پیش انتشار نسخه 7.0.0

سلام جناب گل میرزایی معذرت می‌خوام من همچنان مشکل دارم با برنامه :see_no_evil: نمی‌دونم بخاطر گوشیه کنه یا
دوتا کلید اسکرول خودکار و تکرارش روی هم قرار گرفته. نمی‌دونم دوستان دیگه مشکل من رو دارن یا نه!!!
یه سوال دیگه هم داشتم نوار ابزار شناور که در بالا قرار میگیره ( نمی‌دونم اسمش رو درست میگم یانه ) کلیداش هم رنگه بکگرانده بنظرتون بهتر نیست مثل داخل برنامه کلیدها آبی باشن؟؟؟

1 پسندیده

فکر نمیکنم تاثیری داشته باشه. مگه اینکه بگی مثلا من میخوام ۱۰ دقیقه بذارم ولی میشه مثلا ۸ دقیقه یا ۱۳ دقیق. یعنی فقط دقتش رو میشه با اون روش بهبود داد. درست میگم؟

2 پسندیده

آره
دقتش بیشتر میشه

2 پسندیده

کلا چیزی که شما میبینید بر عکس چیزیه که بقیه می‌بینن مگر در موارد خاص. ولی اون دکمه اسکرول خودکار در هر صورت نباید روی هم بیوفته. الان چکش میکنم.

اینو نفهمیدم کدومو میگید. میشه یه خطی دورش بکشید. منظورتون نوتیفیکیشن‌ها است؟

1 پسندیده

سلام :grinning_face_with_smiling_eyes:
من الان صفحه شنیدم رو باز کردم ۶ مرداد دیدم زده ۴ ساعت

در حالی اصلا از دیشب تا حالا گوش ندادم

به خودم شک کردم ، گفتم نکنه واقعا انقد گوش دادم یادم نیست ؟!! :flushed::joy:

ولی واقعا هرچقد فکر میکنم اصلا از دیشب تا حالا گوش ندادم

نمیدونم چجوری شده

3 پسندیده

دارم فکر میکنم یه طوری کنم غیر خطی بشه. مثلا تا ۲۰ دقیقه هر ۱ دیقه باشه از ۲۰ تا ۶۰ ۵ دقیقه‌ای از ۶۰ تا ۳۰۰ هم ۱۰ دقیقه‌ای

درستش کردم.

خوبه دیگه :upside_down_face::upside_down_face:
حقیقتا نمیتونم حدس بزنم چی شده
حالا اگه میخواید پاکش کنم :grin:

4 پسندیده

خیلی عجیبه تعجب کردم :grin:

اگه هست امکانش سختتون نیست لطفا؟ فقط شنبه ۶ مردادو

2 پسندیده

بله خداروشکر مشکل ارتقا حل شد ممنون :rose:

2 پسندیده

کلا همش ۵ دقیقه ای بشه به نظرم خوب میشه

1 پسندیده

یه بکاپ بگیرید و ۵ دقیقه به من فرصت بدید بعد من گفتم بازیابی کنید

1 پسندیده

همونی که خودم گفتمو پیاده کردم :yum::yum:

2 پسندیده

یه مشکل دیگر یافتم. :blush::wink:
درس جدید رو گوش میدادم اخرش که میخوایم اون ایکون که نوشته لغات ابی را بلدم, رو بزنم, زده میشه و درسته ولی صفحه میره بالا خط خودکار پررنگ نیست, اصلا یه وضعی.
البته ایرادای ریز هست ولی واقعا قابل توضیح نیست. خودتون باید کشفش کنید. :smiley:

فقط دوباره باید برید داخل ستینگ عوض کنید مقدارتون رو ممکنه یهو خیلی زیاد شده باشه

1 پسندیده

رو گوشی خودم نمی‌تونستم اسکرین شات بگیرم. برنامه رو روی گوشی دیگه نصب کردم متوجه شدم این مشکل فقط از گوشی کنه.

تو گوشی من این قسمت همش سفیده
همینجا دارم متوجه میشم که چقدر برنامه نویسی اندروید می‌تونه سخت باشه :sweat_smile:
خدا قوت

خیلی ممنونم لطف کردید :tulip: :tulip: :tulip:

1 پسندیده

حقیقتا نفهمیدم مشکل چیه ولی الان چند بار زدم دکمه رو چیز غیر طبیعی ندیدم.

2 پسندیده

چندبار تلاش کردم ارور داد ولی

1 پسندیده

اینو برون سپاری کرده بودیم. آخرش طرف تف مالی کرد. چاره ای هم نداشتم قبول کردم ازش. یه اپ تست براتون میفرستم اگه اوکی بود روی اصلی اعمال میکنم.

والا منم برام سواله نمیدونم مشکل از منه یا مشکل از این سازنده‌هاست

3 پسندیده

والا واقعیتش سخته توضیح دادن, اصطلاح زیاد داره اخه. :grin:
منظورم اینه که وقتی اخر برنامه لغات ابی رو میگه که بزن میدانم و من میزنم. :sweat:
جملات اخر که هر نوشته با صوت مشخص میشد دیگه نمیشه. و جملات بالاتر رو نشون میده جای جملات درست.
نمیدونم چطور توضیح بدم. :frowning::cold_sweat::grimacing:

1 پسندیده

اما به هر حال اینجا تاریخ امروزو زده

1 پسندیده

فکر کنم مشکل از گوشیه من که دیگه خیلی تاریخی شده :grin:

1 پسندیده