زحماتتون و پشتیبانی قویتون از برنامه

خدا قوت

چه خبر خوبی عالی بود مچکرم.:bouquet:

چه خوب من با این بخش برنامه مدتی بود مشکل داشتم. مچکرم :tulip:

من تازه نصب کردم اگر مشکلی جز مشکلات دوستان داشت اطلاع میدم :slightly_smiling_face:

باز هم مچکرم بابت وقتی که برای ارتقاء برنامه گذاشتید. :bouquet:

2 پسندیده

نه دیگه. از همون اول برای من زبانشناس آبی بود هنوز هم هست نسخه جدید رو نصب کردنی گفت آپدیت میشه نگفت برنامه جدیده. تازه فایل های صوتی باز میشن. فیلم ها نه

1 پسندیده

چه شکلی یعنی؟ چی کار باید بکنیم؟

2 پسندیده

اقای گلمیرزایی من وقتی یه لغت جدید رو میخام به لایتنر اضافه کنم بعد از اضافه کردنش یه خط قرمز میاد زیرش مثل زمانی که وقت مطالعه اون لغت هستش در حالی که تازه اضافه شده و باید بزنی رو لغت اون صفحه کشویی باز بشه بعد بیای بیرون تا اون خط قرمز از بین بره و نقطه چین ها بیاد نمیدونم تونستم منظورمو برسونم یا نه :sweat_smile:

به طور مثال مثل این لغت که الان به لایتنر اضافه کردم ولی زیرش خط قرمز داره تو نسخه قبلی این شکلی نبود

2 پسندیده

بله خیلی ممنون. مشکل حل شد.

2 پسندیده

آقای @golmirzaei یه مشکل دیگه که بهش برخوردم وقتی معنی کلمه رو نگاه میکنیم دوباره به صورت خودکار صوت ادامه داده نمیشه و باید مجددا روی دکمه play بزنیم تا شروع بشه

2 پسندیده

من الان تست کردم در صورتی که قبل از باز شدن پنل لغت صورت در حال پخش باشه بعد از بستن ادامه میده. لطفا دقیق بفرمایید چکار میکنید که منم بتونم مشکل رو ایجاد کنم.
مشکل ارتقاتون حل شد؟

1 پسندیده

ن متاسفانه هنوز حل نشده مشکل ارتقای اکانت و مجدد پیغام ظاهر مشه

در رابطه با این مشکل هم منظورم اینه وقتی روی کلمه میزنم صوت متئقف میشه و پیغام ارتقای اکانت ظاهر میشه وقتی میزنم پنجره بسته بشه صوت به طور خودکار پخش نمیشه

و اینکه موقع پخش فایل توی وژن قبلی صفحه گوشی روشن میموند ولی الان هنگام پخش فایل صفحه گوشی ( بعد از مدتی )خاموش میشه

1 پسندیده

یک سوالی ازتون داشتم. این پیغام رو سریع بعد از باز کردن درس میبینید یا مثلا چند ثانیه سعی میکنه و بعد خطا میده؟