دوره اول ترجمه - انگلیسی قدرت و فصل اول شاگردان Emma

راستی @YoKambiz تسلط بر بینش هم رو سایت گذاشتیم امروز

ممنون :rose::rose::rose:

3 پسندیده

نه نمیدونم ولی بعدی واسه من درته خاهم دانست :relaxed:

4 پسندیده

اصن اسم پرچم اومد متحول شدم …از فردا آقا از فردا :grin::grin:

4 پسندیده

فعلا هر جا سخن از پرچم باشد
نام مشهدی ها می درخشد :muscle::muscle::blush::sweat_smile:

5 پسندیده

داداش صدر جدول چیز دیگه ای میگه :wink::joy::joy:

خانوم @annaBNY پرچم اونورشو بگیرید. :sunglasses:

4 پسندیده

آقا کُری نخونید، من استعفا دادم :joy::joy::joy::joy:، والا من فقط و فقط جهت قدردانی ناچیز از زحمات شبانه روزی طراحان آپ و دوستان فعال همچون @YoKambiz این کار رو انجام میدم و نه چیز دیگه ای، پس صدر جدولم نمیخوام :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

4 پسندیده

شما لطف دارید حنانه خانوم :grin::rose::rose:

3 پسندیده

شرمندم نکنید :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:
آقا @YoKambiz حالا که کُری خوندین والا اگه نگم خوابم نمیبره :grin::grin::grin: بزار بگم 8 تا درس قدرت مالِ من و آقا فرزاده @Farzad_Poodineh ، پنج تاشو ازتون گرفتم سه تا دیگم انشالله بزودی به نام میزنم :wink::wink::wink:

4 پسندیده

مشکلی ندارم. شروع کنید :joy::joy::joy:

3 پسندیده

عهههههههههههه یعنی میزارین اونام تعیین کنم؟؟؟؟؟ :joy::joy:

3 پسندیده

الان نه
اول اونا تموم شه بعد :grin:

3 پسندیده

چشم :rose::rose::rose:
چشمم جستجوی مقصود، هنر قدرت و زندگی در جنگل رو هم گرفته :joy::joy::joy:، انشالله فردا چهارمین درس تموم شه دونه دونه درخواست بدم اینا رو :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

2 پسندیده

سلام دوستان
داداش اگه ترجمه درسی مونده بده ترجمه کنم،ممنون :tulip:

2 پسندیده

بله مونده فقط خواهشا به درسای من چشم نداشته باشین :grin::grin::grin:
شوخی کردم بالا لیست درسای مونده هست

3 پسندیده

:grin: :grin:
درس های شما چیه؟ بدین من ترجمه کنم :grin: (شوخی)
برم نگاه کنم ببینم چه خبره بالا
ممنون

2 پسندیده

اوه اوه یکم لغات سخت داره توش ولی احتمالا بتونم درس قدرت"سلامتی در ۱۰۰ سالگی" رو بتونم ترجمه کنم تو دوروز یا شاید یه روز یا شاید سه روز

1 پسندیده

جا داره که ذکر کنم در چالش تابستانی شدت هم بنده همچنان رکوردار 9.45 در یک روز هستم که هنوز کسی رو دست ما بلند نشده :face_with_raised_eyebrow::face_with_raised_eyebrow: (البته به امید ایینکه در این یک هفته که نبودم کسی جابجاش نکرده باشه :disappointed: )
در ضمن آقا کامبیز یه تنه واسه یه ملت کافیه چه برسه به شهر :muscle::muscle::muscle::muscle:
اینحرفا گفتن نداش ولی اصرار میکنید ادم مجبوره بگه دیگه …عه :confused: :eyes::eyes::eyes:
:smile:

3 پسندیده

گرفتم همشهری عزیز :sweat_smile: :relieved::relieved::relieved::sparkler::sparkler:
untitled

:grin:

4 پسندیده

مال منه :sweat_smile::sweat_smile:

2 پسندیده

پس من رو هر درسی دست میزارم،چرا صاحبش پیدا میشه :grin: (شوخی)
باشه اصلا داداش @YoKambiz هرچی مونده اون ته مهاش بده به ما،با یه نایلون .ممنون :grin:

2 پسندیده